اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید ATXMEGA128A4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید ATXMEGA128A4

سلام
    من حدود دو ماه برای خرید ATXMEGA128A4 وقت گذاشتم ولی حتی این مدل حتی توی لیست فروشنده های غربی هم نیست.فروشنده های چینی هم گفتند که این میکرو به چین وارد نشده.
    ولی این میکرو توی لیست اتمل هست و مشخصات را کامل بیان کرده.به نظر شما برای مصارف خاص ساخته شده؟
    همچنین درباره میکروهای 32 بیتی سری AT32 چند شماره سرچ کردم چینی ها گفتند که باید از فروشنده های غربی بخریم و در نهایت قیمت دو سه برابر می شد.

پاسخ : خرید ATXMEGA128A4

سلام

من با ATxmega128A1 کار کردم تو ایران هم هست
    128A4 نشنیدم
    شما بگو برای چه کاری میخوای شاید بتونیم کمکت کنیم تا یه میکروی دیگه جاش بذاری

دیدگاه

سلام
      A1 یه دونه DMA بیشتر نداره من از چهار DMA استفاده می کنم.البته فعلا از XMEGA32A4 استفاده می کنم که با این یکی مشکل RAM دارم. XMEGA128A4 وXMEGA32A4 از از لحاظ پکیج یکی هستند و تفاوتشون در حجم حافظه هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliagha1382
        سلام
        من حدود دو ماه برای خرید ATXMEGA128A4 وقت گذاشتم ولی حتی این مدل حتی توی لیست فروشنده های غربی هم نیست.فروشنده های چینی هم گفتند که این میکرو به چین وارد نشده.
        ولی این میکرو توی لیست اتمل هست و مشخصات را کامل بیان کرده.به نظر شما برای مصارف خاص ساخته شده؟
        همچنین درباره میکروهای 32 بیتی سری AT32 چند شماره سرچ کردم چینی ها گفتند که باید از فروشنده های غربی بخریم و در نهایت قیمت دو سه برابر می شد.
        یکسری از شماره هایی که در ابتدا در Datasheet معرفی شدند، بعدا از فهرست محصولات Atmel حذف شدند که شماره مورد نظر شما هم از همین گروه است. بجای این شماره اکنون ATXMEGA128A4U که دارای پورت USB است، در فهرست محصولات قرار گرفته است.

نوشته اصلی توسط aliagha1382
        A1 یه دونه DMA بیشتر نداره من از چهار DMA استفاده می کنم.
        چنین مطلبی صحیح نیست و در سری A1 چهار کانال DMA وجود دارد.
        اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
        دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
        برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
        وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
        قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
        اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
        ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

سلام
          اتفاقا من همین A4U را سفارش دادم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X