اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جایگزین برای tl081

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جایگزین برای tl081

سلام دوستان تو نقشه زیر به نظرتون به جای tl081 میتونم جایگزینی استفاده کنم؟ چه شماره ای؟

پاسخ : جایگزین برای tl081

سلام
    کدوم نقشه؟

دیدگاه

سلام
      ببخشید یادم رفت ادرس رو بزارم http://www.electronics-lab.com/projects/power/001/index.html

دیدگاه

می تونی از 741 استفاده کنی .

دیدگاه

741 یکم توانش کمتره و مسخصاتش اندکی فرق میکنه این مشکلی ایجاد نمیکنه به نظرتون؟

دیدگاه

نه بعید می دونم مشکلی پیش بیاد چون تو مدار تغذیه خظی داری استفاده می کنی . راستی چرا از tl081 نمی خواهی استفاده کنی .

دیدگاه

سلام
              از LM324 استفاده کن که چهار تا پ آمپ تشکیل شده البته اگر خودت می خواهی PCB جدید طراحی کنی.
              چیزی که اینجا مهمه افست هست.

دیدگاه

چرا TL081 رو نمیزاری؟
                هم ارزونه و هم فراوون.

اگه هم خواستی بخری، یه چندتا اضافه بخر چون این منبع تغذیه یه کم بد قلقه و با کوچکترین استباهی IC ها یا زنر هاش میآ‌سوزه

دیدگاه

tl 07مناسب هست

دیدگاه

ببخشید TL071 بجای TL081وTL072 بجای TL082 میتوان گذاشت قیمت 200تومن

دیدگاه

ممنون دوستان
                      اخه شهرستان هستم و این فروشگاه های اینترنتی هم مشغول انبار گردانی و از این کار ها هستند
                      راستی فروشگاه اینترنتی میشناسید که بشه ازش فیبر خام خرید

دیدگاه

سلام
                        1-http://roboeq.com/
                        2- http://kavirelectronic.ir/eshop/]
                        فعلا این دو تا رو نگاه کن عالی هستند و من باهاشون کار کردم
                        این اسی ها که اصلا نایاب نیستند ؟کدام شهرستان هستید کلا از تهران خرید کنید خیلی بهتر هست شما بخاطر یه ای سی 200 تومن باید 3 هزار تومن پول پست بدهید ایا می ارزد؟ طرح از لحاظ اقتصادی به صرفه باشه ؟

دیدگاه

قائم شهر
                          اگه بهتون بگم مجبورم تو شهر خودم یه برد خام 30 در 12 معمولی که تازه کلی هم اکسید روش هست رو 7500 تومن بخرم باور میکنید؟!!!
                          راستش مشکل این فروشگاه ها هم اینه که هیچ کدوم کامل نیستند و باید از چند تا فروشگاه خرید کرد و برای هم کدوم هم پول پست جدا داد که ...
                          در ضمن ایا سایت جوان الکترونیک اپدیت هست همیشه ؟ یا بهتره برای خرید از ایمیل یا تلفن استفاده کنم؟

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : جایگزین برای tl081

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
                            قائم شهر
                            اگه بهتون بگم مجبورم تو شهر خودم یه برد خام 30 در 12 معمولی که تازه کلی هم اکسید روش هست رو 7500 تومن بخرم باور میکنید؟!!!
                            من باور میآ‌کنم
                            اینجا(انزلی) مقاومت 1/4 وات معمولی 50-100 تومن قیمت داره!

دیدگاه

با سلام شما که اهل قائم شهر هستید لوازم سیکل را میتوانید از آقایی به اسم مرادی در خود قائم شهر تهیه کنید تا از شر روش های ضعیف قدیمی pcb خلاص شوید
                              به این آقا زنگ بزن قیمتهایش بسیار مناسبه 09119255074 بگو از طرف آقای نوبهاری که توی اهوازه ؟ و با شما هماهنگ کرده بود تا باهات همکاری کنه و یک چاپخانه سیلک برو در شهرو یک امو زش حضوری ببین نه تئوری ؟و در اینترنت همیشه سعی کن که خرید 3 الی 4 طرح را با هم خرید بکنی تا بصرفه باشد؟
                              موفق باشی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X