اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساختار فرم های certificate

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساختار فرم های certificate

با سلام
    فرض کنید یک پروژه برای یک جایی انجام دادید و میخواید یک certificate از اون شرکت بگیرید جهت تایید و انجام پروژه.
    حالا میخوام فرم این certificateرو بسازم.کسی میدونه این فرم رو چجوری باید ساخت؟؟؟ اگر کسی فرم آماده ای داره لطفا همینجا بزاره.
    هر کسی نظری داره ممنون میشم بگه.
    موفق و پیروز باشید

پاسخ : ساختار فرم های certificate

فکر می کنم کهشما برای اینکه دقت دستگاهتون رو معرفی کنید باید هنگام فروش یا تحویل دستگاه این برگه رو به خریدار ارائه کنید نه اینکه از خود خریدار این برگه را بگیرید .
    بسته به نوع دستگاه و تست هایی که باید انجام بگیره مراکز خاصی برای این کار هست . مثل برای کارهای برق و قدرت پژوهشگاه توانیر که در سعادت اباد هست موجوده . البته به این راحتی این کار رو انجام نمی دند و خیلی هم گرون هست .

حالا شما چه جور مشخصاتی رو می خواهید تست کنید .

دیدگاه

با سلام

معمولا cetificate یا گواهی تایید دستگاه توسط سازمانهای قانونی و دارای مجوز برای این کار (آزمون و تایید نوعی یک دستگاه)، ارایه می شود.

از جمله :
      - موسسه استاندارد
      - سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران
      - سازمانهای تحقیقاتی/آزمایشگاهی دولتی مانند: مرکز تحقیقات نیرو - مرکز تحقیقات مخابرات - توانیر - سازمان انرژی اتمی - صا ایران - مرکز تحقیقات ....
      - آزمایشگاههای مجاز ( تعداد 20 تا 30 عدد از اینها موجودند و هر کدام در گستره خاصی خدمات ارایه می دهند )
      - شعبات گواهی دهنده اروپایی و آمریکایی
      .....

هر کدام دارای مراحل اداری و هزینه و زمان خاصی هستند.

مشتریان محصول شما، اگر یکی از مراکز فوق باشند، 30% تا 50% از مراحل کار را جلو می افتید.

اما اگر مشتری شما یک سازمان از انواع فوق نیست،
      صرفا یک نامه تاییدیه نصب و کارکرد مطلوب را بنا به درخواست شما می تواند ارایه دهد "برای افزودن به رزومه شما".
      که به نسبت اعتبار آن مشتری ، به اعتبار شما افزوده می گردد.( وجهه تبلیغی دارد)
      لیکن کاربرد در موارد حقوقی و قانونی نخواهد داشت.

با سپاس
      گشتی در لاله زار
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76138.0

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76141

دیدگاه

با سلام
        دوستان متوجه منظور من نشدید.من چند تا پروژه واسه یک کارخانه بستم حالا میخوام واسه رزمه کاری خودم یک certificate بگیرم.حالا میخوام ببینم این Certificate فرمش باید به چه صورت باشه؟؟

دیدگاه

دوستان کسی نظری نداره راجب این قضیه؟؟چون تمام افرادی که پروژه کار میکنند مطمئنا نیاز به این دارند.پس بیاید با همکاری هم یک چیز خوب و جامع درست کنیم که همه بتونند ازش استفاده کنند؟؟ هر کسی میتونه نظرشو و ایده هایی که داره رو اینجا بگه تا به یک نتیجه گیری خوب برسیم.
          با تشکر از همگی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X