اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه تبدیل فونت و نوشته ها به خط؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه تبدیل فونت و نوشته ها به خط؟

با سلام
    کسی اطلاعاتی درباره اینکه بشه نوشته های متن توی PCB رو به خط تبدیل کرد داره؟
    مشکل اینجاست که وقتی فایل PCB رو میدم برام بزنند ، چون فونت هایی که استفاده کردم رو تو سیستمشون ندارند ، فونت متن ها بهم می خورند.

با تشکر

پاسخ : نحوه تبدیل فونت و نوشته ها به خط؟

در مورد تبدیل فونت به خط که چیزی متوجه نشدم . ولی به نظر من نمی خواد برای فونت نوشته ات زیاد وسواس به خرج بدی . اصل خود نوشته است . ولی میتونی روی متن که نوشتی دوبار کلیک کنی و وارد پنجره تنظیمات اون بشی و با تتییر ضخامت و ارتفاع اون به نتایج مطلوب رسید .

دیدگاه

پاسخ : نحوه تبدیل فونت و نوشته ها به خط؟

نوشته اصلی توسط smrs
      با سلام
      کسی اطلاعاتی درباره اینکه بشه نوشته های متن توی PCB رو به خط تبدیل کرد داره؟
      مشکل اینجاست که وقتی فایل PCB رو میدم برام بزنند ، چون فونت هایی که استفاده کردم رو تو سیستمشون ندارند ، فونت متن ها بهم می خورند.

با تشکر
      معمولا دلیل اینکه نوشته ها تغییر پیدا میکنن اینه که دستگاه های چاپ اون شرکت دقت لازم برای زدن اون مقدار فاصله هایی که بین حروفی که شما نوشتید رو ندارن.
      منظور از فاصله بین حروف تنها فاصله بین کاراکتر ها نیست و فاصله کاراکتر هایی مثل حرف A یا a که داخل خودشون مقداری فضای خالی وجود داره
      برای همین بعضی از شرکت ها میام فونت رو تغییر میدن
      من یجا دادم بارکد رو تغییر داده بود! (بارکد فقط خطه)
      بهترین کار اینه که قبل از خورده کاری ها با جایی که بردتون رو میخواین بدین تماس بگیرین و از حداقل دقتشون اطلاع پیدا کنین
      اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
      شهيد دکتر مصطفي چمران
      اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
      ; C is not for children

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X