اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در حل مدار kvl چند حلقه ای

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در حل مدار kvl چند حلقه ای

با سلام بر مهندسین عزیز
    میخواستم بدونم توان مقاوت R3 و جریان I1 در این مسئله چطور به دست می اید؟؟؟؟

سپاس

پاسخ : کمک در حل مدار kvl چند حلقه ای

کسی بلد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry:

دیدگاه

ینم جواب این مساله:
      http://ahmadpashaei.persiangig.com/3%20001.jpg
      ولی آخه چرا خودتون سعی نمیکنید؟اینها که در همه کتابها و حتی جزوه ها هست!!!!
      جانم به فدای ائمه اطهار
      می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

ممنون . چون بلد نیستم حل کنم.سطح علمی دانشگاه ازراد همینه دیگه؟؟؟ استاده میاد یک تمرین میگه و نصفش را حل میکنه و نصف دیگش را میگه خودتون حل کنید. کتاب هم نداریم . جزوه هامون به درد نمیخوره :angry:
        در نتیجه بد بخت شدیم رفت

داداش اون روشی را حل کردی : من اصلا سر در نیاوردم :biggrin:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jafar.sh
          ممنون . چون بلد نیستم حل کنم.سطح علمی دانشگاه ازراد همینه دیگه؟؟؟ استاده میاد یک تمرین میگه و نصفش را حل میکنه و نصف دیگش را میگه خودتون حل کنید. کتاب هم نداریم . جزوه هامون به درد نمیخوره :angry:
          در نتیجه بد بخت شدیم رفت

این همون روشیه که شما خیلی بد و درهم برهم نوشتین دیگه. دقت کنید متوجه میشین.یعنی میگین اسم تحلیل خانه ای و گره ای رو نشنیدین؟ :angry: oo:
          جانم به فدای ائمه اطهار
          می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

اگر شما آزادین من که علمی کاربردیم خودتون باید بخواینوالبته میدونم مشکل اصلی شما چیه.ریاضی
            باید ریاضیتون ر. قوی کنید حداقلها رو باید داشته باشید وگرنه میشن از اونهایی که به زور مدرک میگیرن و بعد وارد کارهای نامرتبط میشن،چون هیچی بلد نیستن که بخوان بیرون کار کنن.باید بخوابن و تلاش کنید.
            جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

منظور شما چیه؟؟؟؟ مگه علمی کاربردی مثل پیام نور غیر حضوری هست؟؟؟؟؟ راستی میگن توی علمی کاربردی بیشتر به عملی اهمیت میدن تا تئوری؟؟؟ هر چی باشه علمی کاربردی از دانشگاه ازاد بهتره که؟؟؟ جدی تر میگیرن !! استاداش هم بهترن :biggrin:
              من چطوری باید ریاضی ام را قوی کنم راهش را بلد نیستم؟؟ :read:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jafar.sh
                در نتیجه بد بخت شدیم رفت

دوست عزیز این که نشد جواب و دلیل!! این تاپیک جای بحث سر این مساثل نیست اما واقعا نتونستم ساکت بمونم!!
                یعنی چی ازاده دیگه؟؟؟؟ این شمایی که تعیین میکنی استاد چی بهتون یاد بده.این شمایید که باید از استاد بخواین.استاد میاد تمرین رو نصفه حل میکنه؟!! مگه شما دانش اموزید که بیان 5تا تمرین رو کامل واستون حل کنن و همونارو فقط یاد بگیرید؟ شما دانشجویید.دانشجـــــو!!! وظیفه ی دانشجو اینه که خودش دنبال علم بره.کتاب بخونه تمرین حل کنه و یاد بگیره.

نوشته اصلی توسط jafar.sh
                کتاب هم نداریم . جزوه هامون به درد نمیخوره
                در نتیجه بد بخت شدیم رفت
                من معنی اینو متوجه نمیشم!!!!! کتاب نداریم یعنی کتاب وجود نداره؟؟؟پس بقیه از رو چی میخونن؟؟؟
                اصلا نمیتونم اینو هضم کنم!!!!!!!!!!!!!!!!

این شمایید که تعیین میکنید با چه سطح سوادی از دانشگاه بیرون بیاید.وقتی دیدتون اینه اگه MIT هم بخونید باز هم شکایت از وضعیت دانشگاه خواهید داشت.
                این دانشجو هست که دانشگاه رو میسازه.

فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

جواب شما به زودی زود میدم خانم :angry: فعلا وقتش را ندارم :mrgreen:

دیدگاه

من فقط این میخواستم بگم که روشی که اقای پاشایی نوشتند درست هست . ولی این مسئله با پتانسیل گره فقط با یک معادله و یه مجهول حل میشه به همین راحتی .

این هم بگم من I2 جهتش را بر عکس جهت شما گرفتم . برا یهمین مثبت شده . I3 هم جریان مقاومت R3 هست که جمع I1 و I2 میشه .
                    برای توان R3 هم جریانش که دارید مقاومتش هم که دارید به دست میاد .

ماشاالله این جا کاربرای کامل یا نیمه کامل در انحراف بحث خیلی استادند :mrgreen: الگویی برای تازه وارد ها ! بحث منحرف نکنید :mrgreen: گزارش تخلف به مدیر باید بزنم پست های اضافی پاک بشه . :mrgreen:اگه پستاتون پاک شد ناراحت نشید ها !
                    ولی درست هست این دانشجو هست که دانشگاه میسازه نه یک استاد خوب ولی خوب استاد هم بی تاثیر نیست .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط IT_FZ
                      من فقط این میخواستم بگم که روشی که اقای پاشایی نوشتند درست هست . ولی این مسئله با پتانسیل گره فقط با یک معادله و یه مجهول حل میشه به همین راحتی .

این هم بگم من I2 جهتش را بر عکس جهت شما گرفتم . برا یهمین مثبت شده . I3 هم جریان مقاومت R3 هست که جمع I1 و I2 میشه .
                      برای توان R3 هم جریانش که دارید مقاومتش هم که دارید به دست میاد .

ماشاالله این جا کاربرای کامل یا نیمه کامل در انحراف بحث خیلی استادند :mrgreen: الگویی برای تازه وارد ها ! بحث منحرف نکنید :mrgreen: گزارش تخلف به مدیر باید بزنم پست های اضافی پاک بشه . :mrgreen:اگه پستاتون پاک شد ناراحت نشید ها !
                      ولی درست هست این دانشجو هست که دانشگاه میسازه نه یک استاد خوب ولی خوب استاد هم بی تاثیر نیست .
                      خطاب به پلیس جدیدمون:
                      من از روشی حل کردم که خودش توی کاغذ نوشت و تازه بنده خدا متوجه هم نشد روش من همونه!!! و گفتم در تاپیک دیگه ای برای سوال الکترونیک1 همین آقا که روشهای مختلفی هست.در ضمن حل کردن این مسایل در مدار الکتریکی و نشون دادن اینکه روش بهتری دارید و خلاقتر هستین یکمی خنده داره برای بچه های برقی.ما اینها رو ذهنی و با یکی دو خط نوشتن در چکنویس حل میکنیم البته اصلا چنین سوالاتی برای ما طرح نمیشد.من میخواستم ایشون متوجه بشه نه اینکه هنر تحلیلم رو نشون بدم.هنر رو در امتحان و کنکور نشون میدن. :agree:
                      موفق باشید
                      جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

اقا از چه راهی I1 را حساب کردی؟؟؟ :sad:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jafar.sh
                          اقا از چه راهی I1 را حساب کردی؟؟؟ :sad:
                          در دستگاه دو معادله دو مجهولی با خذف یک متغیر دیگری رو حساب کردم و جواب رو در یکی از معادلات گذاشتم تا اون یکی متغیر پیدا بشه و فکر کنم در معادله اول بود.آها بله خودش بود. 6i1=4i2+8 و از اونجا: I1=(8+4I2)/6.بازم میگم از ریاضی یک اول دبیرستان (جبر و اتحادها و حل معادلات) شروع کنید اصلا هم عیب نیست بلکه افتخاره.با این وضع در برق کاری از پیش نمیبرید.
                          جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X