اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال: کلید تایمری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال: کلید تایمری

سلام
    من سه تا سوال دارم:
    1-دنبال یه کلید هستم...که خودش مثلا بعد از چند ثانیه....مدا ر رو قطع کنه....نمیخوام از رله، میکرو یا سنسور استفاده کنم چون جرم و حجم مدار واقعا برام مهمه....چنین کلیدی آماده توی بازار هست که ارتباط بین منبع تغذیه و مدار رو بر حسب اون زمانایی که داره بیاد قطع کنه؟
    2-دنبال یه سیم با مقاومت بالا، انعطاف پذیری بالا، استحکام بالا، خیلی نازک، کم توان هستم...چه سیمی پیشنهاد می کنید؟
    3-یه باطری خیلی کوچیک اما توان بالا، بهم چی معرفی می کنید؟
    با تشکر

پاسخ : سوال: کلید تایمری

سلام

1 - تا اونجا که من دیدم اون چیزی که شما می خوایید بزرگ به نسبه و حدودا 15cm*15CM دقیقا اندازشو نمی دونم و فقط با برق کار می کنه قیمتش هم حدود 7000 تومن چینی معمولی (کیفیت خوبی نداره)
    البته قبل از افزایش دلار ولی با یک 555 و یک مدار در سایز 5cm در 5cm یا کوچکتر چیزی رو که می خوایید در بیارید قیمتش هم کمتر از 3000 تومن

2- شرمنده در مورد سیم هیچ اطلاعی ندارم

3- کوچیک و توان بالا تا اونجا که من می دونم فقط میشه (لیتیوم پلیمری) که در تجهیزات مدل مثل هواپیما و هلیکپتر و ... کار برد داره و قیمتشون هم بالا هست

موفق باشید

دیدگاه

پاسخ : سوال: کلید تایمری

ممنون
      خیلی گرون در میاد....راستش میخوام کل مدار 2 یا 3 تومن در بیاد...وگرنه به صرفه نیست.....بازم ممنون...فکر کنم باید باز بیشتر روش کار کنم.
      شاد باشید.
      @};-

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X