اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالات کنکور کارشناسی ارشد برق چطور بود ؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوالات کنکور کارشناسی ارشد برق چطور بود ؟

بچه ها خسته نباشید
    امروز سوالات چطور بود ؟ با اینکه یک مرحله شده بود . :smile:

پاسخ : سوالات کنکور کارشناسی ارشد برق چطور بود ؟

من آزمایشی شرکت کرده بودم و هیچی هم نخونده بودم قطعا نمیشد جواب داد دیگه ولی به نظرم انگلیسیش واژه های سختی داشت، کنترل خطی خوب بود،تجزیه و تحلیل بد نبود، الکترونیک که همش از تفاضلی ها سوال اومده بود و کلا همیشه برام سخته.ماشین منطقی بود به نظرم، مدار الکتریکی برای من خوب بود، ریاضی که من اصلا آماده نبودم و یکی دوتا زدم ولی سخت بود به گمونم. سوالات که مثل پارسال نه دو مرحله ای بود و نه 15 تایی.دو دفترچه در یک روز و 12 سوالی بودن که بسیار وحشتناکه و کسانی که بلدن و وقت اضافه نمیارن به دلیل آمادگی،بیچاره ها جوش میارن و از کیفیت آزمون کاسته میشه به شدت.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

منم آزمایشی شرکت کرده بودم.زبان به نظرم خیلی سخت بود.انگار برداشته بودن کلیله و دمنه رو ترجمه کرده بودن!! واژه ی آشنا خیلی کم بود...

الکترونیک و مدار رو بزارین کنار؛ اون یکی درسها رو اصلا نخونده بودم، تو دانشگاه هم که قربونش برم چیزی بهمون یاد ندادن اونی هم که یاد دادن طوری بهمون نگفتن تا واقعا آدم بفهمه و یادش بمونه!! هرچی...بیخیال!

تجزیه-مغناطیس-کنترل-ریاضی سفیده سفید!!

مدار رو نخونده بودم و فقط با تکیه به اطلاعات قبلیم رفته بودم 3 تا زدم ولی فکر کنم راحت میشد به نصف سوالا جواب داد. ولی خدا به اون طراح سوالهای مدار-هرکی که هست- یه ذره شعور بده تا ور نداره با اون دست خط عتیقه ی خودش سوال بنویسه! واقعا درک و فهم به سواد نیست! :agree:

الکترونیک هم 4 تا زدم؛ اون هم نصف روز نگاه کرده بودم.اگه یه هفته میخوندم فکر کنم راحت میشد 8 تا سوالو جواب داد(سوال اول اون دیود نفهمیدم چی به چیه؟ تقویت کننده توان که بحث دما و ... همینطور- سوال آخرش هم چرت بود! همینها رو یادم میاد که مسخره بودن)

دیدگاه

خیلی سخت تر از پارسال بود. فکر کنم چون تعداد سوالا رو کم کردن سطحش رو هم بالا بردن.
        آره واقعا شکل مدارا خیلی بد افتاده بود . آخه مگه نرم افزار نیست که با مدارا رو با خودکار و مداد و پر مرغ می کشن :eek: !!!!!!!!!
        تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
        دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
        مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
        حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

من کلی وقت گذاشتم الکترونیک و مدار منطقی خوندم فقط 3 تا کتاب ریز پردازنده رو کامل خونده بودم اون هم چند بار این هم وضع سوالها :surprised: :surprised: :surprised:
          بود فقط یک سوال بیاد که جوابشهم مشکل داشت. :angry: :angry: :angry:
          از الکترونیک هم که دیگه نگو . 6ماه وقت بزاری این هم نتیجش.

دیدگاه

سلام

من سوالای امسال رو ندیدم اما یه چیزی رو بگم از تجربه کنکور! هرسال داره روال سوالا عوض میشه و سالی نیست که تو یکی دوتا درس تسویه حساب نکنن با دانشجوی بیچاره اما اگه واقعا خونده باشین و جو امتحان تحت تاثیر قرارتون نده و بتونید مسلط باشین به خودتون هرچقدر که عوض هم بشه سوالا شما بازهم همون نتیجه ای رو میگیرید که اگر سبک سوالا مثل قبلترش میبود.پس خودتونو ناراحت نکنید با این افزایش ظرفیتی هم که گذاشتن اول مهر ایشالا دانشجوی ارشد هستین.
            خیلی هم حرص نخورین هیچی توش نیست بجز زجر و بدبختی!
            موفق باشید.
            فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط (فرشته)
              سلام

من سوالای امسال رو ندیدم اما یه چیزی رو بگم از تجربه کنکور! هرسال داره روال سوالا عوض میشه و سالی نیست که تو یکی دوتا درس تسویه حساب نکنن با دانشجوی بیچاره اما اگه واقعا خونده باشین و جو امتحان تحت تاثیر قرارتون نده و بتونید مسلط باشین به خودتون هرچقدر که عوض هم بشه سوالا شما بازهم همون نتیجه ای رو میگیرید که اگر سبک سوالا مثل قبلترش میبود.
              ولی امسال این تغییر چند برابر بود!! کنکور یه روز شد-سوالها کم شد-بیشتر از 255 دقیقه بکوب نشستن هم که بماند....

نوشته اصلی توسط (فرشته)
              با این افزایش ظرفیتی هم که گذاشتن اول مهر ایشالا دانشجوی ارشد هستین.
              اونهایی که امسال واقعا هدفشون قبول شدن بوده، انشاالله قبول بشن تا سال بعد واسه ی امثال من رقیب محسوب نشن!! :biggrin:

نوشته اصلی توسط (فرشته)
              موفق باشید.
              :agree:

دیدگاه

خوب من هم با اجازتون یه چیزم تو این تاپیک گم

روی سخنم با اون دوستمونه که گفتند میشد مدارش رو خوب زد
                خوب راستش من هم پارسال که کنکور دادم تا روز قبلش میرفتم سرکار اصلا به هیچ کتاب حتی یه گوشه چپ نکرده بودم اما تا جایی که یادمه مدارشو 22 درصد زده بود فکر کنم 4 تا درست زده بودم همون موقع با خودم مگفتم ا ببینا چقدر راجته اگه اون فرمول رو یادم بود چقدر خوب میزدم
                اما
                خوب این موضوع دو تا دلیل میتونه داشته باشه
                اول اینکه من اصلا پارسال هیچ گونه استرسی نداشتم چون نتیجه اصلا برام مهم نبود
                دوم اینکه من بعد از زبان تمام وقتم رو گزاشته بودم روی مدار چون مدار جزو درساییه که تو ذهن جاری میشه و ماندگاری بیشتره چون اصول حل مدار ها ساده اس
                اما
                امسال فارغ از اینکه به نظرم من به شخصه که والای پارسال رو هم دیده بودم میشه گفت درصد سختی سوالا منظورم تعداد سوالای سختش نسبت به کل سوالات بیشتر بود
                بد بود یعنی راحت نبود
                چون قبلش اون سوالای ریاضی رو دیدم که اصلا انگار طراح سوالای یاضی مهندسیش می خواسته تو همه فصلا یه انقلاب ایجاد کنه تا حالا تو هیچ سالی دو تا معادله لاپلاس داده شده بود یا اصلا نگاشت نداده شده بود امسال اصلا نگاشت نداشتیم نگاشت جزو سوالایی که همه میتونن بزنن آمار که دیگه فکر کنم ازش حرف ننیم بهتر باشه
                بله اینو میخوام بگم که امسال من با این ذهنیت رفتم به سمت مدار
                خوب اولین چیزی که دیدم این بود که انگار طراح سوال دیشب موقع خواب مدار را رو بادست کشیده بود سازمان سنجشم عینا همونو کپی کرده باور کنید همین سکل سوالا روان آدم و به هم میزنه
                دوم اینکه فضایی که برای حل مسئله تو دفترچه اختصاص داده شده بود به نظرم کافی نبود اینم از همون کارای سازمان سنجشه که برای اینکه کتر هزینه کنه میاد 5 تا سوال مدار رو میچپونه تو یه صفحه .
                حالا با این اوضاع هر چقدر هم که این سوال ها برای کسی که استرسی برای قبول شدن یا نشدن نداره آسون بودخه باشه برای یکی مثل من میتونه حکم فاجعه رو داشته باشه

ببخشید فقط یه خورده از این حرف دوستمون ناراحت شدم از ایشون هم میخوام که از حرف های بنده ناراحت نشن اما این حرف ایشون برای من که این همه وقت گزاشته بودم سنگین تموم شد البته خوب تقصیر ایشون هم نیشت مشکل از ناتوانی بنده در جواب به سواالات بوده

در کل من که اصلا خوب ندادم به نسبت وقتی که برای کنکور گزاشه بودم از این پشیمونم الان که چرا اون وقت رو صرف کاری نکردم البته میشه گفت یکی از معایب بزرگ کنکور هم همینه که یکی مثل من فکر میکنه میتونه با وقت گزاشتن بر کنکور غلبه کنه اما غافل از اینکه .......

بهر حال برای همه دوستانم آرزوی موفقیت میکنم .

دیدگاه

قبول دارم...از نظر فشار روحی کاملا حق باشماست.من فقط روی سوالهای ریاضی رو خوندم....و به قول شما نتیجه برام مهم نبود.البته کیه که از قبولی بدش بیاد!!

ولی در کل وضع مدارم بد نیست،به خاطر این گفتم که میشه....

روی این کنکور نمیشه 100% حساب باز کرد.چون هر دم از این باغ بری میرسد....

من ناراحت نشدم عزیز...هرکسی یه نظری داره و اون نظر هم کاملا محترم هست. انشالله با رتبه ی دلخواهت توی دانشگاه و رشته ی دلخواهت قبول بشی.

دیدگاه

سوالا واقعا متفاوت بود.انتظار نداشتم اینجوری سوال بدن
                    جمعا 15 تا سوال رو جواب دادم.البته هیچی نخونده بودم و فقط برای آشنایی رفتم(هرچند که دیگه قصد ادامه تحصیل ندارم)
                    متاسفانه یه مورد بسیار زشت رو امروز شاهد بودم
                    توی کلاسی که محل امتحان ما بود چند نفر که معلوم بود هنوز فارغ التحصیل نشدن و نتیجه کنکور براشون مهم نیست از ابتدا تا انتهای جلسه مشغول مسخره بازی بودن.انواع سر و صداهای عجیب از اینا در میومد.یکیشون که مشغول تسبیح زدن بود!.مراقب ها هم که کشک!
                    کلا کاراشون رو اعصاب من که نتیجه برام مهم نبود راه میرفت چه برسه به بقیه.کلا جو مسخره ای بود.
                    فکر کنم 70 درصد شرکت کنندگان سیاهی لشکر بودن و هیچ هدفی از این کارشون نداشتن.
                    کاش سازمان سنجش یه تدابیری در نظر میآ‌گرفت که اینجور افراد نتونن بیان سر جلسه امتحان

دیدگاه

heyfe 6 mah vaght ke gozashtim o az beyn raft....
                      ^^^^^^^^^^^^^
                      خواستن توانستن است

^^^^^^^^^^^^^

دیدگاه

بیشتر شبیه ازمون دکترا بود

دیدگاه

سلام
                          تعداد سوالات کمتر شده به ضرر ما شد چون سوالات مفهومی تره تا محاسباتی . جالب اینجاست که اگه یک سوال هم محاسباتی باشد توی دفتر چه سوال جا نیست حلش کرد . :angry:

جواب سوالات ارشد برق از لینک زیر بگیردید .

http://www.bargh-arshad.com/News.aspx?NewsId=338a3abb-ee84-4113-a564-55abe0398605

دیدگاه

کلید جواب ها کی میاد ؟
                            ^^^^^^^^^^^^^
                            خواستن توانستن است

^^^^^^^^^^^^^

دیدگاه

نوشته اصلی توسط (فرشته)
                              سلام

من سوالای امسال رو ندیدم اما یه چیزی رو بگم از تجربه کنکور! هرسال داره روال سوالا عوض میشه و سالی نیست که تو یکی دوتا درس تسویه حساب نکنن با دانشجوی بیچاره اما اگه واقعا خونده باشین و جو امتحان تحت تاثیر قرارتون نده و بتونید مسلط باشین به خودتون هرچقدر که عوض هم بشه سوالا شما بازهم همون نتیجه ای رو میگیرید که اگر سبک سوالا مثل قبلترش میبود.پس خودتونو ناراحت نکنید با این افزایش ظرفیتی هم که گذاشتن اول مهر ایشالا دانشجوی ارشد هستین.
                              موفق باشید.

اینی که ما شرکت کردیم کنکور نبود فاجعه بود از نحوه چینش و سر فصل سوالات گرفته تا رسم شکل فاجعه بار درس مدار .نمی دونم باید واسه چی متاسف باشم واسه طراح سوالات به خاطر این تعداد غلط تو سوالات یا توهینی با این نحوه کشیدن شکل به من و امثال که 7 ماه وقت گذاشتیم شده .
                              بعد از جلسه سرم از شدت ناراحتی داشت منفجر می شد
                              جالب این جاست که من صبح پنج شنبه هم ابزار دقیق شرکت کردم شکل های اون امتحان که اصلا فاجعه بود من خوش خیال با خودم گفتم که صددردصد سوالات برق هم استانداردتر هم خوش شکل تره
                              زهی خیال باطل
                              جالب اینه که با روحیه در حد تیم ملی بعد کنکور دوشنبه هم اعزام هستم به خدمت سربازی :angry: :angry: :cry2: :cry2:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X