اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالت و مشکلات درباره ی برد آموزشی LPC1678 Cortex M3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوالت و مشکلات درباره ی برد آموزشی LPC1678 Cortex M3

با سلام خدمت تمامی دوستان
    این تاپیک را ایجاد کردم تا تمامی دوستانی که از این برد آموزشی استفاده میکنند سوالات و مشکلاتشان را در اینجا مطرح کنند .

پاسخ : سوالت و مشکلات درباره ی برد آموزشی LPC1678 Cortex M3

من تازه این برد آموزشی رو خریداری کردم
    متاسفانه متوجه شدم که تاچ اسکرین و LED7 این دستگاه مشکل دارند ( البته تا الان این دو تا بوده بعدا چنتا ... )

می خوام قبل از اینکه دستگاه رو بفرستم مطمئن بشم که مشکل از سخت افزار هست یا برنامه ها و تنظیمات :

برنامه آقای جعفر پور رو پروگرم کردم نشد.
    برنامه دمویی هم که روی خود برد بود کالیبراسیون تاچ داشت.اونم کالیبره نمیکرد.من فکر میکردم از برنامه نویسیه دمو باشه.
    اما با پروگرم کردن هر برنامه دیگه ای هم دیدم تاچش مشکل داره.
    این عکسا رو ببینید:

به مقادیر X و Y در هر عکس توجه کنید.تغییری نمیکنه.
    این مشکل رو با پشتیبانی در میون گذاشتم گفتن شاید تنظیمات آی سی باعث خطا میشه.
    البته اکثر دوستان نظرشون اینه که مشکل از خود تاچ هست

نوشته اصلی توسط ahmad2000
    سلام
    من فکر میکنم شاید تاچت مشکل داشته باشه چون که برنامه درست کار میکنه.
    برای تست بیشتر یه برنامه تست توی سی دی برد هست اون رو هم حتما امتحان کن اگه اونم مشکل داشت دیگه حتما تاچت مشکل داره.
    موفق باشید
    البته خود CD برای من ارسال نشده ولی یه تعداد برنامه داخل اون رو که گرفتم تست کردم ولی فرقی نمی کرد

درمورد LED شماره 7 هم اونو با برنامه های GPIO تست کردم .
    موقعی هم که LCD داره فعالیت میکنه تمام این LED هابجز همین LED7 روشن میشن.
    اینم عکسش:

حالا اگر امکانش هست یه راهی بهم پیشنهاد کنید که دقیقا تست کنم که مشکل از تاچه یا از برنامه یا از تنظیمات؟؟؟؟

دیدگاه

منظورتو از تنظیمات نمیفهمم ولی اینو میدونم که برنامه درسته چون برنامه ای که آقای جعفرپور برای نمونه دادن قسمت تاچش همون مثالی که توی خود سی دی برد هست به نام Land Rover touch test _SSP1.rar و من خودم هم برنامه آقای جعفرپور رو تست کردم و هم برنامه خودشو و هر دو بدون هیچ مشکلی کار میکنن.
      یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmad2000
        منظورتو از تنظیمات نمیفهمم ولی اینو میدونم که برنامه درسته چون برنامه ای که آقای جعفرپور برای نمونه دادن قسمت تاچش همون مثالی که توی خود سی دی برد هست به نام Land Rover touch test _SSP1.rar و من خودم هم برنامه آقای جعفرپور رو تست کردم و هم برنامه خودشو و هر دو بدون هیچ مشکلی کار میکنن.
        منظورم از تنظیمات چیزی مثل فیوز بیت و اینجور چیزاست.

دیدگاه

من که تا حالا همچین چیزی ( چیزی شبیه به فیوز بیت) توش کشف نکردم چون خودمم برای قفل کردن برنامه میکرو مشکل دارم.
          یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X