اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

win 7 for xilinx ISE?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

win 7 for xilinx ISE?

سلام

از دوستان کسی میدونه از کدام نسخه زایلینکس برای ویندوز سون باید استفاده کنم؟ ایا ورزنی کرک شده تو بازار موجود هستش؟ جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم.

پاسخ : win 7 for xilinx ISE?

سلام
    همین سایت تو فروشگاهش داره.
    از سایت خود xilinx هم میتونی دانلود کنی.( باید عضو بشی و با یک IP غیر ایرانی دانلود کنی)
    کلاً نرم افزار های برق و کامپیوتر رو از سایت sonsivri.com میتونی دانلود کنی + کرک
    ورژن 13.1 رو من تست کردم رو ویندوز7 جواب میده.( البته من رو ویندوز 32بیتی تست کردم)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehbas
      سلام
      همین سایت تو فروشگاهش داره.
      از سایت خود xilinx هم میتونی دانلود کنی.( باید عضو بشی و با یک IP غیر ایرانی دانلود کنی)
      کلاً نرم افزار های برق و کامپیوتر رو از سایت sonsivri.com میتونی دانلود کنی + کرک
      ورژن 13.1 رو من تست کردم رو ویندوز7 جواب میده.( البته من رو ویندوز 32بیتی تست کردم)
      سلام
      اینجا ورزن 11.1 را داره که با سون کار نمی کنه. شما ایا کلید 13.1 را دارید؟ امکانش هست برای دانلود بگذارید اینجا؟ ایا می دانید که ورژن 12.4 که تو بازار هست با سون کار می کنه یا نه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alirezaeca
        سلام

از دوستان کسی میدونه از کدام نسخه زایلینکس برای ویندوز سون باید استفاده کنم؟ ایا ورزنی کرک شده تو بازار موجود هستش؟ جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم.
        من 11.1 رو روی 7 دارم کار میکنم-هیچ مشکلی نداره-مال همین سایت هم هست
        خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

سلام
          اینجا ورزن 11.1 را داره که با سون کار نمی کنه. شما ایا کلید 13.1 را دارید؟ امکانش هست برای دانلود بگذارید اینجا؟ ایا می دانید که ورژن 12.4 که تو بازار هست با سون کار می کنه یا نه؟
          من نسخه 13.1 رو با license نسخه 12.4 کرک کردم. الآن ندارمش ولی یه سرچ بزنی پیداش میکنی( ise 12.4 license). توی سایت sonsivri.com باید باشه.
          نسخه 11.1 هم فکر کنم System Generator متلبش کار نمی کرد تو ویندوز7. البته بقیه برنامه هاش رو نمیدونم.

دیدگاه

دوست عزیز ise ورژن 11.1 و 13.1 رو من رو ویندوز سون ریختم و در هر دو مشکل داشت و این مشکل رو بیشتر با ویندوز های 64 بیتی داره . بهترین راه نصب یک ویندوز مجازی . من که این جوری مشکلم حل شد .

دیدگاه

از روشی که اینجا گفتم استفاده کنید
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=21747.msg320637#msg320637
              شاید مشکلتون با 64 بیتی حل شد ( من این نرم افزاری که گفتین را تاحالا نداشتمش که تست بگیرم )
              آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
              تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
              آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
              هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

نوشته اصلی توسط J0KER
                از روشی که اینجا گفتم استفاده کنید
                http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=21747.msg320637#msg320637
                شاید مشکلتون با 64 بیتی حل شد ( من این نرم افزاری که گفتین را تاحالا نداشتمش که تست بگیرم )
                این که برای نصب و شناساندن یک درایور به ویندوز هست نه یه نرم افزار . ضمن اینکه خود سایت سازنده گفته که نمی شه البته برای ورژن های پایین تر از 13 ولی خوب برای همون 13.1 هم که من از همین جا دانلود کردم هم کرک معتبری نیست .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehbas
                  من نسخه 13.1 رو با license نسخه 12.4 کرک کردم. الآن ندارمش ولی یه سرچ بزنی پیداش میکنی( ise 12.4 license). توی سایت sonsivri.com باید باشه.
                  نسخه 11.1 هم فکر کنم System Generator متلبش کار نمی کرد تو ویندوز7. البته بقیه برنامه هاش رو نمیدونم.
                  ممنون از پاسختون برای کرک کردن 13.1 با کرک 12.4 ایا نکته خاصی وجود داره؟ یا طبق معمول کرکش کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی کربلایی
                    دوست عزیز ise ورژن 11.1 و 13.1 رو من رو ویندوز سون ریختم و در هر دو مشکل داشت و این مشکل رو بیشتر با ویندوز های 64 بیتی داره . بهترین راه نصب یک ویندوز مجازی . من که این جوری مشکلم حل شد .
                    ممنون از راهنماییتون ولی من از 32 بیتی استفاده میکنم در این صورت ایا باز هم مشکل خواهم داشت اگه از 12.4 یا 13.1 استفاده کنم؟ اگه از کرک 12.4 با ورژن 13.2 استفاده کنم ؟

دیدگاه

ممنون از پاسختون برای کرک کردن 13.1 با کرک 12.4 ایا نکته خاصی وجود داره؟ یا طبق معمول کرکش کنم؟
                      یعنی میخواهید خودتون یه فایل کرک براش درست کنید .

دیدگاه

این که برای نصب و شناساندن یک درایور به ویندوز هست نه یه نرم افزار . ضمن اینکه خود سایت سازنده گفته که نمی شه البته برای ورژن های پایین تر از 13 ولی خوب برای همون 13.1 هم که من از همین جا دانلود کردم هم کرک معتبری نیست .
                        منظورتون از نمی شه چیه؟ یعنی اینکه برای ویندوز سون 32 بیتی باید باید از ورزن 13.1 به بالا استفاده کرد؟

دیدگاه

راستش نسخه 11.1 روی دستگاه یکی از دوستام که 32 بیتی بود نصب بود ولی استفاده نمی کرد . یک بار که خواستیم استفاده کنیم کلا ریخت به هم . حالا شما هم می تونید امتحان کنید و نتیجه رو اینجا بزارید . در مورد 13.1 هم نمی دونم چی بگم چون روی دستگاه من که مشکل داشت . و کلا به برنامه های خودش هم گیر می داد .

دیدگاه

ای بابا این چه وضعیتی یه هر پستی میایم بفرستیم همزمان یکی از دوستان هم داره می فرسته و ....

منظورتون از نمی شه چیه؟ یعنی اینکه برای ویندوز سون 32 بیتی باید باید از ورزن 13.1 به بالا استفاده کرد؟
                            منظورم روی 64 بیتی بود یه سر برو سایتش . من این مشکل رو با code composer هم داشتم که اخرش رفتم vmware نصب کردم و مشکل حل شد .

من خودم روی سون 32 هم 11 و هم 13 ریختم ولی مشکل داشت . می تونید امتحان کنید و نتیجه رو بگید تا مطمئن بشیم .

دیدگاه

یعنی میخواهید خودتون یه فایل کرک براش درست کنید .
                              منظورم این بود که از کرک نسخه 12.4 برای کرک کردن نسخه 13.1 یا بالاتر استفاده کنم. کرک نسخه 13.1 موجود نیست فقط یک سایتی داست که پولی بود با مبلغ کم ولی ویزا کارت می خواهد .ضاهرا نسخه 13.1 به بالا با سون 32 بیت سازگار هستش البته یکی از دوستان همینجا گفتند که 13.1 هم با سون مشکل داره- نسخه 13.1 تو بازار هست به قیمت 22 هزاز تومان .نمی دونم بخرم یا نه جدا از مبلغ بالاش اگه بازم کار نکنه که .......

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X