اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ضعیف شدن آژیر دزدگیر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ضعیف شدن آژیر دزدگیر

سلام خدمت شما دوستان عزیز
    خروجی 12 ولت هست اما صدا بسیار ضعیف هست.
    ممنون میشم پاسخ بدین.

پاسخ : ضعیف شدن آژیر دزدگیر

سلام
    خروجی آژیر اکثر دزدگیرا با یک ترانزیستور c945 کار میکنن که ممکنه خراب باشه و باید عوضش کنی.یه راه آسونترشم اینه که ببینی خروجی دزدگیر یه رله رو راه میندازه یا نه.اگه جواب داد یه مثبت از یه جا بگیر و توسط رله بده به آژیر.
    امروز نه آغاز و نه انجام جهان است اي بس غم و شادي که پس پرده نهان است
    گر مرد رهي غم مخور از دوري و ديري داني که رسيدن هنر گام زمان است

دیدگاه

سلام و خسته نباشبد دزدگیر ما صدای خیلی ضعیفی داره و حتی بلندگو را هم تعویض کردم باز همونجوره باید چه کار کنم

دیدگاه

سلام منم یه آژیر دزدگیر دارم از این استوانه قرمز مشکی کوچیک ها از مدل بازر هست یه ترانزیستور تو خروجیش داره ترکیده و شمارش هم معلوم نیست هر چی میندازم به جاش کار نمیکنه 945 هم صدای ضعیفی میده کسی می*دونه چی بندازم بگه . چیز ارزش داری نیست فقط دوست دارم درستش کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arash.xone نمایش پست ها
          سلام منم یه آژیر دزدگیر دارم از این استوانه قرمز مشکی کوچیک ها از مدل بازر هست یه ترانزیستور تو خروجیش داره ترکیده و شمارش هم معلوم نیست هر چی میندازم به جاش کار نمیکنه 945 هم صدای ضعیفی میده کسی می*دونه چی بندازم بگه . چیز ارزش داری نیست فقط دوست دارم درستش کنم
          با درود
          اگه اندازه ش کوچیکه شاید ترانزیستور 8550 باشه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط arash.xone نمایش پست ها

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X