اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل انتخاب سنسور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل انتخاب سنسور

سلام .من تو فکر ساختن یه دستگاه جوجه کشیم.برای ایجاد تعادل دمایی لازم داخل دستگاه کمی دچار تردیدم.ایده ی خودم استفاده ازatmega16 و سنسورهاست ولی تو انتخاب سنسورها مشکل دارم. اگر ایده ,نظر یا اطلاعاتتون دراین مورد رو با من در میون بگذارید,ممنونتون میشم.
    در ضمن امروز اولین روز عضویت منه وخیلی خوشحالم که همچین جایی وجود داره تا بتونیم همدیگرو تو رسیدن به موفقیت کمک کنیم... :redface:

پاسخ : مشکل انتخاب سنسور

سلام به شرطی که همین یه کارو ازش بکشی خوبه با LM35 میتونی البته سنسور در جای مناسب نصب بشه و جریان هوا داخل کابین باشه تا همه جا یکنواخت سرد وگرم بشه
    راستی منم یه مدت در گیر اینکار بودم ولی تخم ها رو چه ظوری میگردونین
    بعدا یه جمله قشنگ مینویسم

دیدگاه

ممنون از راهنماییت.چون میزان گردش لازم یک بار در روزه یه مدل چرخش با نیروی مکانیکی تو ذهنم بود,ولی حالا به استفاده از موتور استپ دار فکر میکنم.
      راستی ایده ای در مورد نوع قرار دهیهLM35 در ظبقات نداری؟
      آخه طرح من شامل 5طبقه میشه در نتیجه میزان ابعاد پوشش دهیه سنسور خیلی اهمیت داره.
      پوشش دهیه LM35 چقدره؟

دیدگاه

منظورتون از پوشش دهی چیه
        معمولا با یک فن هوای داخل کابین رو به گردش در میارن و در نتیجه تمام کابین دما همیشه یکنواخته البته باید اب هم داخل اون باشه تا هوا مرطوب باشه ولی مقدار رطوبت مهم نیست ونیز برای چرخیدن نیاز به استپر نیست کافی در حدود 45 درجه تخم ها یه تکونی بخورن هر 6 ساعت یک بار
        اخرین چیزی که دیدم یه چیزی مثل شونه تخم مرغه است که تخم ها داخل اونن و ..........
        بعدا یه جمله قشنگ مینویسم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X