اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایه تغذیه و گرند آی سی در پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پایه تغذیه و گرند آی سی در پروتئوس

با سلام
    من مداری با پروتئوس طراحی کردم ولی پروتئوس پایه تغذیه و گرند رو نشون نمیده و وقتی می خواهم Pcb اونو باسم رسم کنه اون پایه هارو آزاد میزاره ممنون میشم راهنماییم کنید؟

پاسخ : پایه تغذیه و گرند آی سی در پروتئوس

اگه منبع تغذیه (متصل به vcc , gnd) داشته باشی باید رسم کنه! oo:
    ضمنا تو properties قطعه میتونی پایه های hide رو ببینی و net رو براشون تغییر بدی

البته تا اونجا که یادمه :redface: چن سالی هس دست نزدم بهش :bye
    پشت به کنکور ، رو به سربازی...

دیدگاه

ببخشید بدون جوراب وسط پریدم !!!
      می گم که من با پروتوس تازه کارم اما ازش خیلی خوشم اومد !!! عالیه
      من یه مدار با l298 درست کردم که تونستم ترک هایی که به پایه gnd و vcc میره رو تقویت کنم ولی اصل قضیه که همون پایه vs هستش رو نمی دونم چطوری تقویت کنم می شه لطفا کمک کنید ممنون میشم !!!!
      ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AHOORA.MAZDA
        ببخشید بدون جوراب وسط پریدم !!!
        می گم که من با پروتوس تازه کارم اما ازش خیلی خوشم اومد !!! عالیه
        من یه مدار با l298 درست کردم که تونستم ترک هایی که به پایه gnd و vcc میره رو تقویت کنم ولی اصل قضیه که همون پایه vs هستش رو نمی دونم چطوری تقویت کنم می شه لطفا کمک کنید ممنون میشم !!!!
        با قلع!
        با التیوم کار کنی عاشقش میشی!
        نوشته اصلی توسط behzad_xwow
        با سلام
        من مداری با پروتئوس طراحی کردم ولی پروتئوس پایه تغذیه و گرند رو نشون نمیده و وقتی می خواهم Pcb اونو باسم رسم کنه اون پایه هارو آزاد میزاره ممنون میشم راهنماییم کنید؟
        یک نت دیفالت با اسم VCC و نت گراند بزنید روی ورودی تغذیه بردتون

دیدگاه

سلام اگه روی آی سی دوبل کلیک کنید یه دکمه مانندی هست که نوشته hidden pins اونجا میتونین پایه های vcc,gnd رو به هر جا دوست داشتین ارتباط بدین البته باید قبلش با ترمینال سیم ها رو مشخص کنید یعنی باید سیمها اسم داشته باشند تا بتونین به پای های آی سی وصلشون کنید :agree:

دیدگاه

برای یه بار هم که شده خواستیم توی پی سی بی چاپ شده قلع و سیم استخونی به کار نبرم نمی زارین که !!!
            من آلتیوم دارم از سایت تکنو الکترو گرفتم ولی کرک نمی شه از یزد کیت هم به صورت پرتابل گرفتم کار نمی کنه !!!!

دیدگاه

میگم چطوری می تونم توی ares مدارم رو اینجوری کنم یعنی اون ترک ها رو که کشید چطور اون فضای خالی دور ترک ها رو مسی کنم ؟؟؟؟؟
              آخه خیلی ازش خوشم میاد !!!
              بازم ممنون

دیدگاه

از منوی تولز پاور پلن جنریتور رو اتنتخاب کن

دیدگاه

دوستان و اساتید محترم درود بر همه شما.بنده هم دو تا از پی سی بی هام بدون vcc دراومد.چون قبلا ایراد میگرفت اگه وصل نمیشد ولی اگه تو پرتیوس ادم پایه ها رو ببینه این مشکل پیش نمیاد. ممنون از راهنمایی هاتون منم این مشکل خیلی اذیتم کرد.
                  بنظر من بهترین ادمای جامعه فقط اون کسانی هستن که دانش خود رو که با زحمت بدست اوردن در اختیار من و امثال من میذارن اونهم مثل شما خیلی خالصانه.چشمتان را میبوسم که خیلی بهشون زحمت دادید تا تجربه ای کسب کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X