ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2008/05/24
    31
    0

برنامه ريزي در يک ماه مانده به کنکور 91

با سلام به همه
    چيزي کمتر از يک ماه به کنکور سال 91 مونده , از دوستان مي خواستم براي نتيجه گيري بهتر کنکوري ها رو راهنمايي کنند.
    اين رو همه ميدونند که مرور و تست زني توي زمان واقعي تو اين يک ماه راهکار و هدف اصليه.

راستش من تا اينجا سعي کردم منابعي که دارم رو تقريبا 2 دور کرده باشم , تست ها ي 5 سال گذشته رو هم زدم , ولي با اين حال وقتي رفتم سر کنکور آزمايشي آخرين مرحله سنجش اصلا راضي نبودم, البته هنوز کارنامه اش نيومده ولي احساس کردم اگه اين کنکور واقعي بود پاک قافيه رو باخته بودم... :cry2:
    فکر ميکنم يا به اندازه کافي عمقي نخوندم يا بيشتر جزييات و نکاتي رو که خوندم يادم نيست.
    البته من مي خوام مخابرات امتحان بدم وبا توجه به اينکه درس مغناطيس رو معمولا پايين مي زنند ,حذف کردم. البته نصفسش رو خوندم ولي چون اين تصميم رو از اواسط آذر گرفتم ديگه سراغش نرفتم.

احساس مي کنم تو اين يک ماه اگه منسجم نشم و به مهارت کافي نرسم نمي تونم نتيجه مطلوبي بدست بيارم :cry:؛ لطفا من و امثال من رو راهنمايي کنيد.
    2011/11/19
    425
    4

پاسخ : برنامه ريزي در يک ماه مانده به کنکور 91

اگه به چند سال اخیر کنکور نگاه کنیم - میبینیم هر سال کنکور سوال هاش عمقی تر و مفهومی تر میشه .... پس خوندن و یاد گرفتن عمقی خیلی مهمه .................
    [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    17

منم تجربه ارشد ندارم ولی تجربه کنکورم میگه فقط خواندن خلاصه ها و زدن تست سالهای قبل با نگاهی بسیار عمیق.سعی کنید که از هر درس چند مبحث رو کاملا مسلط بشین وگرنه تستهای ارشد رو که نمیشه اصلا زد!!!!! واقعا حرفه ای سوال می دن.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2010/07/04
    83
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
    منم تجربه ارشد ندارم ولی تجربه کنکورم میگه فقط خواندن خلاصه ها و زدن تست سالهای قبل با نگاهی بسیار عمیق.سعی کنید که از هر درس چند مبحث رو کاملا مسلط بشین وگرنه تستهای ارشد رو که نمیشه اصلا زد!!!!! واقعا حرفه ای سوال می دن.
    همه سوالهام حرفه ای نیستن .
    تو هر درس همیشه چند تا سوال هست که به قول معروف تابلو هستن.
    هیچ جا هم نشنیدم که کسی که میخاد کنکور بده یه ماه آخر مفهومی درس بخونه.(مفهومی خوندن ماله تابستونه نه الان)
    تجربه من و خیلییای دیگه میگه که الان فقط باید تستای سالای قبل کنکور رو بزنی و در کنارش خلاصه ها و نکات رو مرور کنی .

پی نوشت:
    ما که دیگه از شر این کنکور لعنتی خلاص شدیم. خدا عاقبت شما ها رو ختم به خبر کنه
    دنيا دو روز است:
    يك روز با تو و يك روز عليه تو
    روزي كه با توست مغرور مشو و روزي كه عليه توست مايوس نشو. چرا كه هر دو پايان پذيرند.
    2010/05/02
    1,483
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sangesari
    همه سوالهام حرفه ای نیستن .
    تو هر درس همیشه چند تا سوال هست که به قول معروف تابلو هستن.
    هیچ جا هم نشنیدم که کسی که میخاد کنکور بده یه ماه آخر مفهومی درس بخونه.(مفهومی خوندن ماله تابستونه نه الان)
    تجربه من و خیلییای دیگه میگه که الان فقط باید تستای سالای قبل کنکور رو بزنی و در کنارش خلاصه ها و نکات رو مرور کنی .

پی نوشت:
    ما که دیگه از شر این کنکور لعنتی خلاص شدیم. خدا عاقبت شما ها رو ختم به خبر کنه
    سلام مهندس. درباره خلاصه ها و تستهای سالهای قبل که هم عقیده ایم ولی در مورد مفهومی خواندن جسارتا نه!!! آخه ایشون نمیتونه رضایتبخش تست بزنه و اگر در همین مدت کوتاه هم بتونه در چند مبحث از هر درس عمق رو درک کنه (آخه به هر حال آماده هست و نزدیک صفر که نیست) میتونه میانگین 15 الی 20 درصد بزنه تا بتونه شهرستان روزانه و یا دانشگاه های مادر شهرستان شبانه امید داشته باشه.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2008/05/24
    31
    0

از همه دوستان متشکرم.
    ابايدد بگم اون موقع هم درصد بين 10-20 ميزدم. ولي اين برام کافي نيست.

نتيجه اي که رسيدم اينکه تو اين چند وقت کار زيادي نميشه کرد جز " توکل به خدا و حفظ اعتماد به نفس "
    اعتماد به نفس خيلي موثره بلاخص تو تمرکز کردن. اگه فکر کني از پس سوالات بر نمياي راه حل هاي خوبي هم به ذهنت نميرسه ولي وقتي به خودت اعتماد داري اوضاع خيلي بهتر ميشه ؛
    بايد خودمون رو دست بالا بگيريم :agree: ................اميد به خدا.

اميدوارم همه کنکوري ها نتيجه خوبي و عالي اي از تلاشاشون عايدشون بشه.
    2010/05/02
    1,483
    17

آفرین سوره خانم،این بهترین کاره.البته خوندن یادداشتها و فرمولها با نمونه مثال های خوب هم میتونه کمک کنه فکر کنم.موفق باشید.راستی کارت ورود به جلسه از یکشنبه قابل چاپ هستش.شما کجا هستین؟من تهران البته من آزمایشی دارم امتحان میدما
    جانم به فدای ائمه اطهار
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7