ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 47
    2008/02/19
    2,296
    39

پاسخ : هر کی دوس داره توی لب تاپ من رو ببینه بیاد داخل ( +عکس ) ازدست ندین جالبه !

ای ول فوجیتسو

واقعا مارک خوبیه!

من یک 5505 ش رو دارم سه چهار سالیه دارم باهاش کار میکنم.

2009/12/26
    1,730
    264

پاسخ : هر کي دوس داره توي لب تاپ من رو ببينه بياد داخل ( +عکس ) ازدست ندين جالبه !

عرض کردم احتمالا! چون طرف ديگش رو من نديدم! ولي اگه اسلات پي سي ام سي اي داره براي منم سوال شد که اون چيه؟!! فقط اون زبانه رو بيرن کشيدين تا ببينين کارتي چيزي بيرون مياد يا نه؟! خيلي جالبه! يه تحقيق بکنيد ببينيد چيه؟! به ما هم اطلاع بدين شايد چيزه بدرد بخوريه!
    2007/09/08
    TEH
    323
    1

پاسخ : هر کي دوس داره توي لب تاپ من رو ببينه بياد داخل ( +عکس ) ازدست ندين جالبه !

سلامتي همه اونايي که فوجيتسو دارن :wow:
    منم دوس دارم توي لپتاپمو ببينم Fujitsu AH530 هست ولي جرات ندارم بازش کنم چون از گارانتي خارج ميشه! البته هيچ مشکلي ياهاش ندارم فقط تو يوني ي بار دوستم از رو شوفاژ انداختش هاردش نيم سوز شد عوض کردم ،ي تيکه از قاب زيرشم شکست ي کوچولو ،عوض نکردم :sad:
    2012/01/21
    1,133
    11

پاسخ : هر کی دوس داره توی لب تاپ من رو ببینه بیاد داخل ( +عکس ) ازدست ندین جالبه !

مواظب باشید اون لوله ی مسی داخلش آمونیاکه !!!
    [size=18pt]ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟[/size]
    2008/12/29
    1,660
    251

نقل قول نوشته اصلی توسط ocmax
    مواظب باشید اون لوله ی مسی داخلش آمونیاکه !!!
    شما اطمینان دارید آمونیاکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من شنیدم آب مقطر با استون و ترکیبات مشابه آب رادیاتور ماشینی .اگر دلیل علمی برای استفاده از آمونیاک دارید لطفا ذکر کنید
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
    2012/01/21
    1,133
    11

چون آمونیاک معمولا توی دمای اتاق می مونه و به راحتی گرم نمی شه و برای همین توی فن سی پی سو های amd قدیمی که خیلی داغ می کرد استفاده می کردن .
    اینم یه فن آمونیاکی :
    http://up98.org/upload/server1/02/b/q4s6u1boz8eumipbfg.jpg
    [size=18pt]ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟[/size]
    2010/07/22
    مشهد - شهرعشق
    1,632
    573

گفتم این عکس هم بزارم ..شاید براتون جالب باشه

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_
    2009/01/01
    422
    17

ايول يره! :applause: :applause:

من يه بار خواستم کي برد لبتابم رو باز کنم، تا باز کردن اون تکه پلاستيکي بالاي کي برد پيش رفتم ولي بعدش ديگه دستام لرزيد!
    [size=10pt]خویشتن را اصلاح کنید تا خداوند کارها را اصلاح کند. امیر المومنین علی (ع)[/size]
    2010/07/22
    مشهد - شهرعشق
    1,632
    573

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed8419215
    ايول يره! :applause: :applause:

من يه بار خواستم کي برد لبتابم رو باز کنم، تا باز کردن اون تکه پلاستيکي بالاي کي برد پيش رفتم ولي بعدش ديگه دستام لرزيد!
    خوب این که دیگه ترس نداره !
    اگه یکم ریسک به خرج بدی دیگه همه چی حل میشه :icon_razz:
    فقط باید حواست رو خیلی جمع کنی که چه قطعه یا پیچی رو از کجا و چطوری باز کردی که موفع اسنبل کردن مجدد به مشگل نخوری :biggrin:
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_
    2009/12/28
    2,138
    67

سلام
    دو سه شب پیش لب تابم رو خاموش کردم زدم تو شارژ صبح نگاش کردم دیدم چراغ شارژش روشن نیست
    هر کاری کردم روشن نشد یکسال و نیم بیشتر نیست خریدمش Lenovo b460 یک ماهی با کاتن داده بودم
    یکی از دوستان کارتن و کارت گارانتیش گم شد نمایندگی هم ببری چند ماه طول میکشه بهت بده منم دل و
    روده اش رو ریختم بیرون دیدم ظاهرآ مایه ای ریخته روی کیبرد و از اونجا ریخته روی برد اصلی و سولفاته زده
    من که با دیدن داخلش حالم از ظرافتش بهم خورد اینقدر نازنازی و شل و وارفته که 180 درجه با تبلیغاتش
    اختلاف داره من برد های الکترونیک آلمانی زیاد تعمیر میکنم و دیدم آلمانها برای حفاظت بردها چکار میکنن
    وقت نکردم بررسیش کنم بعد وقت شد از قسمتهای مختلفش عکس میزارم.

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود
صفحه 2 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 47