اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی با این آی سی کار کرده ؟ PDIUSBD12

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی با این آی سی کار کرده ؟ PDIUSBD12

با سلام

من تو یک سایت دیدم با atmega8 و این آی سی یک فلش مموری ساخته ؟

کسی با این آیسی کار کرده یه توضیحی بده چیه ؟
    دنيا بر پايه برنامه هايي هست که خدا با زبان برنامه نويسي خودش مينويسد . کامپايل شده آن اين جهان و قوانين آن است . start آن تولد است و end آن مرگ . پر از گزينه هاي شرطي و دستورات حلقه و تکرار ...

پاسخ : کسی با این آی سی کار کرده ؟ PDIUSBD12

نوشته اصلی توسط starsoheil
    من تو یک سایت دیدم با atmega8 و این آی سی یک فلش مموری ساخته ؟
    چه خوب بود آدرس اون سایت رو هم قرار میدادین

دیدگاه

با سلام

این از یک رم sd استفاده کرده واسه حافظه و یک فلش مموری ساخته . حتی عکساشم هست .

http://www.avrfreaks.net/index.php?m...m_type=project
      دنيا بر پايه برنامه هايي هست که خدا با زبان برنامه نويسي خودش مينويسد . کامپايل شده آن اين جهان و قوانين آن است . start آن تولد است و end آن مرگ . پر از گزينه هاي شرطي و دستورات حلقه و تکرار ...

دیدگاه

یا من دنبال کارا و چیزایی هستم که کسی کار نکرده یا شما عزیزان فقط با avr کار کمردید و نه آیسی هایی که خیلی کار ازش میاد وقتی به میکرو وصل بشه ؟

دیدگاه

سلام. من امروز یه کتاب دیدم در مورد AVR که در یکی از فصل هاش بطور کامل راجع به ارتباط با USB با همین تراشه صحبت کرده بود متاسفانه اسم نویسنده هاش یادم نیست اما سه نفر بودند و کتاب هم از انتشارات نص بود. اگه دوباره کتاب رو دیدم پاسخ رو اصلاح میکنم

دیدگاه

در کتاب مرجع کامل avr اقای مظاهری و دیگر دوستانشون رو فکر می کنم منظورتون باشه . داخل کتاب به طور کامل همراه با با یک پروژه کامل در مورد این قطعه بحث شده است .

دیدگاه

مرجع کامل میکروکنترلرهای AVR از انتشارات نص نوشته آقایان : پرتوی فر ، مظاهریان ، بیانلو

دیدگاه

البته فکر میکنم که برای کار که شما می خواهید انجام دهید .VNC1L خیلی بهتر باشه .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی کربلایی
                  البته فکر میکنم که برای کار که شما می خواهید انجام دهید .VNC1L خیلی بهتر باشه .
                  این مگه USB HOST نبود؟
                  PDIUSBD11 و12 کلاینت هستند.
                  اگه بخوایم فلش مموری رو بسازیم باید از همین کلاینت ها استفاده کرد.
                  [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

تا جایی که یادم هست دو تا پورت جدا برای USB داره و هر کدام می تونند هم USB و هم HOST باشند ضمن اینکه می تونند هم ارتباط سریال داشته باشند و هم پارالل .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X