اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد سنسور کربن دی اکسید tgs4161

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد سنسور کربن دی اکسید tgs4161

سلام
    امروزه بازار کار با سنسورهای تشخیص گاز های سمی یا غیر سمی و ... خیلی داغه البته نمی دونم چرا :rolleyes: حالا من این سنسور کربن دی اکسید رو گرفتم ولی ابهاماتی وجود داره . جون من یه کسی که با این جور سنسورها کا کرده به من کمک کنه.
    1-برای گرفتن ولتاژ خروجی حتماً باید از پ آمپ TLC271 استفاده بشه؟ پ آمپ های معمولی نمیشه؟
    2-خلاصه چه جوری باید از روی ولتاژ خروجی مقدار دقیق گاز co2 رو به دست آورد؟ من از این نمودار عجیب و غریب سر در نمیارم.
    اینم دیتاشیتش:
    http://www.figarosensor.com/products/4161pdf.pdf

پاسخ : کمک در مورد سنسور کربن دی اکسید tgs4161

با سلام

من یک سنسور tgs4161 دارم که باید با یه tlc271 راه اندازی کنم میخواهم مقدار co2 تقریبی اتاق رو پیدا کنم ولی نمی دونم چگونه باید از tlc271 اسفاده کنم :sad: :sad: :sad: و مقدار co2 رو در mega8 بخونم اگه کسی لطف کنه و نقشه و توضیحات رو بده متشکر میشوم :applause: :applause: :applause:

با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط V_A_H_I_D
      سلام
      امروزه بازار کار با سنسورهای تشخیص گاز های سمی یا غیر سمی و ... خیلی داغه البته نمی دونم چرا :rolleyes: حالا من این سنسور کربن دی اکسید رو گرفتم ولی ابهاماتی وجود داره . جون من یه کسی که با این جور سنسورها کا کرده به من کمک کنه.
      1-برای گرفتن ولتاژ خروجی حتماً باید از پ آمپ TLC271 استفاده بشه؟ پ آمپ های معمولی نمیشه؟
      2-خلاصه چه جوری باید از روی ولتاژ خروجی مقدار دقیق گاز co2 رو به دست آورد؟ من از این نمودار عجیب و غریب سر در نمیارم.
      اینم دیتاشیتش:
      http://www.figarosensor.com/products/4161pdf.pdf

دیدگاه

نتیجه چی شد ، کسی تونست با این سنسور کار کنه
        یه ماژول دی اکسی کربن رو قیمت گرفتم ، 200/000 تومان
        اگه به تنیجه ای رسیدید ، لطفا تو سایت قرار بدین ، یا راهنمایی کنین :rolleyes:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X