ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 36
    2008/08/28
    33
    0
    stk

سوالات کنکور کارشناسی ارشد برق چطور بود ؟

بچه ها خسته نباشید
    امروز سوالات چطور بود ؟ با اینکه یک مرحله شده بود . :smile:
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    17

پاسخ : سوالات کنکور کارشناسی ارشد برق چطور بود ؟

من آزمایشی شرکت کرده بودم و هیچی هم نخونده بودم قطعا نمیشد جواب داد دیگه ولی به نظرم انگلیسیش واژه های سختی داشت، کنترل خطی خوب بود،تجزیه و تحلیل بد نبود، الکترونیک که همش از تفاضلی ها سوال اومده بود و کلا همیشه برام سخته.ماشین منطقی بود به نظرم، مدار الکتریکی برای من خوب بود، ریاضی که من اصلا آماده نبودم و یکی دوتا زدم ولی سخت بود به گمونم. سوالات که مثل پارسال نه دو مرحله ای بود و نه 15 تایی.دو دفترچه در یک روز و 12 سوالی بودن که بسیار وحشتناکه و کسانی که بلدن و وقت اضافه نمیارن به دلیل آمادگی،بیچاره ها جوش میارن و از کیفیت آزمون کاسته میشه به شدت.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2007/11/22
    تبریز
    2,485
    457

پاسخ : سوالات کنکور کارشناسي ارشد برق چطور بود ؟

منم آزمايشي شرکت کرده بودم.زبان به نظرم خيلي سخت بود.انگار برداشته بودن کليله و دمنه رو ترجمه کرده بودن!! واژه ي آشنا خيلي کم بود...

الکترونيک و مدار رو بزارين کنار؛ اون يکي درسها رو اصلا نخونده بودم، تو دانشگاه هم که قربونش برم چيزي بهمون ياد ندادن اوني هم که ياد دادن طوري بهمون نگفتن تا واقعا آدم بفهمه و يادش بمونه!! هرچي...بيخيال!

تجزيه-مغناطيس-کنترل-رياضي سفيده سفيد!!

مدار رو نخونده بودم و فقط با تکيه به اطلاعات قبليم رفته بودم 3 تا زدم ولي فکر کنم راحت ميشد به نصف سوالا جواب داد. ولي خدا به اون طراح سوالهاي مدار-هرکي که هست- يه ذره شعور بده تا ور نداره با اون دست خط عتيقه ي خودش سوال بنويسه! واقعا درک و فهم به سواد نيست! :agree:

الکترونيک هم 4 تا زدم؛ اون هم نصف روز نگاه کرده بودم.اگه يه هفته ميخوندم فکر کنم راحت ميشد 8 تا سوالو جواب داد(سوال اول اون ديود نفهميدم چي به چيه؟ تقويت کننده توان که بحث دما و ... همينطور- سوال آخرش هم چرت بود! همينها رو يادم مياد که مسخره بودن)

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2012/02/14
    1,185
    71

خیلی سخت تر از پارسال بود. فکر کنم چون تعداد سوالا رو کم کردن سطحش رو هم بالا بردن.
    آره واقعا شکل مدارا خیلی بد افتاده بود . آخه مگه نرم افزار نیست که با مدارا رو با خودکار و مداد و پر مرغ می کشن :eek: !!!!!!!!!

2006/12/19
    22
    0

من کلی وقت گذاشتم الکترونیک و مدار منطقی خوندم فقط 3 تا کتاب ریز پردازنده رو کامل خونده بودم اون هم چند بار این هم وضع سوالها :surprised: :surprised: :surprised:
    بود فقط یک سوال بیاد که جوابشهم مشکل داشت. :angry: :angry: :angry:
    از الکترونیک هم که دیگه نگو . 6ماه وقت بزاری این هم نتیجش.
    2008/06/09
    شيـــراز
    628
    3

سلام

من سوالاي امسال رو نديدم اما يه چيزي رو بگم از تجربه کنکور! هرسال داره روال سوالا عوض ميشه و سالي نيست که تو يکي دوتا درس تسويه حساب نکنن با دانشجوي بيچاره اما اگه واقعا خونده باشين و جو امتحان تحت تاثير قرارتون نده و بتونيد مسلط باشين به خودتون هرچقدر که عوض هم بشه سوالا شما بازهم همون نتيجه اي رو ميگيريد که اگر سبک سوالا مثل قبلترش ميبود.پس خودتونو ناراحت نکنيد با اين افزايش ظرفيتي هم که گذاشتن اول مهر ايشالا دانشجوي ارشد هستين.
    خيلي هم حرص نخورين هيچي توش نيست بجز زجر و بدبختي!
    موفق باشيد.
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است
    2007/11/22
    تبریز
    2,485
    457

نقل قول نوشته اصلی توسط (فرشته)
    سلام

من سوالاي امسال رو نديدم اما يه چيزي رو بگم از تجربه کنکور! هرسال داره روال سوالا عوض ميشه و سالي نيست که تو يکي دوتا درس تسويه حساب نکنن با دانشجوي بيچاره اما اگه واقعا خونده باشين و جو امتحان تحت تاثير قرارتون نده و بتونيد مسلط باشين به خودتون هرچقدر که عوض هم بشه سوالا شما بازهم همون نتيجه اي رو ميگيريد که اگر سبک سوالا مثل قبلترش ميبود.
    ولي امسال اين تغيير چند برابر بود!! کنکور يه روز شد-سوالها کم شد-بيشتر از 255 دقيقه بکوب نشستن هم که بماند....

با اين افزايش ظرفيتي هم که گذاشتن اول مهر ايشالا دانشجوي ارشد هستين.
    اونهايي که امسال واقعا هدفشون قبول شدن بوده، انشاالله قبول بشن تا سال بعد واسه ي امثال من رقيب محسوب نشن!! :biggrin:

خيلي هم حرص نخورين هيچي توش نيست بجز زجر و بدبختي!
    موفق باشيد.
    :agree:

2011/11/12
    25
    0

خوب من هم با اجازتون یه چیزم تو این تاپیک گم

روی سخنم با اون دوستمونه که گفتند میشد مدارش رو خوب زد
    خوب راستش من هم پارسال که کنکور دادم تا روز قبلش میرفتم سرکار اصلا به هیچ کتاب حتی یه گوشه چپ نکرده بودم اما تا جایی که یادمه مدارشو 22 درصد زده بود فکر کنم 4 تا درست زده بودم همون موقع با خودم مگفتم ا ببینا چقدر راجته اگه اون فرمول رو یادم بود چقدر خوب میزدم
    اما
    خوب این موضوع دو تا دلیل میتونه داشته باشه
    اول اینکه من اصلا پارسال هیچ گونه استرسی نداشتم چون نتیجه اصلا برام مهم نبود
    دوم اینکه من بعد از زبان تمام وقتم رو گزاشته بودم روی مدار چون مدار جزو درساییه که تو ذهن جاری میشه و ماندگاری بیشتره چون اصول حل مدار ها ساده اس
    اما
    امسال فارغ از اینکه به نظرم من به شخصه که والای پارسال رو هم دیده بودم میشه گفت درصد سختی سوالا منظورم تعداد سوالای سختش نسبت به کل سوالات بیشتر بود
    بد بود یعنی راحت نبود
    چون قبلش اون سوالای ریاضی رو دیدم که اصلا انگار طراح سوالای یاضی مهندسیش می خواسته تو همه فصلا یه انقلاب ایجاد کنه تا حالا تو هیچ سالی دو تا معادله لاپلاس داده شده بود یا اصلا نگاشت نداده شده بود امسال اصلا نگاشت نداشتیم نگاشت جزو سوالایی که همه میتونن بزنن آمار که دیگه فکر کنم ازش حرف ننیم بهتر باشه
    بله اینو میخوام بگم که امسال من با این ذهنیت رفتم به سمت مدار
    خوب اولین چیزی که دیدم این بود که انگار طراح سوال دیشب موقع خواب مدار را رو بادست کشیده بود سازمان سنجشم عینا همونو کپی کرده باور کنید همین سکل سوالا روان آدم و به هم میزنه
    دوم اینکه فضایی که برای حل مسئله تو دفترچه اختصاص داده شده بود به نظرم کافی نبود اینم از همون کارای سازمان سنجشه که برای اینکه کتر هزینه کنه میاد 5 تا سوال مدار رو میچپونه تو یه صفحه .
    حالا با این اوضاع هر چقدر هم که این سوال ها برای کسی که استرسی برای قبول شدن یا نشدن نداره آسون بودخه باشه برای یکی مثل من میتونه حکم فاجعه رو داشته باشه

ببخشید فقط یه خورده از این حرف دوستمون ناراحت شدم از ایشون هم میخوام که از حرف های بنده ناراحت نشن اما این حرف ایشون برای من که این همه وقت گزاشته بودم سنگین تموم شد البته خوب تقصیر ایشون هم نیشت مشکل از ناتوانی بنده در جواب به سواالات بوده

در کل من که اصلا خوب ندادم به نسبت وقتی که برای کنکور گزاشه بودم از این پشیمونم الان که چرا اون وقت رو صرف کاری نکردم البته میشه گفت یکی از معایب بزرگ کنکور هم همینه که یکی مثل من فکر میکنه میتونه با وقت گزاشتن بر کنکور غلبه کنه اما غافل از اینکه .......

بهر حال برای همه دوستانم آرزوی موفقیت میکنم .
    2007/11/22
    تبریز
    2,485
    457

قبول دارم...از نظر فشار روحي کاملا حق باشماست.من فقط روي سوالهاي رياضي رو خوندم....و به قول شما نتيجه برام مهم نبود.البته کيه که از قبولي بدش بياد!!

ولي در کل وضع مدارم بد نيست،به خاطر اين گفتم که ميشه....

روي اين کنکور نميشه 100% حساب باز کرد.چون هر دم از اين باغ بري ميرسد....

من ناراحت نشدم عزيز...هرکسي يه نظري داره و اون نظر هم کاملا محترم هست. انشالله با رتبه ي دلخواهت توي دانشگاه و رشته ي دلخواهت قبول بشي.

2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    52

سوالا واقعا متفاوت بود.انتظار نداشتم اینجوری سوال بدن
    جمعا 15 تا سوال رو جواب دادم.البته هیچی نخونده بودم و فقط برای آشنایی رفتم(هرچند که دیگه قصد ادامه تحصیل ندارم)
    متاسفانه یه مورد بسیار زشت رو امروز شاهد بودم
    توی کلاسی که محل امتحان ما بود چند نفر که معلوم بود هنوز فارغ التحصیل نشدن و نتیجه کنکور براشون مهم نیست از ابتدا تا انتهای جلسه مشغول مسخره بازی بودن.انواع سر و صداهای عجیب از اینا در میومد.یکیشون که مشغول تسبیح زدن بود!.مراقب ها هم که کشک!
    کلا کاراشون رو اعصاب من که نتیجه برام مهم نبود راه میرفت چه برسه به بقیه.کلا جو مسخره ای بود.
    فکر کنم 70 درصد شرکت کنندگان سیاهی لشکر بودن و هیچ هدفی از این کارشون نداشتن.
    کاش سازمان سنجش یه تدابیری در نظر میآ*گرفت که اینجور افراد نتونن بیان سر جلسه امتحان

صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 36