اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

زبانهای برنامه نویسی AVR؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

زبانهای برنامه نویسی AVR؟

با درود فراوان به پیشگاه همه دوستان.... :smile:

میخواستم بدونم آیا میشه AVR رو با ویژوال بیسیک نوشت؟ اگه پاسخ منفیه سوال دومم اینه که آیا میکرو کنترلری هست که با این زبان برنامه نویسی کار بکنه؟؟

از همراهی شما دوستان صمیمانه سپاسگزارم..... :bye
    ME Mohebbi

پاسخ : زبانهای برنامه نویسی AVR؟

سلام
    ویژوال بیسیک زبان برنامه نویسی مخصوص کامپیوتر هستش و واسه میکرو نمیتونید از اون استفاده کنید ، واسه میکرو یک کامپایلر به نام بسکام هستش که زبان برنامه نویسیش بیسیک هست با اون میتونید کار کنید.
    واسه سوال دوم هم فکر نکنم همچین میکرو یی وجود داشته باشه.
    پ.ن:میخواستم جواب بدم اشتباهی دستم رفت رو تشکر :mrgreen:
    The harder I work, the luckier I get

دیدگاه

ببینید دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم زبان برنامه نویسی میکرو از این قبیله :
      AVR :
      Basic
      C
      Assembly
      Pascal
      PIC :
      Basic
      C
      Assembly
      ARM :
      C
      C++
      Aseembly
      8051 :
      Basic
      C
      Assembly
      درکل همشون c و assembly رو ساپورت میکنن که زبان Assembly زبون پایست و زبان C زبان پیشنهادی شرکت سازنده که کامپایلرش رو تو خود سایتش گذاشته بقیه کامپایلرها توسط شرکت های دیگه تولید میشه
      شما اگه خودت به زبان ماشین(01) و assembly میکرو ها آشنایی کامل داشته باشی میتونی خودت یه کامپایلر بنویسی
      موفق و پیروز باشید
      دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد

دیدگاه

BASCOM AVR رو نصب کن برو حالشو ببر تموم. آقای navid micro اگر چیزی در رابطه کامپایلر سازی میدونی به منم بگو حتما.

دیدگاه

نه دوستان من چیزی نمیدونم
          فقط میدونم کامپایلر ها اول برنامرو تبدیل میکنن به Assembly و بعد اونو تبدیل میکنن به زبان ماشین که 0و1 هست و کد ماشینه هر زبون اسمبلی رو میتونید تو دیتاشیت کارخانه سازندش پیدا کنید
          دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد

دیدگاه

اگر برای برنامه نویسی نیاز به زبان ویژوال داری من بهت flow code رو پیشنهاد میکنم که بر پایه فلوچارته و برای میکرو های avr .pic .arm کامپایلر داره و میتونی از www.techno-electro.com هم با کرکش دانلود کنی . واسه برنامه های کوچیک خوبه و کارتو راه میندازه ولی اگر برنامه حرفه میخوای بنویسی باید با c بنویسی یا اسمبلی تا حجم کد تولیدیت کم باشه چون میکرو توی حافظه و رم محدود هستش و مثل کامپیوتر نیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X