اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال دیتا از طریق برق شهر**

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال دیتا از طریق برق شهر**

سلام دوستان من می خوام دیتا رو با استفاده از برق شهر و سیستم برق خانگی تا برد حدود 5کیلومتر انتقال بدم لطفا اگه کسی اطلا عاتی در مورد نحوه مدلاسیون و دمدلاسیون اون داره به من کمک کنه چون من الان دارم مس می سابم اینم اعصابمه::: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :question: :cry:

پاسخ : ارسال دیتا از طریق برق شهر**

سلام :

من قبلاً یک چیزایی راجع به انتقال دیتا درون یک ساختمان از طریق برق شهر شنیدم .
    یک روتر می زارن سر برق ساختمان بعد کامپیوتر های تو اون ساختمان باهاش شبکه میشن ( بیشتر شرکت های بزرگ آمریکا اینطوری شبکه کردن ).
    اما اینترنت برق شهر هم تو آمریکا هست .
    فکر کنم روی برق 110 ولت میشه پیادش کرد .
    موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nasrmicro
      سلام دوستان من می خوام دیتا رو با استفاده از برق شهر و سیستم برق خانگی تا برد حدود 5کیلومتر انتقال بدم لطفا اگه کسی اطلا عاتی در مورد نحوه مدلاسیون و دمدلاسیون اون داره به من کمک کنه چون من الان دارم مس می سابم اینم اعصابمه::: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :question: :cry:
      با سلام

موردی رو که شما بدنبالش هستید به Power Line Carrier معروفه ، با کمی گشتو گذار اینتورنتی ، شماتیک و اطلاعات زیادی رو بدست میارید .

یادم میاد ، شهرداری (سازمان پارکها یا زیباسازی) ، مدتی پیش برای کنترل سیستمهای نورپردازی و کنترل پمپهای فواره ها در داخل استخر پارکها ( از طریق یک مرکز ) ، از این روش استفاده میکرد
      ...
      http://cache.national.com/ds/LM/LM1893.pdf

دیدگاه

سلام
        وزارت نیرو تو مسافت های طولانی استفاده میکنه ولی اجازه استفاده به کسی نمیده
        تجهیزات ایزولاسیون کریر اون از hv خودش یجور تخصص میباشد

دیدگاه

این سیستم به PLC یا Power line communication هم معروف است. در سایت شرکت تگزاس اینسترومنت یعنی www.ti.com یه بخشی هست بلوک دیاگرام سیستمهای مختلف رو ارائه میکنه. فکر میکنم بلوک دیاگرامش رو دیده باشم. شرکت برای هر قسمت از بلوک قطعات خودش رو پیشنهاد میکنه.
          دیدنش خالی از لطف نیست. :smile:
          Growth for the sake of Growth is the idealogy of cancer cells

دیدگاه

سلام>اتفاقا یه pdf در این زمینه تو سایت هست که مربوط به همین میشد.فکر کنم شماتیک مدارا و اسم ماژول هام توشه>من پیداش نکردم >زحمتش با خودت>در ضمن فکر کنم plc مخفف power line carrier باشه >

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X