اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شمارنده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شمارنده

قطعات روی نوار نقاله در حال حرکت اند چطوری می تونم اونا رو بشمارم

پاسخ : شمارنده

نظرت چیه یه کم توضیح بدی؟ :mrgreen: با چی میکرو می خوای این کارو بکنی؟راه زیاده ]سنسورهای زیادی با کاهای زیاد.........سنسور نوری،رنگ،التراسونیک اقا دلد بخواد راه است
    در ضمن معمولا این کارها با PLC انجام میشه،با میکرو هم میشه ولی مغعمولا نو صنعت با PLC انجام می دن تو کتاب صابکو ازش مثال هم داره(PLC S7 ) نویسنده ماهر
    تو اين جهان 7 ميلياردي من معني ندارد و اگه تو اين دنيا فقط 1 نفر وجود داشت باز هم من معني نداشت

دیدگاه

با میکرو AVR دیگه واسه همین اینجا تاپیک رو ساختم
      نظر خودم این بود که با سنسور مادون قرمز بسازم می خواستم ببینم دیگه چه روش های می تونم استفاده کنم ؟
      حسین هستم یک مبتدی !!!! :mrgreen:

دیدگاه

مادون قرمز یه راهه،ولی یکی از دقیق ترین راه ها سنسور رنگه ،البته نکته مهم که چی رو می خوای بشماری؟اون جسم برحسب سایز،دماٍ،رنگ و....... فرق می کنه مثلا اون رنگ که گفتم مسلما برای یه شمارش معمولی برای یک جسم که ابعادش بزرگه لازم نی هموم مادون قرمز زیادم هست.یه فیلم چند ماه پیش من از شمارش سنسور رنگ دیدم شاید تو یوتیوپ باشه تونستی ببین خیلی عالیه.سرعت هم چقدر واست مهمه(چرخش غلتک)..........
        تو اين جهان 7 ميلياردي من معني ندارد و اگه تو اين دنيا فقط 1 نفر وجود داشت باز هم من معني نداشت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X