اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

GPRS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

GPRS

با سلام ؛
    من گهگداری از اینترنت GPRS استفاده می کنم . وقتی با خود گوشی از اینترنت استفاده میکنم سرعتش خیلی خوبه هم ایرانسل و هم همراه اول. ولی وقتی گوشی رو به سیستم وصل میکنم و با سیستم از اینترنت GPRS استفاده میکنم سرعت به طرز عجیبی پایین میاد . برای هر دو اپراتور به همین شکل هست . به نظر شما مشکل چیه ؟ تقریباً مطمئنم که مشکل از گوشی نیست چون با دو سه تا گوشی دیگه هم تست کردم همین مشکلو داره . ممنون میشم پاسخ بدین.
    موفق باشین

پاسخ : GPRS

دوست عزیز خیلی واضحه ... سرعت GPRS که تو ایران پایینه ، تقریبا با Dial up برابر ،شایدم کمتر هست ...
    حالا بخاطر اینکه مرورگر گوشیتون صفحات رو فشرده میکنه (تقریبا تا حد 10،20 کیلوبایت ) سرعت خوب بنظر میرسه ولی تو کامپیوتر اینطوری نیست ( حداقل حجم یک صفحه 100 کیلوبایت هست )...
    خوب قاعدتا باید سرعت کمتر بشه ...
    از سختی نترس! این سختی هاست که جایگاه و مقام انسان را بالا میبرد...

دیدگاه

البته شاید هم به نحوه اتصال شما به pc هم ارتباط داشته باشه . و مطمئن نیست و نکته اقای shahin 2222 احتمال بیشتری داره .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی کربلایی
        البته شاید هم به نحوه اتصال شما به pc هم ارتباط داشته باشه . و مطمئن نیست و نکته اقای shahin 2222 احتمال بیشتری داره .
        نحوه اتصال من به PC با کابل USB هست ، از تو سیستم هم با PC Suite خود گوشی کانکت میشم . به نظر من هم جواب آقای shahin 2222 منطقی به نظر میرسه. باز هم از ایشون تشکر میکنم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X