اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برای ای برای تبدیل اهنگ به کد هگز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برای ای برای تبدیل اهنگ به کد هگز

سلام دوستان
    من دنبال یه برنامه می گردم برای تبدیل اهنگ به کد هگز می خوام کد هگز رو توی میکرو بریزم بعد از طریق سریال به جای دیگه بفرسم :biggrin:

پاسخ : برای ای برای تبدیل اهنگ به کد هگز

آقا عرفان اگه فرمت آهنگت wav باشه . هدر این تایپ فایل آسونه تو نت هم زیاد سورس ازش هست
    می تونی آدرس ابتدای اطلاعات صوت رو ازش بدست بیاری.بعد بایت.بایت یا هرجور دیگه بخونی
    هگز و باینری و این حرفها اهمیت نداره اینجا.اطلاعات رو کجا میخواهی بفرستی؟
    جای بد نفرستیها! :agree:
    هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

با درود . . .
      اگر این قضایا به همون MP3 پلیر معروفت ربط پیدا میکنه همین الان بگو من فرار کنم! :biggrin:
      این چیزی که شما میگی با اون چیزی که تو فکر من الان نقش بسته تقیریبا غیر ممکنه! (دلیلش هم این مورد هست که حافظه میکرو به حدی کمه که بوق هم توش جا نمیشه!!!) تنها راهی که استفاده ازش راحته همون mmc خودمونه که آهنگ هاتو بریزی روش و هر کاری دوست داری روش انجام بدی!
      اخوی پژمان هم کاملا درست میفرمایند. خود wav کلا در حالت هگز به سر میبره و در صورتی که به صورت 8 بیتی باشه میشه مستقیما فرستادش برای پخش :biggrin:
      اگر شما قصد اینو داری که آهنگ رو به جای دیگه ای بفرستی و در اونجا پخشش کنی میشه کلا بیخیال این قضایا شد و مستقیما از اینطرف خط بایت به بایت برش داشت و پس از ارسال در اونطرف به صورت بافر شده دریافتش کرد و پس از کامل شدن عملیات ارسال پخشش کرد.

برای تبدیلات اصوات میتونی از هر نرم افزاری استفاده کنی(حتی wave editor داخل nero !!!) اما من بهت ادوب اودوشن رو پیشنهاد میکنم که کلی هم امکانات دیگه داره و باهاش میتونی مانور بیشتری روی اصوات بدی

موفق باشید

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

سلام

با نرم افزار winhex هم می تونی این کار رو انجام بدی
        مشکلی نیست که آسان نشود مرد میخواهد که هراسان نشود

دیدگاه

سلام
          ادوب ادوشن که حجمش خیلی زیاده نمی تونم دانلود کنم خیلی هم چیز میز داره :biggrin:
          وین هگز که پسوند اهنگ رو قبول نمی کنه :smile:

شما که هم با کرول و ادوب ادویشن کار می کنی بیا این اهنگه برام هگزش کن :biggrin: هم 16 بیتی (شاید روی DAC پخش شد) هم 8 بیتی :mrgreen:
          http://s2.picofile.com/file/7276916662/Serebro_Mama_Lover_2011_0098_Music_IR_.mp3.html

دیدگاه

یه بخشی از اهنگ رو هگز کردم اما کار نمی کنه
            برنامه :
            $regfile = "M8def.dat "
            $crystal = 8000000
            Config Lcd = 16 * 2
            Config Timer1 = Pwm , Pwm = 8 , Compare A Pwm = Clear Down , Prescale = 1
            Config Lcdpin = Pin , Db4 = Portc.3 , Db5 = Portc.2 , Db6 = Portc.1 , Db7 = Portc.0 , E = Portc.4 , Rs = Portc.5
            Dim A As Long
            Dim B As Word
            Do
            B = Lookup(a , Dat)
            Waitms 15
            Pwm1a = B
            Cls
            Lcd A
            Incr A
            Loop

End
            Dat:
            Data &H49 , &H46 , &H46 , &H26 , &H22 , &H00 , &H57 , &H41 , &H56 , &H45 , &H66
            Data &H74 , &H20 , &H12 , &H00 , &H00 , &H00 , &H01 , &H00 , &H01 , &H00 , &H11
            Data &H00 , &H00 , &H11 , &H00 , &H00 , &H01 , &H00 , &H08 , &H00 , &H00
            Data &H00 , &H64 , &H61 , &H74 , &H61 , &H00 , &H20 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08
            Data &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08
            Data &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08 , &H08

صدا های نا هنجار میده :mrgreen:

دیدگاه

کسی نبود :icon_razz:

دیدگاه

رئیس جان با مموری یک فایل wav
                باز کن که مونو باشه و 8 بیتی بعد با همین روش ارسال کن به pwm جواب میده عزیز ولی کیفیت تعطیله
                هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

شرمنده یوخده دیر جواب دادم . . . :biggrin:
                  هر نرم افزار تبدیل صوتی که داشته باشی توانایی این کار رو داره. مگر اینکه واقعا مزخرف باشه!
                  اگر هیچی دیگه نداری برو تو nero و دنبال wave editor بگرد.
                  با اون میتونی تبدیلش کنی. :agree:
                  نرم افزار وین هگز(پدر من رو درآورده) برای دسترسی به سورس اصلی صدا هست و نمیتونه برات کار تبدیل به 8 بیتی رو انجام بده.
                  موفق باشید

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
                  بدرود . . .

دیدگاه

امدم :rolleyes:
                    برنامه وین هگز خروجی بیسیک نداره فقط C و پاسکال با یه چیز دیگه بود نمی تونم کل اهنگ رو &H برازم یه برنامه ای باشه که خروجی بیسک هم داشته باشه دیگه

دیدگاه

ما هرچی میگیم نره، عرفان میگه ممه هاش کو تا بدوشیمش!!! oo:
                      :mrgreen:
                      دایی عرفان عزیز دقیق بگو میخوای چیکار کنی؟
                      اصلا لازم نیست به هگز تبدیل بشه برادر من! oo:

بدرود . . .

دیدگاه

اگه به هگز تبدیل نشه که نمیشه ریخت توی فلش میکرو :icon_razz:

اون PCB هم برای PCF8833 می خوام برای فیشش
                        http://s1.picofile.com/file/7293588923/21_0061I.pdf.html

دیدگاه

سلام
                          میشه بگید به چه دستگاهی میخوایی وصل کنی؟
                          متشکرم

دیدگاه

گرفتم چه میگی تازه.شما میخواهید تو برنامه بسکام ازش استفاده کنی .آره؟ میخواهی بتونی کامپایل کنی؟
                            داداش برا این باید برنامه نویسی کنی.با هرچی بلدی.
                            هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وهاب تنباکوسازان
                              سلام
                              میشه بگید به چه دستگاهی میخوایی وصل کنی؟
                              متشکرم
                              به جایی وصل نمی کنم :biggrin: روی همین میکرو پخشش می کنم اول 8 بیتی بعد 16 بیتی
                              اول گفتم می خوام بفرسم جای دیگه اون موقع می خواستم با UART از کامپیوتر به میکرو بفرسم بعد توی میکرو پخشش شه (نیازی به هگز کردن نداشت )

نوشته اصلی توسط پژمان اکبری
                              گرفتم چه میگی تازه.شما میخواهید تو برنامه بسکام ازش استفاده کنی .آره؟ میخواهی بتونی کامپایل کنی؟
                              داداش برا این باید برنامه نویسی کنی.با هرچی بلدی.
                              چقدر دیر
                              میگید برنامه ای نیست که هگز کنه باید بنویسم ؟ oo:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X