اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال: قیمت بازوی رباتیکی SCARA و PUMA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال: قیمت بازوی رباتیکی SCARA و PUMA

سلام
    من واقعا گیر کردم...هر چی میگردم کمتر پیدا میشه....من دنبال رنج قیمتی ربات صنعتی پوما و ربات صنعتی اسکارا( مثلا fanuc که شش محوره هست یا kuka یا مدل دیگش که سه محوره هست)هستم...دوستان اگه کسی قیمت چه به تومان...چه به دلار میدونه...خوشحال میشم به من کمک کنه.
    با تشکر
    @};-

پاسخ : سوال: قیمت بازوی رباتیکی SCARA و PUMA

نوشته اصلی توسط nazanin66
    سلام
    من واقعا گیر کردم...هر چی میگردم کمتر پیدا میشه....من دنبال رنج قیمتی ربات صنعتی پوما و ربات صنعتی اسکارا( مثلا fanuc که شش محوره هست یا kuka یا مدل دیگش که سه محوره هست)هستم...دوستان اگه کسی قیمت چه به تومان...چه به دلار میدونه...خوشحال میشم به من کمک کنه.
    با تشکر
    @};-
    بد نیست به این ساین سر زده www.robotics-engineering.ir

و به این آقا پیام بدین: مهندسی رباتیک
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

ممنون...به این سایت سر زدم..اما بازم چیزی که میخوام نبود...شاد باشید.

دیدگاه

با وارد کنند های ماشین افزار تو شهر خودتون تماس بگیرید و مشخصات بدید. کاتالوگ و قیمت میدن.
        اگه تبریز باشد من آشنا دارم.....

دیدگاه

بازو های صنعتی از حدود 20 میلیون تومان شروع می شوند و تا 10 میلیارد تومان می رسند
          بستگی دارد شما ربات را با چه دقتی و با چه تحمل وزنی و در چه محیطی می خواهید

بعضی ربات ها حداکثر 100 گرم جابه جا می کنند و بعضی ربات ها یک هواپیمای بوئینگ را به تنهایی جابه جا می کنند
          دقت بعضی ربات ها 10 میلیمتر است و دقت بعضی از ربات ها 100 نانو متر
          بعضی ربات ها فقط می توانند در محیط های بهداشتی کار کنند بعضی ربات ها در زیر اقیانوس هم کار می کنند و بعضی دیگر حتی می توانند در اتاقی پر از گاز های منفجره کار کنند

یک ربات پوما که امروز به من قیمت دادند
          IRB6400 M98
          سیزده هزار یورو ناقابل !
          تازه این جز ربات های ارزان قیمت است

ربات هایی که می توانند در اتاق رنگ پاشی کار کنند کمتر از 300 میلیون تومان نیستند
          هرکه را اسرار حق آموختند
          مهر کردند و دهانش دوختند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X