اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمای برای ساخت کنترل کننده چراغ منازل ار طریق ریموت کنترل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمای برای ساخت کنترل کننده چراغ منازل ار طریق ریموت کنترل

با عرض سلام
    می خوام چراغ های منزل از طریق ریموت کنترل کنم می خواستم بدونم شما عزیزان چه راه های بهم پیشنهاد می کنید

پاسخ : راهنمای برای ساخت کنترل کننده چراغ منازل ار طریق ریموت کنترل

دوست عزیز دوتا پروژه توی انجمن هست با عنوان گیرنده کد لرن که استاد عزیز اقای اسدی نوشتن و بنده حقیر هم زبان بیسیک اونو نوشتم . یک سرچ بزنید راحت پیداش میکنید :biggrin:

دیدگاه

با سلام،

ولی من یه پیشنهاد بهتر دارم!

معمولا توی خونه حداقل 10 تایی کلید برای خاموش و روشن کردن لامپ ها و کولر و اینا وجود داره ( بماند که خونه ما یه 500 تایی داره، آخه خونمون کاخه!!! :surprised: ) پس من پیشنهاد میکنم که از توپخونه - پشت شهرداری طبقه سوم یکی از اون پاساژها، یه ریموت کنترل خوشگل و با حال بخری ( شبیه به ریموت تلویزیون و پلیرو ایناها، فقط 2500 تومن! )

و بعدش توی همین سایت ( بخش AVR ) بگردی و یه پروژه هست که برو-بچ میخواستن یه سری کلید برق بسازن و جایگزین کلیدهای برق خونشون بکنند و با این ریموت ها قطع و وصلشون کنند ( راست کار جنابعالی )، اون تاپیک رو که به سرانجام هم رسیده رو پیدا کنی و با کمی اصلاحات، هر کلید رو به یه شماره کلید ریموت معرفی کنی و ادامه ماجرا دیگه با خودت ....... :biggrin:
      مادامی که از شخصی یاد میشود، او و افکارش زنده اند ....

Sh_Nourbakhsh@Yahoo.com

http://s2.picofile.com/file/7170362468/_Wall_e_.jp

دیدگاه

سلام
        من هم میخوام همین پروژه رو اجرا کنم اما میخوام با استفاده از تلفن یا موبایل از راه دور این کار رو بکنم.
        یه چیری که بتونم روش رمز عبور بگذارم و سپس با وارد کردن کدهایی بتونم یک یا چند وسیله رو خاموش یا روشن کنم.

پیشنهادی دارید؟
        به ذهن خودم این رسید که یه مداری بتونه کد وارد شده رو بخونه. بعدش با یه مدار بر اساس کد واردشده یکی از رله ها فعال بشه
        اگر بتونه به عنوان اطمینان فرد یه چیزی هم پخش کنه که عالیه. مثلا برای روشن شدن یه صدا و برای خاموش شدن یه صدای دیگه

تو اینترنت دیدم تو بازار هست اما میخوام خودم بسازم. البته اگر کیفیتش خیلی خراب باشه؛ میرم میخرم.
        ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X