ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 47
    2007/10/14
    تهران
    1,335
    38

پاسخ : هر کی دوس داره توی لب تاپ من رو ببینه بیاد داخل ( +عکس ) ازدست ندین جالبه !

من هم 2-3 روز قبل لپ تاپمو باز کردم تمیز کنم البته چون پیچ گوشتی موبایلی نداشتم نشد همشو باز کنم ولی داخل HP ProBook 4520s هم شبیه فوجیتسویه. خمیر سیلیکون هم مثل لپ تاپ آقای چمنی بود ولی من نداشتم که بزنم، فن هم که دقیقاً همون طوری. بعد از تمیز شدن صدای فن کمتر شده، البته یک خسارت کوچولو هم بهش زدم ولی چون تو دید نیست خیلی مهم نیست . فوجیتسوی دوستمو که باز کردم که بایوسشو ریست کنم خیلی سخت باز شد ولی اچ پی خیلی راحت باز شد.
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"
    2010/07/22
    مشهد - شهرعشق
    1,632
    572

پاسخ : هر کی دوس داره توی لب تاپ من رو ببینه بیاد داخل ( +عکس ) ازدست ندین جالبه !

نقل قول نوشته اصلی توسط مهران چمنی
    ..
    ....
    فقط یک چیزی این گوشش بود که نقهمیدم چیه !
    یک زبونه پلاستیکی زیرش قایم کرده بودن....! این برای چیه ؟
    [URL=http://www.4shared.com/photo/DpUc2I-C/Photo1088.html?refurl=d1forum][/URL
    آقا یــــافــــتم......یـــــافـ ـــتم :wow:
    این زبونه مربوط به هارد لبتاپ هست :nice:
    یعنی اگه پیجاش رو باز کنیم ؛هروقت که این زبونه رو بکشم هارد از توی لبتاب خارج میشه....یه جورایی هارد اینترنال به اکسترنال تبدیل میشه oo: :nerd:

ولی کار خطرناکیه ....یه ضربه کوچیک به هارد بخوره کارش تمومه...میدونید چرا !!!

چون این تصویر هارد قبلی لبتابم بود که دار فانی رو ودا گفت و الان با هوریان بهشتی محشور گشته
    من هم اعضا و جوارح اون رو بعد از شهادتش بین جعبه ابزارم اهدا نمودم.
    مخصوصا آهن ربای فوق العاده قدرتمندش که بسیار سرگرم کننده هم بود :mrgreen:
    خود دیسکش هم داداشم میگه برده سربازی به عنوان آینه استفاده میکنه.... oo:
    ولی در کل دارم میسوزم ها !!! کلی اطلاعات و خاطره و پروژه هام توش بود که همه پوکید و به ملکوت اعلا پیوست. :cry2:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_
    2012/07/24
    شهرستان خوي
    186
    11

همه سي پي يوهاي نسا جديد (توليد سه سال اخير) داراي ريستارت حرارتي هستن
    يعني اگه دما بره بالا ريستارت مي كنن
    البته معمولا شما اين اتفاق رو به صورت شات دان شدن ناگهاني كامپيوتر مي بينين تا خنك بشه
    علی (ع)فرموده است :در علم و ادب بکوشید چه آنکه عالم ، عزیز و گرانقدر است ، اگر چه خاندان بزرگی منتسب نباشد ، اگر چه فقیر بی بضاعت باشد ، و اگرچه جوان باشد.
    2012/01/21
    1,133
    11

پاسخ : هر کي دوس داره توي لب تاپ من رو ببينه بياد داخل ( +عکس ) ازدست ندين جالبه !

يه نکته رو بگم !

ميدونيد چرا هارد لپ تاپ ها همين جور بيخودي و الکي الکي مي سوزه ؟؟

ديدي بعضي وسايل براي اينکه راه اندازي بشن بايد يه قطعه ازشون باز بشه يا جدا بشه تا اون وسيله درست کار کنه ؟

لپ تاپ هم همينجوره شما بايد وقتي لپتاپ ميخري بايد جايي که هارد هستش رو باز کني (اونجا و جاي رم اگر باز بشه کارانتي نمي پره ) و يه قاب پلاستيکي که دور هارد هستش رو باز کني اين قاب معمولا مشکيه و جنسش پلاستيکه اگر اين قاب که نشونه آکبند بودن هارد هستش باز نشه باعث گرم شدن بيش از حد هارد ميشه و مي سوزه !

ميدونم که الان فحش مي خورم اما مطمئن باشيد چون من وقتي يکي از کامپيوتري ها اينو بهم گفت تعجب کردم اما پيگير شدم و زنگ زدم به يکي از شرکت هاي گارانتي لپ تاپ و اينو ازشون پرسيدم گفتند که اين وظيفه فروشنده هستش که اين قاب رو در بياره اما خيلي کم از فروشنده ها از اين قضيه اطلاع دارند !

موفق باشيد
    [size=18pt]ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟[/size]
    2012/06/06
    همه جا هیچ جا
    561
    13

پاسخ : هر کي دوس داره توي لب تاپ من رو ببينه بياد داخل ( +عکس ) ازدست ندين جالبه !

ممنون کيان جان کمک بزرگي کردي
    ولي اگه اون توضيح تکميلي رو نميدادي الان...
    [size=18pt]اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست[/size]
    2007/10/14
    تهران
    1,335
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط کيان
    يه نکته رو بگم !

ميدونيد چرا هارد لپ تاپ ها همين جور بيخودي و الکي الکي مي سوزه ؟؟

ديدي بعضي وسايل براي اينکه راه اندازي بشن بايد يه قطعه ازشون باز بشه يا جدا بشه تا اون وسيله درست کار کنه ؟

لپ تاپ هم همينجوره شما بايد وقتي لپتاپ ميخري بايد جايي که هارد هستش رو باز کني (اونجا و جاي رم اگر باز بشه کارانتي نمي پره ) و يه قاب پلاستيکي که دور هارد هستش رو باز کني اين قاب معمولا مشکيه و جنسش پلاستيکه اگر اين قاب که نشونه آکبند بودن هارد هستش باز نشه باعث گرم شدن بيش از حد هارد ميشه و مي سوزه !

ميدونم که الان فحش مي خورم اما مطمئن باشيد چون من وقتي يکي از کامپيوتري ها اينو بهم گفت تعجب کردم اما پيگير شدم و زنگ زدم به يکي از شرکت هاي گارانتي لپ تاپ و اينو ازشون پرسيدم گفتند که اين وظيفه فروشنده هستش که اين قاب رو در بياره اما خيلي کم از فروشنده ها از اين قضيه اطلاع دارند !

موفق باشيد
    میشه یه عکس بذاری. این مطلب برای همه لپ تاپ ها هست یا مارک خاصی؟ لپ تاپ من الان گارانتیش تموم شده ولی جایی برای هارد نداره که از بیرون باز بشه باید حتماً همه پیچهاش باز بشه، اگه گارانتی داشت با باز کردن پیچ ها گارانتی باطل نمیشد؟
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"
    2012/01/21
    1,133
    11

من خودم لپ تاپ ندارم که بخوام عکس بگيرم و بزارم !

شما زير لپ تاپت چند تا جا هستش که پيچ هاش راحت باز ميشه اگر دوستان که لپ تاپ دارند عکسش رو بزارن ممنون ميشم !

اونجا جاي وايرلس و هارد و رم و باطري بکاپ و بعضي وقت ها هم گرافيک هستش !

اگر دوستان يه عکس از زير لپتاپ بزارن ميشه فهميد کجا رو ميگم !

اونجا ها چون برايه ارتقا هستش يعني شما مي توني هارد لپ تاپت اگر 500 گيگ هستش با 1000 گيگ عوض کنيد !

يا رم 2 کيک رو 4 گيگ کنيد !

يا وايرلس 2.4 کيکاهرتز رو با 5.8 گيگاهرتز عوض کنيد !

موفق باشيد !
    [size=18pt]ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟[/size]
    2012/07/24
    شهرستان خوي
    186
    11

كسي نيست عكس بذاره-من لپ تاپ ندارم oo:
    علی (ع)فرموده است :در علم و ادب بکوشید چه آنکه عالم ، عزیز و گرانقدر است ، اگر چه خاندان بزرگی منتسب نباشد ، اگر چه فقیر بی بضاعت باشد ، و اگرچه جوان باشد.
    2008/12/29
    1,660
    251

نقل قول نوشته اصلی توسط هـــادی
    میشه یه عکس بذاری. این مطلب برای همه لپ تاپ ها هست یا مارک خاصی؟ لپ تاپ من الان گارانتیش تموم شده ولی جایی برای هارد نداره که از بیرون باز بشه باید حتماً همه پیچهاش باز بشه، اگه گارانتی داشت با باز کردن پیچ ها گارانتی باطل نمیشد؟
    من تا امروز اصلا چنین چیزی نشنیده بودم با اینکه حداقل 5تا لپ تاپ زیر دستم بوده ...................هیچ عملی هم خارج از دفترچه راهنمای دستگاه انجام ندهید .حتی ماشین لباس شویی که چنین چیزی برای فیکس کردن داره کامل داخل دفترچش نوشته شد
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
    2010/07/22
    مشهد - شهرعشق
    1,632
    572

نقل قول نوشته اصلی توسط کيان
    ....
    اگر دوستان يه عکس از زير لپتاپ بزارن ميشه فهميد کجا رو ميگم !
    ....
    :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
    نقل قول نوشته اصلی توسط جواد افشاري
    كسي نيست عكس بذاره-من لپ تاپ ندارم oo:
    شما همینجوری به همه چیز دقت میکنید؟
    خوبه هنوز این تایپیک 2 صفحست ها !!!
    صفحه اول رو یه نیگا بندازی از همه جای لبتاب عکس گذاشتم!
    !!!
    ooOOOOoooOOooOOOooo

نقل قول نوشته اصلی توسط deremel400
    من تا امروز اصلا چنین چیزی نشنیده بودم با اینکه حداقل 5تا لپ تاپ زیر دستم بوده ...................هیچ عملی هم خارج از دفترچه راهنمای دستگاه انجام ندهید .حتی ماشین لباس شویی که چنین چیزی برای فیکس کردن داره کامل داخل دفترچش نوشته شد
    من کاملا به جرف شما موافقم
    برادرم هم قبلا توی پاساژ تک مشهد فروش و تعمیرات لبتاپ انجام میداد
    وقتی ازش پرسیدم گفت نببابااااا....هارد لبتاپ خیلی حساس هست....اشتباهی یه پیچش رو باز کنی از کار میافته
    اگه از دستتونم بخوره زمین یا هر چی دیگه.... هارد =پر
    من لبتاپم رو مثل همین الان روی تخت میزارم....چون هوا از کف میکشه خیلی داغ میکنه....مخصوصا وقتی درش هم ببندم و روشن باشه :rolleyes:
    هیچیش نمیشه....ریست هم به خاطر این کار نشده.....نگران نباشید...
    البته ( تق تق تق بزنم به تخته چش نخوره )
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 47