اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شبیه سازی ucLinux در پروتوس (عملی بودن یا نبودن !! مساله این است!!! )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شبیه سازی ucLinux در پروتوس (عملی بودن یا نبودن !! مساله این است!!! )

با سلام به همه !!!
    مدت زیادیه که این شبیه سازی ucLinux تو پروتوس فکرمو مشغول کرده! خیلی مداراشو بالا و پایین کردم ولی چیز زیادی دستمو نگرفت. می خواستم بدونم که آیا میشه این مدار رو به صورت عملی پیاده سازی کنیم یا نه!!!
    به عبارت دیگه می خواستم از اساتید بپرسم مثلا برای ARM7TDMI چه نوعی پیشنهاد میکنن ؟ برای قطعات دیگه چطور !؟؟؟
    داخل خود محیط شبیه سازی توضیحات نسبتا خوبی داده . همینطور داخل child sheet ها ! یه نگاهی بندازین !!!

با تشکر ! :rolleyes:

در انتظار تو چشمم سپید گشت و غمی نیست
    اگر قبول تو افتد، فدای چشم سیاهت

http://upload7.ir/images/83524254953910725183.gif

پاسخ : شبیه سازی ucLinux در پروتوس (عملی بودن یا نبودن !! مساله این است!!! )

خواهشا جواب بدییییییییییییین دیگههههههههه!!! :angry: :angry: :angry:

دیدگاه

دوست عزیز هدفتون ازین کار بیهوده چیه؟
      فک کنم الان بشه با 40-50 تومن یه بورد اموزشی ارم اتمل ساخت یه نمونه برد بسازید بعد بشینید روش کار کنید براتون بهتره.
      ضمنا سیمولاتور یوسی لینوکس برای اجرا تحت لینوکس روی کامپیوترهای پیسی تو اینترنت موجوده یه سرچ بکنید پیدا میکنید.
      کلن زیاد به پروتئوس اتکا نکنید تنبل بارتون میاره.من که از شبیه سازی و اینا اصلا خوشم نمیاد تو هر کاری هم که انجام دادم اصلا شبیه سازی نکردم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط black-black
        سلام به شما ! فکر نکنم کار بیهوده ای باشه! هدف فقط استفاده از uclinux نیست ! هدف اینه که بتونیم اونو رو آرم با مداری که خودمون میسازم پورت کنیم ! فکر نکم کسی این کار رو تو ایران بدون استفاده از برد های آماده انجام داده باشه! :NO:
        شاید هم من بی خبرم! :NO: :NO:
        بالاخره پورت کردن سیستم عامل روی ARM که مدار و بوردشو خودمون طراحی کرده باشیم آرزوی خیلی ها هست ! همونطور که تو خیلی از بحث ها مطرح شده و به جایی نرسیده !
        پیش خودم گفتم که شاید این ایده به ذهن کس دیگه ای هم رسیده باشه و بخواد کمک کنه ! باید از یه جایی شروع کرد !
        زیاد به پروتئوس اتکا نکنید تنبل بارتون میاره.من که از شبیه سازی و اینا اصلا خوشم نمیاد تو هر کاری هم که انجام دادم اصلا شبیه سازی نکردم.
        من نگفتم که به پروتوس اتکا ( :eek میکنم! اما خیلی جاها کمک میکنه !( با اینکه میدونم خیلی جاها هم گند میزنه ) اما این خیلی جالبه که تو سمپل هاش یه همچین کاری انجام داده! شاید یه سر نخ باشه!!! :agree:
        در هر صورت منم مثل خیلی ها یه برد ARM دارم و ازش استفاده میکنم!
        بازم اگه کسی میتونه کمک کنه ! :redface:

دیدگاه

فک کنم الان بشه با 40-50 تومن یه بورد اموزشی ارم اتمل ساخت یه نمونه برد بسازید بعد بشینید روش کار کنید براتون بهتره.
          ضمنا سیمولاتور یوسی لینوکس برای اجرا تحت لینوکس روی کامپیوترهای پیسی تو اینترنت موجوده یه سرچ بکنید پیدا میکنید.
          کلن زیاد به پروتئوس اتکا نکنید تنبل بارتون میاره.من که از شبیه سازی و اینا اصلا خوشم نمیاد تو هر کاری هم که انجام دادم اصلا شبیه سازی نکردم.
          شما میتونین از این سیمولاتورها یه دونه معرفی کنین؟ تحت ویندوزش هم پیدا میشه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X