اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارشد الکترونیک گرایش...

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارشد الکترونیک گرایش...

با سلام،

از دوستان کسی هست که بدونه گرایش ارشد الکترونیک در دانشگاه علم و صنعت شامل چه گرایش هایی هست؟
    ضمناً کدوم دانشگاه ها توی سطح تهران گرایش آنالوگ رو داره؟

با تشکر فراوان :redface:

پاسخ : ارشد الکترونیک گرایش...

علم و صنعت انالوگ داره،ادوات هم داره.......
    هر دانشگاهی قبول شدی برو انالوگ کارکن استاد راهنماتو از جای دیگه انتخاب کن،انالوگ زیاد داریم دیجیتال نداریم :cry:
    انالوگ : دکتر اشتیانی دانشگاه تهران،دکتر هاشمی شهید بهشتی،دکتر صدوقی شریف(شریف زیاد داره)
    تو اين جهان 7 ميلياردي من معني ندارد و اگه تو اين دنيا فقط 1 نفر وجود داشت باز هم من معني نداشت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sey22
      علم و صنعت انالوگ داره،ادوات هم داره.......
      هر دانشگاهی قبول شدی برو انالوگ کارکن استاد راهنماتو از جای دیگه انتخاب کن،انالوگ زیاد داریم دیجیتال نداریم :cry:
      انالوگ : دکتر اشتیانی دانشگاه تهران،دکتر هاشمی شهید بهشتی،دکتر صدوقی شریف(شریف زیاد داره)
      دوست عزیز سلام و خیلی ممنون بابت پاسختون @};-

من گرایش آنالوگ رو بخاطر درسهای ارائه شدش مد نطر دارم (که طبعاً برام نسبت به گرایش های دیگه درک و پاس کردنشون با نمره بالاتر به مراتب آسونتره). اما شما ظاهرا منظورتون صرفا پایان نامه بود که فرمودید استاد راهنما رو از جای ذیگه انتخاب کنم درسته؟
      جالبه که توی دفترچه انتخاب رشته پارسال ندیدم که گرایش آنالوگ دانشگاه علم و صنعت رو ذکر کرده باشند؟! در عوض برای برخی دانشگاه ها دیدم که نوشتند:"گرایش طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال" این یعنی چی؟ یک تک گرایشه یا منظورشون این بوده که دانشگاه مربوطه هر دو گرایش رو داره؟

ضمناً اگه جسارت نیست میتونم بپرسم که حضرت عالی کجا ارشدتون رو خوندید؟

امشب براتون پی ام میزنم یا ایمیل میدم.

بازم ممنونم دوست گلم :smile:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eman12
        دوست عزیز سلام و خیلی ممنون بابت پاسختون @};-

من گرایش آنالوگ رو بخاطر درسهای ارائه شدش مد نطر دارم (که طبعاً برام نسبت به گرایش های دیگه درک و پاس کردنشون با نمره بالاتر به مراتب آسونتره). اما شما ظاهرا منظورتون صرفا پایان نامه بود که فرمودید استاد راهنما رو از جای ذیگه انتخاب کنم درسته؟
        جالبه که توی دفترچه انتخاب رشته پارسال ندیدم که گرایش آنالوگ دانشگاه علم و صنعت رو ذکر کرده باشند؟! در عوض برای برخی دانشگاه ها دیدم که نوشتند:"گرایش طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال" این یعنی چی؟ یک تک گرایشه یا منظورشون این بوده که دانشگاه مربوطه هر دو گرایش رو داره؟

ضمناً اگه جسارت نیست میتونم بپرسم که حضرت عالی کجا ارشدتون رو خوندید؟

امشب براتون پی ام میزنم یا ایمیل میدم.

بازم ممنونم دوست گلم :smile:
        1-بله ولی اونا هم درس انالوگ ارائه می دن
        2-قدیم ها اسمش بود سیستم و مدار منظور از سیستم دیجیتال بود و منظور از مدار انالوگ،یعنی درس هایی مثل Cmos2,ADC و VHDL و مشابه ارائه میشه(تک گرایشه )
        3-تو ارشد موضوع پایان نامه بیشتر مهمه وگرنه تو 9 واحد اجباری فرکانس بالا و مجتمع خطی فقط انالوگن اگه ابن ها ارائه نشه باید ادواتی پاس کنی... دانشگاه مهمه ولی علاقه ات و از همه مهمتر استاد
        راهنما مهمتره
        تو اين جهان 7 ميلياردي من معني ندارد و اگه تو اين دنيا فقط 1 نفر وجود داشت باز هم من معني نداشت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X