اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور اندازه گیری زاویه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور اندازه گیری زاویه

سلام خدمت دوستان, برای اندازه گیری زاویه دورانی یک موتور کوچک بر حسب زمان نیازمند به یک سنسور هستم. سرعت زاویه ای موتور با یک گیربکس کم می شود, اما با این حال سرعت بالایی دارد.آیا اطلاعاتی در این زمینه دارید ویا خیر ؟ اگر بله، ممنون می شوم که در اختیار من قرار دهید. باتشکر

پاسخ : سنسور اندازه گیری زاویه

سلام
    شما برای اندازه گیری این زاویه نیاز به یک انکودر دارید!
    بسته به دقت مورد نیازتون هم میتونید خودتون بسازید و هم میتونید از بازار تهیه کنید
    از انکودر موس هم میتونید استفاده کنید،البته دقتش خیلی زیاد نیست
    در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست
    مست از می می خواران از نرگس مستش مست

دیدگاه

سلام
      هم میتونی از نظر دوست عزیزم آقای یارمحمدی استفده کنی هم از سنسور زاویه بنام KMZ43 که تا 360 درج و با دقت 0.1 عمل میکنه فقط خروجیش کسینوس فی هستش که برای راحت بودن عملکردت یه آی سی دیگ هجدیدا اومده که این سنسور به اون وصل میشه و خروجی ولتاژ خطی و نوع دیگش SPI تهت میده بنام UZZ900 که خروجی ولتاژ میده و UZZ9001 که spi میده .قیمت سنسورش 7000 تومان و ای سی های مبدل هر کدام 20000تومان
      خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

سلام
        آدرس جایی که این آی سی رو میفروشه یا سایتشو اگه میشه بزارین؟
        ممنون
        اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

سلام
          فروشگاه پرشین تو پاساژ امجد
          خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

مداری برای این سنسور طراحی شده ؟
            مثلا مثل یه ترموستات منتها از نوع زاویه.
            زاویه دلخواه را بهش بدیم وقتی زاویه به اون عدد دلخواه رسید یک رله را اکتیو کنه

دیدگاه

اینکه دیگه مدار خاص نمیخواد مقدار زاویه زو تو یک دستور شرطی بزار و یک پین رو صفر یا یک کن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X