اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نبودن یک آموزش c خوب برای مبتدیهای c ؟؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نبودن یک آموزش c خوب برای مبتدیهای c ؟؟؟؟؟

با سلام:
    دوستان عزیز کل اینترنت و این سایت رو زیر رو کردم ولی نتونستم یک آموزش زبان c پیدا کنم که بیاد از پایه زبان c رو آموزش بده(یعنی بیاد پایه رو بطور قابل فهم توضیح بده بقیش با خودم مشکل من و خیلی ها فقط همین اولاست که متاسفانه هیچ چیز بدر بخورم پیدا نکردم )
    فقط دوستان آموزشایی مثل "آموزش سریع میکرو AVR نوشته رضا سپاس یار,225 صفحه" اصلا برای شروع خوب نیست یکی نیست بگه زبان c رو همه بلدند حالا یکی بیشتر یکی کمتر مهم توابع و دستوراتی ست که برای میکرو باید در برنامه بکار برد, که این کتاب اصلا" هیچ توضیحی نداده فقط مثال هارو بدون توضیح پشت سر هم آورده :angry: بعد هر جا سرچ میکنیم فقط همین میاد بقیه هم از این بدتر.
    دوستان اگه منبعی چیزی دارند بزارند که چند وقته بدجور معطلشم
    اگه خودتون هم یه چند تا پروژه رو با توضیح کامل دستورات (یعنی اینکه مثلا" چرا در این قسمت باید فلان چیز رو نوشت و ....) بنوسید بزارید بابر کنید خیلی ها رو از بلا تکلیف بودن در آوردین )
    با سپاس از تمام شما دوستان بزرگوار
    راههايي که به آينده ختم مي شوند رفتني نيستند، ساختني اند!
    No Risk, No Reward

پاسخ : نبودن یک آموزش c خوب برای مبتدیهای c ؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
    برای آموزش ++C یه PDF خوب دارم اگه به کارت میاد پلود کنم؟
    شما زندگي مي کنيد من بازي ميکنم، زندگي شما را; زندگي بازي خدا و يک عروسکِ گِلي ست

دیدگاه

دوست عزیز چرا به جای اینکه دنبال کتاب الکترونیکی بگردی از کتابهای کاغذی استفاده نمی کنی.

کتاب های خیلی خوبی تو این زمینه هست که در کنار زبان c مثالهای عملی مناسبی رو توضیح دادن.

کتابهایی مثل مرجع کامل میکروکنترلر های AVR از مهندس پرتوی فر و یا کتاب مرجع کامل عملی ATmega32 از مهندس داود متولی زاده.

البته اینا رو که گفتم فقط یه پیشنهاد بود و خودتون هم این کتاب رو دیدین.ممکنه کسی با کتابای الکترونیکی بیشتر حال کنه.
      [glow=red,2,300]گرد هم آمدن شروع است.با هم ماندن پيشرفت است.با هم کار کردن موفقيت است.[/glow]
      [img width=98 height=100]http://s3.picofile.com/file/7407857311/icon3.png[/img]

دیدگاه

میخواین اول خودCرو یاد بگیرید؟یا از اول برید سراغ c برای avr؟
        جانم به فدای ائمه اطهار
        می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام
          چرا میخوای C یاد بگیری.بیسیک هم زبان خوبیه مخصوصا برای avr
          منابع اموزشی هم زیاد داره که از پایه اموزش بدن.اگه خواستی بگو اپلود کنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeiddiod
            سلام
            چرا دوستمون رو منحرف می کنی. :twisted:

شوخی کردما

پیشنهاد می کنم که اصلا سراغ بیسیک نرید اگر از همین اول کاری با C کار کنید اون وقت توی باقی کنترلر به مشکل بر نمی خورید و در ضمن با بیسیک که کسی نمی تونه چیزی از نحوه کار یک میکرو رو بفهمه . و کلی هم گنگ هست . عیب یابی برنامه c خیلی هم راحتتره .

دیدگاه

سلام
              با سلام مجدد به دوستان عزیزی که پاسخ دادند:
              سعید جان من بیسک رو خوب بلدم منتهی با c دستت باز تر چون , چه بخوای با میکرو کار کنی و چه بخوای نرم افزار بنویسی دستت خیلی بازه ولی بیسیک :angry: اینجور نیست,میشه گفت بیسیک یه جور کار راه انداز موقتیست که اگه بخوای بالا ها سیر کنی جز c راهی نیست.
              میخواین اول خودCرو یاد بگیرید؟یا از اول برید سراغ c برای avr؟
              احمد جان من قبلا" سراغ cرفتم یعنی از دور ,دستی تو کار داشتم :mrgreen: (تو دانشگاه 40,50 درصدی یاد گرفتم بعد دیدم این کجا بیسیک کجا گفتم که avr رو با c کار کنم حالا اگه مطلبی ,آموزشی (جوری که در پست اول گفتم) دارید ممنون میشم که upload کنید.
              سلام دوست عزیز
              برای آموزش ++C یه PDF خوب دارم اگه به کارت میاد پلود کنم؟
              اگه صرفا" ++c رو گفته که نه زیاد دارم , ولی اگه c برای avr چرا که نه (البته بازم میگم جوری که در پست اول گفتم) من این پست و کذاشتم که دوای دردم شه,پلود کن عزیز که منتظرم :job:
              No Risk, No Reward

دیدگاه

سلام آقای سلطانی
                کار درستی می کنید که میخواین avr رو با c کار کنید.منم به بیسیک مسلطم ولی همون که شما میگید------> :angry:
                چشو من سعی می کنم پلودش کنم ولی بد موقعیه الان به خاطر امتحان ها.الان تازه اومدم خونه(امتحان سیستمهای کنترل دیجیتال و غیر خطی داشتم که فقط دیجیتالش 6 صفحه جواب داشت :!! ^#(^) ولی خدارو شکر میدونم 20 میشم و واسه همین شارژم :wow:.اگر سیستم نت یاری کرد پلود می کنم
                جانم به فدای ائمه اطهار
                می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

یکم طول میکشه که چندتا فایل درست و حسابی رو پیدا کرده و RAR کنی بعد پلود کنی باید صبر کنید
                  جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
                    یکم طول میکشه که چندتا فایل درست و حسابی رو پیدا کرده و RAR کنی بعد پلود کنی باید صبر کنید
                    اشکال نداره احمد جان "انشاالله نمرت همون 20 که می خوای بشه" امید وارم که تا 23 امشب اوکی شه ,دستت در نکنه :applause:
                    No Risk, No Reward

دیدگاه

سلام.اینم 5 فایل خوب.ایشالا واسه شما مفید باشه.:
                      http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://ahmadpashaei.persiangig.com/pashaei-AVR.rar
                      جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

یادتون باشه اولین تشکر رو از من دریافت کردین :applause:
                        جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

دوستان عزیزی که میخوان کار با زبان C رو شروع کنن توجه کنن و دوستانی عزیزی که میخوان کار با زبان بیسیک رو شروع کنن بیشتر توجه کنن.

آمار محبوبیت زبان ها ی برنامه نویسی طبق سایت رسمی و معتبر tiobe.com :

محبوبیت به ترتیب رتبه میباشد.

[glow=red,2,300]گرد هم آمدن شروع است.با هم ماندن پيشرفت است.با هم کار کردن موفقيت است.[/glow]
                          [img width=98 height=100]http://s3.picofile.com/file/7407857311/icon3.png[/img]

دیدگاه

خیلی جالب بود و لطف کردین.اما این آمار مربوط به آمریکاست دیگه احتمالا،بله؟ این نشون میده که ما در ارجحیت C به basic اشتباهی نکردیم.ولی متاسفانه در دانشگاه ما در کاردانی بیسیک درس دادن و در کارشناسیم که اول اسمبلی بعد مثلا C اونم در 2 جلسه عمومی و بعد یک جلسه برای avr، دیگه چی یاد گرفتیم ما؟!!!! (همین ترم میکرو داشتیما و امتحانش مونده :cry
                            جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
                              سلام.اینم 5 فایل خوب.ایشالا واسه شما مفید باشه.:
                              http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://ahmadpashaei.persiangig.com/pashaei-AVR.rar
                              مرسی احمد جان امشب فکر نکنم وقت کنم بررسی شون کنم می مونه واسه فردا ولی در هر صورت خیلی ممنون که ارسالشون کردی
                              No Risk, No Reward

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X