اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کارت تلفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کارت تلفن

دوستان چبپ استفاده شده در کارت تلفن از چه نوعب ایسی ایپرامی میباشد
    اگر کسی اطلاعاتی دارد قرار دهد ممنون میشوم :cry2:
    الکترونیک باز!!!!!

پاسخ : کارت تلفن

کارای بد بد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek: :mrgreen:
    دوست عزیز با رابط SPI کار میکنه ، میتونی دیتاشیتش رو از اینترنت بگیری
    ولی حال حال میده ها Account Balance توش رو 999999999 کنی بعد هرچی میخوای باهاش زنگ بزنی :twisted: :twisted: :twisted:
    دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد

دیدگاه

متوجه منظورتان نشدم میشه بیشتر توضیح بدید.
      لینک دیتاشیتش رو قرار دهید
      الکترونیک باز!!!!!

دیدگاه

سلام

اگه قصد دارید کارت تلفن رو دوباره شارژ کنید باید بگم نمیشه!!! چون کارت تلفن ها یک DOWNCUNTER هستند!

من باهاشون کار کردم.تنها میشه ازشون سریال و مقدار اعتبار رو خوند و اعتبار رو کم کرد. فقط همین.

فکر کنم تنها کاربردی که میشه براشون نام برد استفاده در یک قفل رمز باشه.

اطلاعات بیشتر هم اگر داخل همین سایت سرچ کنید پیدا میکنید.

موفق باشید

دیدگاه

دوست من اگر خود چیپ را تعویض کنیم چی ایا کسی میتواند برنامه هگزا دیسمل ان را قرار دهد که روی کارت رایت کنیم
          الکترونیک باز!!!!!

دیدگاه

چیپ چی رو میخوای عوض کنی؟ کارت تلفن رو؟ oo:

دیدگاه

بله چیپ خود کارت تلفن رو :read: :read: :read: :read:
              الکترونیک باز!!!!!

دیدگاه

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا اااااای من میمیرم واسه تلفن مجانی ، یعنی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :twisted: :mrgreen: =))
                دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arya team
                  بله چیپ خود کارت تلفن رو :read: :read: :read: :read:
                  :-?

چیپش رو میخوای عوض کنی؟چطوری؟ :-?

یه مدت تو ذهنم بود که یک برد بزنم مثل کارت تلفن ، یه میکرو بزارم روش و هر باری شماره سریال و مبلغ رندم بهش بدم.

اگه منظورتون همین کاره...من تست نکردم و نمیدونم کار بده یا نه!

دیدگاه

بله دوست من فقط شما مداری رو برای من قرار دهید که با ان بتوان اطلاعات کارت را خواند.بقیش با من
                    الکترونیک باز!!!!!

دیدگاه

والا من هم قفل رمز و هم خواندن اعتبار رو ساختم و با بیسیک نوشته بودم ولی اینکه شما میگین احتمالن نشه،آخه حتما تمهیداتی اندیشیده شده دیگه.
                      آقای مهری من منظور شما رو از زدن بورد شبیه کارت تلفن نمفهمم و میخواین میکرو هم بذارید روش! oo: و اونوقت چجوری و از کدوم سوراخ در دستگاه تلفن وارد کنید؟
                      جانم به فدای ائمه اطهار
                      می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

شما میتونید طریقه ساخت خود را توضیح دهید و برنامه را قرار دهید
                        الکترونیک باز!!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
                          والا من هم قفل رمز و هم خواندن اعتبار رو ساختم و با بیسیک نوشته بودم ولی اینکه شما میگین احتمالن نشه،آخه حتما تمهیداتی اندیشیده شده دیگه.
                          آقای مهری من منظور شما رو از زدن بورد شبیه کارت تلفن نمفهمم و میخواین میکرو هم بذارید روش! oo: و اونوقت چجوری و از کدوم سوراخ در دستگاه تلفن وارد کنید؟
                          خلاقیت رو اینجا باید به کار ببرید دیگه!!! یه PCB بزنید که عرضش اندازه کارت باشه ولی طولش بیشتر باشه.اون قسمت هایی که باید چیپ فعلی باشه رو پد های مسی قرار بدید و این ترک ها رو بکشید عقب تر تا به خود چیپ جدید برسید.این جوری خود چیپ تو تلفن نمیره. این رو من با خوندن موضوع به ذهنم رسید. حتما روش های قشنگ تری هم هست
                          [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahinbahari
                            خلاقیت رو اینجا باید به کار ببرید دیگه!!! یه PCB بزنید که عرضش اندازه کارت باشه ولی طولش بیشتر باشه.اون قسمت هایی که باید چیپ فعلی باشه رو پد های مسی قرار بدید و این ترک ها رو بکشید عقب تر تا به خود چیپ جدید برسید.این جوری خود چیپ تو تلفن نمیره. این رو من با خوندن موضوع به ذهنم رسید. حتما روش های قشنگ تری هم هست
                            آبروی هرچی مهندس برقه بردم :angry: :-(( :-?? چرا به فکرم نرسید؟ آخه جدی نگرفتم و .... بهانه های دیگه دیگه :-$
                            جانم به فدای ائمه اطهار
                            می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

دوستان این کارا درست نیست ... نکنید ... آخه یه مهندس برق باید به فکر اینجور چیزا باشه (اگه راهی پیدا کردید مارو هم بی نصیب نزارید oo
                              از سختی نترس! این سختی هاست که جایگاه و مقام انسان را بالا میبرد...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X