اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا CNY70 می تواند 100 بار در دقیقه بشمرد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیا CNY70 می تواند 100 بار در دقیقه بشمرد؟

سلام.
    دوستان یه سوال.
    من یه جک پنوماتیک دارم که طولش 5 سانتیه، اما من می خوام 3 سانت بیاد پائین. برای این کار به فکرم رسید از یه CNY70 استفاده کنم که هر وقت شفتش اومد جلوی CNY70 اون رو سنس کنه و فرمان برگشت رو بده. اما مشکلی که هست اینه که این کار 100 بار در دقیقه انجام میشه. یعنی می خوام بدونم CNY70 می تونه با سرعت 100 بار در دقیقه حضور یه جسم جلوش رو سنس کنه؟
    اگه نه شما می تونید راه حل دیگه ای به من پیشنهاد بدید؟
    در ضمن شفت موتور پنوماتیکی از نوع قلمیه، و یه مقدار باریک برای اینکه دو طرفش فرستنده گیرنده مادون قرمز بذارم.

ممنون.
    دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

پاسخ : آیا CNY70 می تواند 100 بار در دقیقه بشمرد؟

جناب پورازاد اگر منظورتون اپتوکوپلر CNY70 باشه این قطعه خیلی سریعتر از این حرفاستکه در دقیقه 70 مرتبه خاموش و روشن یشه
    فقط دقت بفرمایید در فرکانس بالا مقداری از مقاومت روی پین ورودت یا اند دیود ورودی کم کنید تا نتیجه بهتر بشه
    بعدا یه جمله قشنگ مینویسم

دیدگاه

پاسخ : آیا CNY70 می تواند 100 بار در دقیقه بشمرد؟

نوشته اصلی توسط حامد پور آزاد
      سلام.
      دوستان یه سوال.
      من یه جک پنوماتیک دارم که طولش 5 سانتیه، اما من می خوام 3 سانت بیاد پائین. برای این کار به فکرم رسید از یه CNY70 استفاده کنم که هر وقت شفتش اومد جلوی CNY70 اون رو سنس کنه و فرمان برگشت رو بده. اما مشکلی که هست اینه که این کار 100 بار در دقیقه انجام میشه. یعنی می خوام بدونم CNY70 می تونه با سرعت 100 بار در دقیقه حضور یه جسم جلوش رو سنس کنه؟
      اگه نه شما می تونید راه حل دیگه ای به من پیشنهاد بدید؟
      در ضمن شفت موتور پنوماتیکی از نوع قلمیه، و یه مقدار باریک برای اینکه دو طرفش فرستنده گیرنده مادون قرمز بذارم.

ممنون.
      با سلام
      سرعت اپتو اینتراپتر یا مادون قرمز برای اینکار جوابگوست،
      اگر کار صنعتی است ، از سنسور پراکسیمیتی خازنی یا القایی استفاده کنید.
      با سپاس
      گشتی در لاله زار
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76138.0

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76141

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X