اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال ساده درباره LED

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال ساده درباره LED

سلام به همگی دوستان

آیا امکان این هست که مثلا یک شکل نا منظم ( مثلا یک اتاق غیر هندسی ) رو به صورت یک ال ای دی در بیاریم و دقیقا مشابه ال ای دی کار کنه
    من فضای یک طبقه هتل رو می خوام این کار رو بکنم نقشه هتل موجوده و می شه به هر فرمتی بخوای در بیاری اما نمیشه برای تک تک اتاق ها تعداد زیادی ال ای دی گذاشت

من خودم تقریبا این کار رو کردم مثلا برای یک محیط خاص حدود 25 تا ال ای دی استفاده کردم تا تونستم اون شکل رو بسازم ولی فکر می کنم این راهش نباشه
    در ضمن توی مثال های خود LABVIEW هم همچین چیزی داره ولی ازش چیزی سر در نیاوردم

از تمامی دوستانی که تجربه ای در این ر ابطه دارن و منو راهنمایی می کنن کمال تشکر رو دارم

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

پاسخ : سوال ساده درباره LED

اگر امکان داره بیشتر توضیح بدید ...

دیدگاه

پاسخ : سوال ساده درباره LED

یکی از قابلیتهای چشم نواز لبویو همین سفارشی کردن کنترل هاشه. شما هر چیزی رو که دیدی و خوشت اومد رو میتونی تو لبویو بعنوان یه کنترل ایجاد کنی.
      واسه کار شما یه ال ای دی رو فرانت پنل بذار روش کلیک راست کن و گزینه customize رو انتخاب کن که وارد محیط سفارشی کردن بشی. بعدشم باید هر تصویری که دوست داری رو جای تصاویر پیش فرض ال ای دی قرار بدی. بایستی هلپ رو بخونی چون من با چند خط نمیتونم رات بندازم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X