اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

gsd برای cpu 314

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

gsd برای cpu 314

سلام
    من یه cpu314 گرفتم ولی تو کتابخونه نرم افزارم اون رو ندارم هر چی تو سایت زیمنس و گوگل هم می گردم فایل GSD مربوطه رو پیدا نمی کنم فقط فایلهای .exe تو سایت هست برای پدیت کردن. این فایلها رو هم که اجرا می کنک چیزی به کتابخونه نرم افزار اضافه نمیشه. راه حل دیگه ای هست؟
    با تشکر

پاسخ : gsd برای cpu 314

البته نگفتید از په ورژنی از STEP7 استفاده می کنید چون ورژن های خیلی قدیمی دارای پدیت قطعات جدید نیستند.
    ولی در کل فکر می کنم که در برنامه HW Config از منوی Options گزینه Install HW Update رو انتخاب کنید و Download from Internet رو تیک بزنیدو Excute کنید .(البته حتما باید به اینترنت متصل باشید) دیگه بقیه کارارو خودش انجام میده .

موفق باشید.

دیدگاه

البته نگفتید از په ورژنی از STEP7 استفاده می کنید چون ورژن های خیلی قدیمی دارای پدیت قطعات جدید نیستند.
      ولی در کل فکر می کنم که در برنامه HW Config از منوی Options گزینه Install HW Update رو انتخاب کنید و Download from Internet رو تیک بزنیدو Excute کنید .(البته حتما باید به اینترنت متصل باشید) دیگه بقیه کارارو خودش انجام میده .

سلام
      فکر میکنم ورژن نرم افزار 5.1 باشه. در ضمن من نمیتونم کامپیوترم رو به اینترنت وصل کنم و حتما باید آفلاین نرم افزارم رو پدیت کنم. می تونید راه حلی بدید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdimdk
        سلام
        فکر میکنم ورژن نرم افزار 5.1 باشه. در ضمن من نمیتونم کامپیوترم رو به اینترنت وصل کنم و حتما باید آفلاین نرم افزارم رو پدیت کنم. می تونید راه حلی بدید؟
        سلام
        اگه را حل مهنس گیلانی رو نمی تونید انجام بدید که تنها راهشم همینه مجبورید از ورژن های بالاتر استفاده کنید من ورژن 5.4 رو دارم که این cpuرو ساپورت می کنه
        پیامبری که از بلندی بترسد ،هرگز به معراج نمی رسد....

دیدگاه

بالاخره باید با یه کامپیوتری به اینترنت متصل باشید
          رو اون کامپیوتر نرم افزارتون رو نصب کنید مراحل گفته شده را انجام دهید هنگام دانلود شاخه HWUpdates روی اون کامپیوتر ایجاد میشه حالا اون شاخه رو توی کامپیوتر آفلاین کپی کنید و بصورت آفلاین اپدیت کنید

دیدگاه

سلام
            دوستان می خوام از gsd های که در یک پروژه استفاده شده کپی بگیرم چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟
            هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

دیدگاه

با سلام
              کافیه فایل gsd مربوطه را اکسپورت کنید و در پروژه های بعدی دوباره نصب کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط iNano
                با سلام
                کافیه فایل gsd مربوطه را اکسپورت کنید و در پروژه های بعدی دوباره نصب کنید
                سلام
                یکم بیشتر توضیح می دی
                دوست عزیز چه طوری اکسپورت کنم؟؟

دیدگاه

کسی بلد نیست؟؟؟ :angry:

دیدگاه

یعنی دوستان می شینند همه gsd ها رو نصب می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X