اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی تقویت کننده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی تقویت کننده

با سلام

دوستان عزیز استادمون گفته یک تقویت کننده طراحی کنید با مشخصات زیر

حداقل 3 طبقه
    مقاومت ورودی حداقل 10 کیلو
    مقاومت خروجی حداکثر 1 کیلو
    بهره 10
    فیدبک آزاد

تحلیل کامل ac و dc وفرکانسی و فرکانس میانی دستی و شبیه سازی

دوستان میشه لطفاً اگر چیز آماده ای در این زمینه دارید در اختیارم بزارید. چون من هیچی بلد نیستم در این زمینه

تا 7 بهمن هم وقت دارم تحویلش بدم

متشکرم از لطفتون

پاسخ : طراحی تقویت کننده

سلام.درس الکترونیک3 هست که تحلیل فرکانسی خواسته؟ من الکترونیک 3 رو نخوندم اما تا حدی بلدم.جدا از همه ی اینها امیدوارم وقتش رو داشته باشم تا براتون طراحی کنم و تحلیل AC و DC رو هم دستی انجامش بدم...

دیدگاه

یک تقویت کننده سه طبقه برای خود من که فقط فکر برای طراحیش دو تا نصف روز زمان می بره(یه روزه نمیشه و هنگ می کنم :agree تحلیل dc و ac هم دو ساعت وقت می خواد حداقل و تازه شبیه سازیش شروع میشه.این واسه کسی مثل من یک پروژه هست :angry:و الان نمیشه وقت امتحاناته.چرا شما زودتر نمیگید؟!!! :surprised:
      جانم به فدای ائمه اطهار
      می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

خیلی شماها مردین به خدا

دستتون درد نکنه. من فکر نمیکردم کسی جوابمو بده

واقعاً ازتون ممنونم

راستش تازه به ما گفتن وگرنه من مزاحم وقت شریف شما نمیشدم

بی نهایت ازتون ممنونم

اضافه شده در تاریخ :
        نوشته اصلی توسط شاهرخ
        سلام.درس الکترونیک3 هست که تحلیل فرکانسی خواسته؟ من الکترونیک 3 رو نخوندم اما تا حدی بلدم.جدا از همه ی اینها امیدوارم وقتش رو داشته باشم تا براتون طراحی کنم و تحلیل AC و DC رو هم دستی انجامش بدم...
        بله دوست عزیز برای الکترونیک 3 هست

ممنونم ازتون اگه این لطف رو در حق بنده بکنید
        خداخیرتون بده

دیدگاه

حتما باید BJT باشه یا فرقی نمیکنه؟ انشاالله سعی میکنم تا فردا یه خبری بهتون بدم.لطفا ایمیلتون رو هم اینجا بزارین یا با پیغام خصوصی برام بفرستین.فقط مجدد عرض میکنم فقط طراحی و تحلیل AC و DC رو سعی میکنم انجام بدم.بقیه ش (تحلیل فرکانس و تحلیل نرم افزاری جسارتا به عهده خودتون هست! :redface: )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
            حتما باید BJT باشه یا فرقی نمیکنه؟ انشاالله سعی میکنم تا فردا یه خبری بهتون بدم.لطفا ایمیلتون رو هم اینجا بزارین یا با پیغام خصوصی برام بفرستین.فقط مجدد عرض میکنم فقط طراحی و تحلیل AC و DC رو سعی میکنم انجام بدم.بقیه ش (تحلیل فرکانس و تحلیل نرم افزاری جسارتا به عهده خودتون هست! :redface: )
            فرقی نداره آقا شاهرخ

واقعاً ازتون ممنونم. دستتون رو میبوسم
            اختیار دارین قربان همین که شما اینجا فقط به بنده جواب دادین حتی اگر انجام هم ندادین من بازم یه دنیا ممنونتون
            سپاسگزارم

دیدگاه

برادر این حرفا چیه...ذکات علم نشر اون هست. نمیدونم شما تو کدو دانشگاه مشغول به تحصیل هستین ولی من که تو دانشگاه آزاد اسلامی!! واحد تبریز دارم درس میخونم یقین دارم که سایت ECA حداقل از دانشگاه ما که بهتره!!!(نظر شخصی من هست) هم جو صمیمی ای داره ، هم سطح علمی و عملیش بالاتره. شما هم اگه یه خرده بیشتر تو سایت بچرخین و مباحث مطرح شده رو بخونین یه آماری دستتون میاد! شما هم سعی کنین تو سایت فعالیت داشته باشین.
              راستی ایمیلتون یادتون رفت...

دیدگاه

ممنون از برادریت
                بنده دانشگاه شیراز درس میخونم ولی اهل تهران هستم و بسیار علاقه مند به الکترونیک
                سعی میکنم در این سایت فعالیت بیشتری کنم و از اطلاعات اساتید محترمی همچون جنابعالی استفاده میکنم
                انقدر از ما تو دانشگاه درس خوندن میخوان که واقعاً از لحاظ عملی صفر هستیم و من هم تازه اول راه هستم و سعی میکنم که اطلاعات کسب کنم
                100 البته که این سایت جزو بهترین مرجع برای مهندسین الکترونیک و پایگاه دانش این علم هست
                انشالا که هم شما و هم همه دوستانی که در این سایت زحمت میکشند روز به روز موفق تر باشند

اضافه شده در تاریخ :
                mohammad.vossough@gmail.com

دیدگاه

سلام آقا ایمیل زدم بهتون.ولی متاسفانه فایلAttach نشد تو یه سرور دیگه پ کردم.این هم لینکش. البته بعد اینکه دانلود کردی احتمالا پاکش کنم.

http://s1.picofile.com/file/72626028...AV_10.rar.html

موفق باشی.باز هم سوالی بود تا جایی که بلد باشم در خدمتت هستم...
                  (ضمنا 6 بهمن امتحان دارم تا اون موقع شاید نتونم جواب بدم-امتحان آخریه هم 11 بهمنه.صرفا جهت اطلاع! )

با توجه به اینکه فایل بعد از تاریخ در خواست شده دانلود مجدد داشت؛فایل رو از سرور پاک نکردم.در صورت هرگونه تغییر همینجا اطلاع رسانی میشه

دیدگاه

مهندس یک دنیا ازت ممنون و سپاسگزارم
                    واقعاً لطف کردی
                    نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم و فقط امیدوارم که بتونم جبران زحمتاتتون رو بکنم
                    انشالا که در امتحاناتت موفق و سربلند باشی و مطمئنم همینطور هم خواهد بود

با تشکر

دیدگاه

خواهش میکنم.شرمنده اگه عکسها زیاد واضح نیست :redface: نحوه ی طراحی هم حالت کلیش رو گفتم که باید از طبقه ی آخر شروع کنی.باز اگه جزئیاتش رو خواستین بهم خبر بدین ( با ایمیل یا پیام خصوصی ) :nerd:
                      امیدوارم مفید باشه . . . :nice:
                      جبران چیه عزیز... واسمون فقط دعا کن . . .
                      شما هم انشالله موفق باشی . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X