اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد آموزش avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد آموزش avr

با سلام به دوستان عزیز
    من یک مبتدی هستم ومی خواستم یک میکروی atmega16رو پروگرام کنم لطفا کمکم کنید بطور کامل و واظح برام توضیح بدید لطفا
    راستی من از برنامه نویسی وفیوز بیتو این جور چیزا اطلاعات ندارم :sad:
    «هيچ وقت با يه آدم احمق دهن به دهن نشو. چون كساني كه از بيرون نظارهآ‌گر اين دعوا هستند، احمقآ‌تر از اوني هستند كه بتونن تشخيص بدن حق با توئه يا اون.»

پاسخ : کمک در مورد آموزش avr

دوست عزیز میخواین با کدوم نرم افزار میکروتون رو پروگرم کنید تا همون رو انشاء الله براتون توضیح بدم.
    [glow=red,2,300]گرد هم آمدن شروع است.با هم ماندن پيشرفت است.با هم کار کردن موفقيت است.[/glow]
    [img width=98 height=100]http://s3.picofile.com/file/7407857311/icon3.png[/img]

دیدگاه

وقتی از برنامه نویسی چیزی بلد نیستی پس چی میخوای توی میکرو بریزی؟مگه برنامه نمیخوای بریزی؟ :eek:اول باید برنامه ای در یک محیط ادیتوری مثل بسکام (به زبان بیسیک)یا کدویژن (به زبان C) بنویسی بعد به وسیله پروگرمر کدهای هگز تولید شده رو (اتوماتیک انجام میشه) به حافظه میکرو انتقال بدی. میکرو رو از سوکت جدا و در جایی که میخوای قرار میدی.
      جانم به فدای ائمه اطهار
      می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام من نمیخوام برنامه بنویسم فقط میخوام پروژه هایی که تو سایت هست رو عملی کنم که همه دارای فایلhexهستند من دیشب رفتم چنتا میکروخریدم ویکشو که atmega16هست رو برنامه ستاره مثلثی رو داخلش ریختم :rolleyes:ولی فقط دوتا از چراقاش کار چشمک میزنه بقیه هم سه چار تاشون کمرنگ هستند بدون هیچ خاموش روشن شدنی البته بکم که چنتاشون هم که خاموشند :cry2:
        ممنون
        نوشته اصلی توسط حمیدجان
        دوست عزیز میخواین با کدوم نرم افزار میکروتون رو پروگرم کنید تا همون رو انشاء الله براتون توضیح بدم.
        نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
        وقتی از برنامه نویسی چیزی بلد نیستی پس چی میخوای توی میکرو بریزی؟مگه برنامه نمیخوای بریزی؟ :eek:اول باید برنامه ای در یک محیط ادیتوری مثل بسکام (به زبان بیسیک)یا کدویژن (به زبان C) بنویسی بعد به وسیله پروگرمر کدهای هگز تولید شده رو (اتوماتیک انجام میشه) به حافظه میکرو انتقال بدی. میکرو رو از سوکت جدا و در جایی که میخوای قرار میدی.
        «هيچ وقت با يه آدم احمق دهن به دهن نشو. چون كساني كه از بيرون نظارهآ‌گر اين دعوا هستند، احمقآ‌تر از اوني هستند كه بتونن تشخيص بدن حق با توئه يا اون.»

دیدگاه

ببخشید من با برنامهpony porogکار میکنم

دیدگاه

کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟ :cry:

دیدگاه

کسی نیست الان فصل امتحاناته
              شما باید دقیقا بگی چه پروژه ای رو داری کار میکنی و چه مشکلی هست. خیلی چیزا میتونه باشه.
              فایل تون پروژه رو بزار.
              ولی فکر کنم مشکل شما فیوز بیت باشه.
              شما تو pony عکس اون قفله رو بزن (خیلی مواظب باش چون ممکنه میکروت بپره و کلی دردسر برات درست شه تا برگرده)
              بعد دکمه read رو بزن
              بعد تیک jtagen رو بردار و write رو بزن.
              خییییییییلی مواظب باش چون مبتدی هستی میگم برات دردسر نشه.
              بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
              اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X