اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رجیستر LPC2364/66/68/78&lcp2104

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رجیستر LPC2364/66/68/78&lcp2104

سلام
    این فایل user manual lpc2104 هست
    تمام رجیسترها با تعریف بیتهاشون اینجاست
    http://www.nxp.com/documents/user_manual/UM_LPC2106_2105_2104.pdf
    اینم لینکش
    LPC2364/66/68/78
    http://www.mediafire.com/?4gq7px90y4exc65
    اگه خراب بودن بگید دوباره Up کنم
    اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
    هيتلر

پاسخ : رجیستر lcp

این کدی که نوشتی مربوط به رجیستر ADC هستش ولی فکر کنم LPC2104 ماژول ADC نداره
    برای اطلاعات بیشتر این فایل رو ببینید :
    http://www.nxp.com/documents/user_manual/UM10275.pdf
    توضیح کامل بیتها داخلش هست .

دیدگاه

پاسخ : رجیستر lcp

نوشته اصلی توسط jalal gilani
      این کدی که نوشتی مربوط به رجیستر ADC هستش ولی فکر کنم LPC2104 ماژول ADC نداره
      برای اطلاعات بیشتر این فایل رو ببینید :
      http://www.nxp.com/documents/user_manual/UM10275.pdf
      توضیح کامل بیتها داخلش هست .
      ممنون یکی دیگم پیدا کردم گذاشتم کل صورت مسئله رو عوض کردم :mrgreen:\s پس usb هم نداره؟راستی lpc ها که usb .ethernet .can ساپورت میککن نیاز به ماژول خارجی همدارن؟مثلا ic اترنت؟یا مستقیم میخوره به میکرو؟
      هيتلر

دیدگاه

پاسخ : رجیستر lcp2104

LPC ها برای CAN و اترنت احتیاج به درایور سخت افزاری خارجی دارند ولی USB را مستقیما ساپورت می کنند.

دیدگاه

LPC ها برای CAN و اترنت احتیاج به درایور سخت افزاری خارجی دارند ولی USB را مستقیما ساپورت می کنند.
          در مورد can توی تمام کنترلرها و حتی قطعاتی که این واسط رو دارند و معروف به sand alone can conroler هستند نیز به یک درایور نیاز است .

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون راستی برای شبیه سازی میکروها چیزی به غیر پروتئوس هست؟تو یه فرم خوندم با لب ویو هم میشه مخصوصا کار با lpc2137
            هيتلر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Saeed saeb
              ممنون از راهنماییتون راستی برای شبیه سازی میکروها چیزی به غیر پروتئوس هست؟تو یه فرم خوندم با لب ویو هم میشه مخصوصا کار با lpc2137
              راستش من خودم خیلی اهل شبیه سازی نیستم و اخرین باری که این کارو کردم 5 سال پیش بود و به نظر من به صورت عملی کار کردن و با یک برنامه منسجم خیلی بهتره و مطالب بیشتری رو یاد می گیرید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی کربلایی
                راستش من خودم خیلی اهل شبیه سازی نیستم و اخرین باری که این کارو کردم 5 سال پیش بود و به نظر من به صورت عملی کار کردن و با یک برنامه منسجم خیلی بهتره و مطالب بیشتری رو یاد می گیرید .
                حرف شما درسته اما من نه هزینه رفتن کلاس دارم نه خرید برد . به همین خاطر می خواستم اول با شبیه سازی شروع کنم بعد اگه کارم خوب پیشرفت یه برد بگیرم
                هيتلر

دیدگاه

نیاز به هیچ کدام نیست .خوبی این جور سایت ها همینه دیگه . مگه همه اعضا و افرادی این جا هستند کلاس رفتن و یا اصلا همون استادی که درس می ده خودش قبلا کلاس رفته .تازه مگه کلاس چی یاد می ده . شما کافی یه کتاب خوب بگیری و شروع کنی بردم خودت طراحی کن . بلاخره الکترونیکی یعنی همین دیگه .تازه یه کلاس درس مجانی و بزرگ هم داری و اون هم اینترنت است .

دیدگاه

نیاز به هیچ کدام نیست .خوبی این جور سایت ها همینه دیگه . مگه همه اعضا و افرادی این جا هستند کلاس رفتن و یا اصلا همون استادی که درس می ده خودش قبلا کلاس رفته .تازه مگه کلاس چی یاد می ده . شما کافی یه کتاب خوب بگیری و شروع کنی بردم خودت طراحی کن . بلاخره الکترونیکی یعنی همین دیگه .تازه یه کلاس درس مجانی و بزرگ هم داری و اون هم اینترنت است .
                    درسته من خودمم avr رو خونه کار کردم با همین سایت حدود 2 سال پیش اما خوب بلاخره هر کی کار میکنه دوست داره نتیجشم ببینه من که برد ندارم از اونجام هم که همه smd هست نمیتونم برد بورد بزنم مثل avr بلاخره باید یه جایی debug کنم.
                    این جوری که برنامه بنویسم اصلا عملی که دهیچ حتی شبیه سازیم نشه نا امید کنندست
                    هزینه طراحی برد رو خوب اگه بخوام بدم یدونه برد میگیرم به علاوه اینکه اگه برد طراحی کنم در صورت کوچکترین اشتباه خسارت زیادو متحمل میشم . خوب راستش به صرفه نیست به علاوه اینکه من زیاد ارم بلد نیستم تا بخوام اون قدر یاد بگیرم که برد بزنم تا اون موقع نمیتونم هیچ جئابی بگیرم..به نظرم تازه کارا بهتره اول یکم با سیمولیشن راه بیفتن بعد برن سراغ سخت افزار
                    هيتلر

دیدگاه

توصیه می کنم که حتما تا گرونتر نشده یک هیتر و هویه Smd بگیر فکر نمی کنم که قیمتی داشته باشه و تازه می تونی بعد از مدتی از کارهایی که انجام می دهی پولش رو بگردونی .
                      در ضمن سعی کن برای خودت یک برد طراحی کنی و برای این کار می تونی از طراحی های اماده هم استفاده کنی . و دیگه دست از سر این برد برد بردار تا ببینی که چه قدر بهتره .

دیدگاه

توصیه می کنم که حتما تا گرونتر نشده یک هیتر و هویه Smd بگیر فکر نمی کنم که قیمتی داشته باشه و تازه می تونی بعد از مدتی از کارهایی که انجام می دهی پولش رو بگردونی .
                        در ضمن سعی کن برای خودت یک برد طراحی کنی و برای این کار می تونی از طراحی های اماده هم استفاده کنی . و دیگه دست از سر این برد برد بردار تا ببینی که چه قدر بهتره .
                        اتفاقا این کارایی که گفتید تو فکرش هستم فلا از avr که خوب تونستم در بیارم . باید یه سری ادوات بگیرم کارو شروع کنم اما میگم همین الانم از لحاظ مالی یکی به همین خاطر این قیمت دلار خیلی ضرر خوردم به همین خاطر دنبال راهی کم هزینم ..راستی قسمت هیتر و وسایل مورد استفاده چقدره؟من از هویه 20وات گات استفاده میکنم با همین نمیشه smd زد؟یا اصلا از هیترم استفاده نکنم فلا؟
                        هيتلر

دیدگاه

یه gordak 952 بگیر دیگه حتی از هویه 40 هم استفاده نمی کنی . راستی تو فکر یه اسکوپ هم باش چون با اسکوپ قدرت کاری و برنامه نویسیت باور نکردنی می شه . مثلا من 7 ساله که برنامه نویسی می کنم ولی 3 ساله که هیترو اسکوپ خریدم و می تونم بگم 10 برابر زمانی که اینا رو نداشتم سرعتم زیاد شده و البته باکیفیت بهتر .

دیدگاه

یه gordak 952 بگیر دیگه حتی از هویه 40 هم استفاده نمی کنی . راستی تو فکر یه اسکوپ هم باش چون با اسکوپ قدرت کاری و برنامه نویسیت باور نکردنی می شه . مثلا من 7 ساله که برنامه نویسی می کنم ولی 3 ساله که هیترو اسکوپ خریدم و می تونم بگم 10 برابر زمانی که اینا رو نداشتم سرعتم زیاد شده و البته باکیفیت بهتر .
                            حتما میرم دنبالش اینجوری نمیشه :sad:
                            هيتلر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X