اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

باتری های شارژی ظرفیت بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

باتری های شارژی ظرفیت بالا

سلام به همه

من به دنبال یه سری باتری های شارژی با ظرفیت بالا میگردم، به فروشگاه ها سرزدم و یه سری از جنس ها رو دیدم، باتری های خشک 12 ولت 7آمپر ساعت بوده ولی خیلی گرونه مثلا 30 الی 35 تومنه.
    ارزون ترینش که 12 ولته 1.3 آمپر ساعت هستش که واسه کار من خیلی کمه نزدیک 12 تومنه!!!

میخوام ارزون باشه چون بعد اینکه کارا تموم شد و یه تست 10 دقیقه ای زده شد باتری ها درمیاد و فقط میخوام با حداقل هزینه سر هم بیاد
    12 ولت باشه
    جریانش از 7 آمپر ساعت کمتر نباشه

ممنون میشم با پیشنهاداتتون راهنماییم کنید.

و یه سوال دیگه ، یه سری باتری های قلمی شارژی با ظرفیت بالا شنیدم هستش که میگن 800 میلی آمپر در ساعت جریان میده خودشم 1.3 ولته
    حالا اگه این 10 تا رو به هم سری کنم ولتاژشون که 13 ولت میشه ، آیا جریانشون هم باهم جمع میشه ؟؟؟ یعنی 8 آمپر در ساعت جریان میده؟؟

پاسخ : باتری های شارژی ظرفیت بالا

چندتا باطری ؟ oo:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهرداد_
      سلام به همه

و یه سوال دیگه ، یه سری باتری های قلمی شارژی با ظرفیت بالا شنیدم هستش که میگن 800 میلی آمپر در ساعت جریان میده خودشم 1.3 ولته
      حالا اگه این 10 تا رو به هم سری کنم ولتاژشون که 13 ولت میشه ، آیا جریانشون هم باهم جمع میشه ؟؟؟ یعنی 8 آمپر در ساعت جریان میده؟؟
      سلام احوال شما ؟
      نه جمع نمیشه همون 800 میلی امپر باقی میمونه. اگه میخوای آمپر ها جمع بشه باید با هم موازی کنی که در این صورت ولتاژ 1.3 باقی میمونه

دیدگاه

نه داداش این قیمت نیست مغازه موتور فروشی برو بگو یک باطری خشک موتور بدین دو مدل دارند 4 آمپر و 7 آمپر یکی 10 تومن یکی 15 تومن
        مغازه هائی هم که دزدگیر میفروشند اونها هم دارند ، تهران باشید کلی مغازه باطری فرشی پاساژ امجد هست
        همه دوست دارند به بهشت بروند اما جالب اینجاست کسی دوست ندارد بمیرد
        کانت

دیدگاه

فقط برو امجد

ولی اگه میخای بگو ببینیم چیکار میخای بکنی ؟

دیدگاه

بگو کجایی تا من واست سوال کنم و بفرستم من استان فارس لارستانم
            اگه به تهران نزدیکی همونطور که دوستان هم گفتن برو خیابون جمهوری پاساژ امجد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X