ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2008/06/18
    15
    0

ارشد الکترونیک گرایش...

با سلام،

از دوستان کسی هست که بدونه گرایش ارشد الکترونیک در دانشگاه علم و صنعت شامل چه گرایش هایی هست؟
    ضمناً کدوم دانشگاه ها توی سطح تهران گرایش آنالوگ رو داره؟

با تشکر فراوان :redface:
    2009/03/05
    تهران
    334
    3

پاسخ : ارشد الکترونيک گرايش...

علم و صنعت انالوگ داره،ادوات هم داره.......
    هر دانشگاهي قبول شدي برو انالوگ کارکن استاد راهنماتو از جاي ديگه انتخاب کن،انالوگ زياد داريم ديجيتال نداريم :cry:
    انالوگ : دکتر اشتياني دانشگاه تهران،دکتر هاشمي شهيد بهشتي،دکتر صدوقي شريف(شريف زياد داره)
    تو اين جهان 7 ميلياردي من معني ندارد و اگه تو اين دنيا فقط 1 نفر وجود داشت باز هم من معني نداشت
    2008/06/18
    15
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sey22
    علم و صنعت انالوگ داره،ادوات هم داره.......
    هر دانشگاهي قبول شدي برو انالوگ کارکن استاد راهنماتو از جاي ديگه انتخاب کن،انالوگ زياد داريم ديجيتال نداريم :cry:
    انالوگ : دکتر اشتياني دانشگاه تهران،دکتر هاشمي شهيد بهشتي،دکتر صدوقي شريف(شريف زياد داره)
    دوست عزیز سلام و خیلی ممنون بابت پاسختون @};-

من گرایش آنالوگ رو بخاطر درسهای ارائه شدش مد نطر دارم (که طبعاً برام نسبت به گرایش های دیگه درک و پاس کردنشون با نمره بالاتر به مراتب آسونتره). اما شما ظاهرا منظورتون صرفا پایان نامه بود که فرمودید استاد راهنما رو از جای ذیگه انتخاب کنم درسته؟
    جالبه که توی دفترچه انتخاب رشته پارسال ندیدم که گرایش آنالوگ دانشگاه علم و صنعت رو ذکر کرده باشند؟! در عوض برای برخی دانشگاه ها دیدم که نوشتند:"گرايش طراحي مدارهاي مجتمع آنالوگ و ديجيتال" این یعنی چی؟ یک تک گرایشه یا منظورشون این بوده که دانشگاه مربوطه هر دو گرایش رو داره؟

ضمناً اگه جسارت نیست میتونم بپرسم که حضرت عالی کجا ارشدتون رو خوندید؟

امشب براتون پی ام میزنم یا ایمیل میدم.

بازم ممنونم دوست گلم :smile:
    2009/03/05
    تهران
    334
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط eman12
    دوست عزيز سلام و خيلي ممنون بابت پاسختون @};-

من گرايش آنالوگ رو بخاطر درسهاي ارائه شدش مد نطر دارم (که طبعاً برام نسبت به گرايش هاي ديگه درک و پاس کردنشون با نمره بالاتر به مراتب آسونتره). اما شما ظاهرا منظورتون صرفا پايان نامه بود که فرموديد استاد راهنما رو از جاي ذيگه انتخاب کنم درسته؟
    جالبه که توي دفترچه انتخاب رشته پارسال نديدم که گرايش آنالوگ دانشگاه علم و صنعت رو ذکر کرده باشند؟! در عوض براي برخي دانشگاه ها ديدم که نوشتند:"گرايش طراحي مدارهاي مجتمع آنالوگ و ديجيتال" اين يعني چي؟ يک تک گرايشه يا منظورشون اين بوده که دانشگاه مربوطه هر دو گرايش رو داره؟

ضمناً اگه جسارت نيست ميتونم بپرسم که حضرت عالي کجا ارشدتون رو خونديد؟

امشب براتون پي ام ميزنم يا ايميل ميدم.

بازم ممنونم دوست گلم :smile:
    1-بله ولي اونا هم درس انالوگ ارائه مي دن
    2-قديم ها اسمش بود سيستم و مدار منظور از سيستم ديجيتال بود و منظور از مدار انالوگ،يعني درس هايي مثل Cmos2,ADC و VHDL و مشابه ارائه ميشه(تک گرايشه )
    3-تو ارشد موضوع پايان نامه بيشتر مهمه وگرنه تو 9 واحد اجباري فرکانس بالا و مجتمع خطي فقط انالوگن اگه ابن ها ارائه نشه بايد ادواتي پاس کني... دانشگاه مهمه ولي علاقه ات و از همه مهمتر استاد
    راهنما مهمتره
    تو اين جهان 7 ميلياردي من معني ندارد و اگه تو اين دنيا فقط 1 نفر وجود داشت باز هم من معني نداشت
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4