اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد ساخت فرستنده اف ام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد ساخت فرستنده اف ام

با سلام خدمت دوستان

از دوستان کسی مدار فرستنده اف ام با برد بالای 10 کیلومتر ساخته؟اگه ساخته یه کمکی به بنده حقیر بکنه .از گشتن تو این سایتهای خارجی چیزی دست گیرم نشد :cry:
    قطعاتی که گفتن پیدا نمیشه :angry:

ممنون
    معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

پاسخ : راهنمایی در مورد ساخت فرستنده اف ام

نوشته اصلی توسط mahdi210
    با سلام خدمت دوستان

از دوستان کسی مدار فرستنده اف ام با برد بالای 10 کیلومتر ساخته؟اگه ساخته یه کمکی به بنده حقیر بکنه .از گشتن تو این سایتهای خارجی چیزی دست گیرم نشد :cry:
    قطعاتی که گفتن پیدا نمیشه :angry:

ممنون
    با سلام : برای 10 کیلومتر میشه از ترانزیستور 2SC1972 که در خروجی حدودا 10W داره استفاده کنی که در این مغازه ها شاید پیدا بشه از این ترانزیستور در تلفن بیسیم استفاده میشده اگه یه سری به تعمیرات تلفن بیسیم هم بزنی شاید پیدا کنی

برای تغذیه بیس 1972 هم از 2N3553 میشه استفاده کرد که اینم بد گیر میاد و باید بگردی و.... برای قبل از 3553 هم که 2N2219 -- و خیلی چیزای دیگه میشه قرار داد

البته راه اندازی یه فرستنده نسبتا حرفه ای را نمیشه در دو سه جمله گفت و باید خود شما یه پیش زمینه در این باره داشته باشی و تجربه های موفق و ناموفق در این زمینه داشته باشید ترانزیستور هایی که گفتم کف بازار هست و باید پیدا بشه البته بازار ما حتی ممکنه تو این قطعات هم جوابگو نباشه و نشه پیدا کرد

مشکل اصلی ما در راه اندازی فرستنده درصد زیادیش نبود قطعات هست .....
    --------------------------- --------------------------

دیدگاه

ممنون
      معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

خواهش میکنم
        --------------------------- --------------------------

دیدگاه

سلام
          مهندس جان من ترانزیستور bfr96 رو پیشنهاد میشم
          فرکانس کاریش حدودا تا 3 گیگ هستش
          عدد نویزش 2
          قیمت حدودا 200 تومن بود قبلا تو بازار هم فراوون ن ن البته مواظب باش تقلبیشو بت نندازن نسخه اصلیش پلاستیکی هستش یعنی اون قابلمه ای ها تقلبیه!
          اگه اطلاعات بیشتر خواستی یه سری به وبلاگم بزن و نظر بده تا باهم ارتباط بگیریمو از اطلاعات و تجربیات همدیگه بهره مند بشیم :smile:
          البته قطعات دیگری هم میشناسم باید خصوصی بگم! :agree: :icon_razz:
          www.redgols.samenblog.com
          mOhAmAd ReZa AmErI

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X