اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دربازکن صوتی(معمولی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دربازکن صوتی(معمولی)

سلام به همگی منزل ما دو طبقه است و از دربازکن دوطبقه معمولی استفاده می کنیم در یک طبقه خونه ما همه قمست های مدار دربازکن یعنی مکالمه ، بازکردن در سالم می باشد ولی در همین طبقه زنگ خورده نمی شود ولی در طبقه دیگر مدار به طور سالم کار خود را انجام می دهد و زنگ هم خورده می شود من برای حل این مشکل گوشی دو طبقه را عوض کردم ولی مشکل حل نشد یعنی گوشی ها سالم هستند و عیب از مدار طبقه ای است که درب باز کن مشکل دارد در ضمن LED دم در هم روشن می باشد لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر

پاسخ : دربازکن صوتی(معمولی)

با این تستی که کردی یعنی خود گوشی سالمه.شما مسیر شصتی کلید زنگ.از آیفون طبقه اول تا جائی که برا طبقه دوم میره چک کن
    هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

پاسخ : دربازکن صوتی(معمولی)

باسلام.به ترمینال هایی که پشت گوشی همون طبقه هستن نگاه کن.سیمی که به ترمینال Dوارد شده احتمالا یه جایی توی مسیرش از جلوی در تا گوشی قطعی داره.اگر کابلت چند زوجی باشه حتما رشته سیم بدون استفاده(SPARE)پشت گوشیت هست.سیمی که به ترمینال Dوارد شده رو با یکی از اون رشته سیم های بدون استفاده عوض کن و همین کار رو در پنل جلوی در هم انجام بده(جابجاییه سیم قدیمیD که وارد پنل جلوی در شده با همون سیم جدیده).البته پیشنهاد میکنم اول شاسی زنگ همون طبقه رو روی پنل جلوی در با اهمتر تست کنی.اغلب شاسی زنگ درست اتصال برقرار نمیکنه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X