اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایجاد مشکل پس از نصب کدویژن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایجاد مشکل پس از نصب کدویژن

با سلام و احترام
    من وقتی برنامه کدویژن رو نصب میکنم، آنتی ویروس نود32 قاطی میکنه و خیلی از فایل هایی که پسوند exe دارن رو به عنوان ویروس شناسایی کرده و پاکشون میکنه. ویندوز اکس پی بعد از نصب این برنامه دیگه بالا نمیاد چون خیلی از فایل های اجرایی که پسوند exe دارند رو آنتی ویروس پاک میکنه با این حال ویندوز 7 بالا میاد ولی خیلی از فایل های اجرایی و نرم افزارها و بازی ها دیگه اجرا نمیشن.
    خیلی ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
    ورژن کدویژنی که نصب کردم 1.23.8 standard هستش.
    و آنتی ویروس نود 32 ورژن 4.0.437 میباشد.
    با تشکر فراوان

پاسخ : ایجاد مشکل پس از نصب کدویژن

میتونی هنگام نصب انتی ویروستا غیر فعال کنی . بعدش هم فیل کدویژن را اطمینان سازی کنی یعنی جزئ فایل های مورد اعتماد قرار بدی :nerd:
    چيزي را بگو که بتواني بنويسي
    چيزي را بنويس که بتواني امضا کني
    چيزي را امضا کن که بتواني به آن عمل کني (ناپلئون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omidboxter
      با سلام و احترام
      من وقتی برنامه کدویژن رو نصب میکنم، آنتی ویروس نود32 قاطی میکنه و خیلی از فایل هایی که پسوند exe دارن رو به عنوان ویروس شناسایی کرده و پاکشون میکنه. ویندوز اکس پی بعد از نصب این برنامه دیگه بالا نمیاد چون خیلی از فایل های اجرایی که پسوند exe دارند رو آنتی ویروس پاک میکنه با این حال ویندوز 7 بالا میاد ولی خیلی از فایل های اجرایی و نرم افزارها و بازی ها دیگه اجرا نمیشن.
      با تشکر فراوان
      من این مشکل رو داشتم حل نشد از mihandownload گرفتم خوب بود ورژنشم 2.5
      اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
      هيتلر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omidboxter
        با سلام و احترام
        با تشکر فراوان
        این ورژن از CV قدیمی هستش و احتمال داره بعدا به مشکلاتی بخورید بنابراین توصیه میکنم از ورژن های جدیدتر استفاده کنید که کدویزاردشون هم پشنهای متنوعتری داره :agree:
        نکته بعدی این که به نظرم ایراد از اون فایل نصبی نیست و سیستمون ویروسی شده،چون که بعضی ویروسها میرن و به فایل های اجرایی سیستم میچسبن و آنتی ویروس هم بهشون گیر میده،شایدم اون فایل نصبی که دانلود کردید آلوده بوده(که احتمالش کمه در صورتی که از منبع معتبر گرفته باشید)

توصیه نهایی این که از یه جای معتبر و آخرین نسخش رو دانلود و نصب کنید
        موفق باشید
        اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

یک ویروس aoutorun هست که با کپی شدنش روی سیستم فایل های exe رو ویروسی میکنن و باعث میشه آنتی ویروستون هم گول بخوره و اونا رو به عنوان ویروس شناسایی کنه .
          اگه آنتی ویروستون رو پک کنید ویک دونه جدید و پدیت شده اون رو نصب کنید دیگه احتمالا مشکلتون حل میشه.
          تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
          دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
          مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
          حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X