ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: من يه مولتي متر دقيق و محکم براي کارهاي الکترونيک مي خوام راهنماييم کنيد

رأی دهندگان
22. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • extechآمريکا

12 54.55%
  • uniti تايوان

4 18.18%
  • popular تايوان

1 4.55%
  • ديگر مارک

5 22.73%
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    2012/01/19
    10
    0

راهنمايي جهت خريد مولتي متر خوب

لطفا راهنماييم کنيد که چه مارکي در جهان بهترين مارک مولتي متره و آيا در ايران نماينده رسمي داره يا نه
    من در سايت هاي انگليسي اکثرا محصولات extechآمريکارو ديدم که برنده جوايز بسياري شده ولي نمي دونم چطور در ايران تهيه اش کنم
    2012/01/19
    10
    0

پاسخ : راهنمايي جهت خريد مولتي متر خوب

lمن با يکي از دوستان که دانشگاه فردوسي مشهد درس مي خونه مي گه از محصولات unitiبراي آزمايشگاه شون خريد کردن و چون قابليت اتصال به کامپيوتر داره خيلي راضي هستن
    دوستان اگر مارک ديگه اي دارن لطفا راهنماييم کنيد
    2012/01/19
    10
    0

ممنون از راهنمايي شما دوست عزيز سايت يونيتي رو بررسي کردم خيلي تجهيزات کاملي داره قيمت هاشم از نمايندگيش پرسيدم خيلي مناسبه و گارانتي هم داره
    extechهم داره مدل ex330رو انتخاب کردم واقعا نسبت به قيمتش خيلي عالييه ولي ممنون مي شم اگر دوستان بازم تجربه خريد داره راهنماييم کنه
    2012/01/19
    10
    0

ممنون از پيشنهاد شما دوست عزيز من با شرکتي که پيشنهاد دادي تماس گرفتم برام کاتالوگ 2012 مارکextech vرو ايميل کردن و هرکدوم از محصولات رو هم انتخاب کنيم اگر موجود نباشه هم واسم سفارش مزارن 10روزه ميرسه
    اگر کسي خواست بگه کاتالوگ رو براش ايميل مي کنم
    2012/02/04
    4
    0

من یک آمپرمتر و ولتمتر با دقت میکرون قابل اتصال به رایانه و میکروپروسسورها نی خوام. لطفأ کمکم کنید
    2009/10/13
    1,434
    84
    B2

جالبه هيچ كدو از اينايي كه گفتيد رو من تو بازار نديدم...حالا قيمت اين ex330 چند هست؟
    ماركهاي خوبي كه تو بازار ديدم fluke ,HIOKI,sanwa هستن كه گرونترينشون هم fluke. براي خودم sanwa مدل cd771 رو خريدم 160 تومن البته قبل از گرونيا كه خيلي هم عاليه و جنس بدنش ضد ضربه است البته يه مدل داره PC5000 كه به كاميوتر هم وصل ميشه.مدلcd731a رو هم باهاش كار كردم قيمتش هم 135 تومن بود فقط يه كم قديمي شده. يه مدل هم تو شركت داريم كه واقعا عاليه HIOKI3256و قيمتش هم 200 تومنه ولي عاليه. .در ضمن fluke 117 هم به نظر خوبه ولي من باهاش كار نكردم قيمتش هم 175 تومن بود.ولي در كل بهترين چيزي كه پيشنهاد ميكنم همون cd771 هست.
    2008/01/23
    تهران
    435
    10

الان چیزی که توی بازار این معروفه و زیاد هست محصولات fuclk هست اسم دقیقش را یادم نیست fuck - falck یم چنین چیزی بود

اما همین Victro 88c من 2 ساله دارم واقعا حرف نداره کار کردن هم باهاش راحته همه چیزم داره قیمت هم مناسب 35
    همه دوست دارند به بهشت بروند اما جالب اینجاست کسی دوست ندارد بمیرد
    کانت
    2009/10/13
    1,434
    84
    B2

دوست عزيز victor88 با اون چيزي كهbehrooz12345 دنبالشه زمين تا اسمون فرق داره و به هيچ عنوان تو رنج مولتي مترهاي حرفه اي قرار نميگيره.بله اگه دنبال مولتي متر باشيم 99 درصد مولتي مترهاي بازار مشكلي ندارن ولي بهترين ماركها همونهايي هستن كه تو پست بالا گفتم.ضمنا تو يه مولتي متر حرفه اي هيچ وقت سلف متر نميبينيد چون همونطور كه مولتي متر حرفه اي وجود داره سلف متر حرفه اي هم وجود داره و نميشه اينارو تو يه محصول جمع كرد
    البته مدلهاي ديگه اي هم هست مثل kyoritsu 1009 ولي به نسبت قيمتش خوب نيست براي نمونه 2 عدد از همين دستگاه تو شركت داشتيم بعد از مدتي كار كردن رنج ديودشون خراب شد و ديگه هم قابل تعمير نيستن ولي HIOKI3256 بيش از 5 سال تو شركت زير دست انواع مهندسيني كه تازه فارغ التحصيل شدن هم دوم اورده و به قول معروف مثل مرد داره كار ميكنه
    2006/01/09
    tehran
    10
    1

با سلام
    1-به شخصه با مولتيمترهاي زيادي کار کردم و چند نمونه انرا در شرکت داريم -بهتريت گزينه fluke است دقت بسيار بالا و سرعت بالا دارد خصوصاً مدل 289 ولي اين رنج ومارک خيلي گران است ولي جزو بهترين در دنيا است

-مدلهاي بعدي هيوکي است منتهي برخي از مدلهاي ان سرعت و امکانات بسيار پاييني دارد که بايد در هنگام خريد مد نظر قرار گيرد خصوصاً مدلهاي کلمپي ان واين برند بيشتر در ايران طلبه دارد

2--مارک بعدي sanwa 5000 دارم خيلي راضي ام سرعت بالا و دقت بالا به همراه امکانات بالا جزوه ويزگي ان است ولي قيمت ان زياد است، مارک kyoritsu نيز بد نيست کلاً مارکهاي با اين ويزگي همانند extech قيمت نسبتاً بالايي دارند .

3-يکي از مولتي مترهاي خوب از نظر امکانات PROTEK 506 مي باشد که داراي همه نوع امکانات(سنجش سلف -خازن -فرکانس و جريان 20 آمير و غيره) است و قيمت آن نسبت به مولتي مترهاي بالا کمتراست با ان کار نکردم ولي ديدم ظاهراً کيفيت ساخت خوبي دارد .(کره جنوبي )

4-مولتي مترهاي حرفه اي چيني نيز هستد که مي توان به شرکت CEM اشاره کرد که مولتي مترهاي حرفه اي توليد مي کند که معروفترين انها DT-9987---DT-9978 , ......

مولتي متر بعدي مر بوط به شرکت UNI-T مي باشد که مدلهاي خوبي و تقريباً با کيفيتي و با دقتي دارد (UT71)من شخصاً با ان کار نکردم ولي ديدم - البته ايرادهاي کوچکي در اندازه گيري دارد

5-مولتي متر بعدي MATECH است که بعضي از انها داراي اي سي قيري هستند و غير قايل تعمير سرعت پايين و دقت پايين ولي امکانات زيادي دارند (برخي از انها قاطي ميکنند)تست هاي آنرادر سايت يوتو يب مي توانيد ببينيد
    يکي از حسن انها تعويض فيوز در انها بسيار راحت است

6-مولتي مترهاي-179 GPS (سرعت و دقت پايين و تقريباً امکانات بالا -ضد اب و ضربه -IP67-TRU RMS) ,و يکي از مدلهاي CEM و چند مولتي مترهاي شيبه به ان (MT-1889) از نظر امکانات شبيه مدل سري نچ EXTECH هستند و سخت افزار شبيه به هم دارند . قيمت نسبتاً مناسب -

7-مولتي مترهاي ديگر نيز مي توان يه PSIP که مشايه VICTOR هست و به سفارش شزکت پارت سازان در چين توليد مي شود -دقت پايين -قيمت مناسب -سرعت پايين را مي توان اشاره کرد .با يک نمونه از انها کار کردم در مجموع بد نيست کار راه انداز است مدلهاي جديد ان TRUE RMS هستند البته با قيمت بالاتر و امکانات بيشتر گه در اينصورت در هنگام خريد با ان قيمت رقيبهاي زيادي مثل ستون 6 دارد .

براي تحقيق بيشتر و مقايسه انها با يکديگر بهتر است به سايت يوت يوب سري بزنيد فيلمهاي بسيار خوبي دارد .

البته هفده سال پيش من يک مدل مولتي متر 6202 KASEرا به قيمت بيست و پنچ هزار تومان خريدم ولي بعلت سرعت و دقت پايين و عدم تست صحيح و راحت ديود و ترانزيستور گريه مرا در اورده و بايد عوضش کنم

من براي خودم در منزل در صورت موفق شدن مي خواهم يکي از مدلهاي CEM يا PROTEK يا UT71 را با ارجعيت ذکر شده و قيمت بخرم و نيجه بررسي انر برايتان خواهم گذاشت

2009/02/13
    1
    0

من سال 1363 یا1364 یک هیوکی 3200 دیجیتال (ازدانشگاه) باقرعه کشی خریدم.انواع اهمترهای دیگرنیزداشته ودارم وبطورشبانه روزوبسیارزیادباآنها کارکردم.همچنبین Fluke 8010A که ویژه آزمایشگاه است و.....
    من ازهشت سالگی درکاربرق قدرت والکترونیکم وسالهادرجاهاییکه کمترکسی میتواندبه آنجاواردشودبودم وهروسیله ای که اراده میشدتهیه میگردید.امابنظرمن بهترین اهمتر(مولتیمتر) همان هیوکی 3200 است
    1)تحت هیچ شرایطی نمیسوزد 2)اکثرادارای رنج 10 آمپرهستندواگربازشون میبینیدکه اگر10آمپرگذرکندبرای مدت طولانی حتمایامدارقطع میشودویادراثرحرارت ذوب میشوداماهیوکی 3200 براحتی 20آمپرراعبورداده ونمایش میدهدوهیچ صدمه ای نمیبیندهمانطوریکه پس از29سال صدمه ندیده.وبهترین اسکوپ Iwatsu است البته من باتکترونیکس ،لیدرودیگرمارکهانیرکارکرد م.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15