اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی پرینتر مناسب برای چاپ روی کاغذ های روغنی پشت برچسب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی پرینتر مناسب برای چاپ روی کاغذ های روغنی پشت برچسب

سلام دوستان
    همونطور که میدونید استفاده از کاغذ روغنی پشت برچسب(کاغذ زرد) به جای کاغذ گلاسه در روش اطو کار رو بسیار اسون میکنه
    اقای کاخکی قبلا پرینتر HP1005 رو معرفی کرده بودند ولی با توجه به اینکه این پرینتر دیگه تولید نمیشه من پرینتر CANON LBP 6000B گرفتم و امتحان کردم و به خوبی روی این کاغذ پرینت میگیره بدون هیچ گونه مشکلی
    با تشکر

پاسخ : معرفی پرینتر مناسب برای چاپ روی کاغذ های روغنی پشت برچسب

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
    سلام دوستان
    همونطور که میدونید استفاده از کاغذ روغنی پشت برچسب(کاغذ زرد) به جای کاغذ گلاسه در روش اطو کار رو بسیار اسون میکنه
    اقای کاخکی قبلا پرینتر HP1005 رو معرفی کرده بودند ولی با توجه به اینکه این پرینتر دیگه تولید نمیشه من پرینتر CANON LBP 6000B گرفتم و امتحان کردم و به خوبی روی این کاغذ پرینت میگیره بدون هیچ گونه مشکلی
    با تشکر
    سلام این خیلی عالیه که بگین چه پرینترهایی روی اون کاغذ پرینت میگیره من ازتون واقعا ممنونم منم چند وقته میخوام پرینترمو عوض کنم چون خیلی اذیت میکنه راستش در نظر داشتم hp1101 بخرم که با دیدن پیام شما نظرم عوض شد البته شاید اونم جواب بده. نکته دیگه اینه که الان شما وقتی با این پرینتر CANON روی اون کاغذ چرب پرینت میگیری بعد از چاپ وقتی مثلا دست روش بکشی پودر از روی کاغذ نمیریزه؟(کنده نمیشه؟) (فیکسه؟)
    البته من الان یکسری کاغذ گلاسه نازک از لوازم التحریر ها میخرم که اونها هم عالیه برای اینکار ولی انداختن تو آب داره.
    بازم ازتون به خاطر اطلاع رسانی ممنونم. خدا خیرتون بده.موفق باشین.
    دوستان دیگه هم که اطلاعاتی دارن بیان بگن لطفا.
    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

منم canon LPB3010B رو دارم خوب جواب میده.در کل پرینتر خوبی هست خدا رو شکر.
      [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahinbahari
        منم canon LPB3010B رو دارم خوب جواب میده.در کل پرینتر خوبی هست خدا رو شکر.
        سلام دوست عزیز روی همون کاغذهای زرد و چرب که پشت برچسب هست روی قسمت چربش میتونه راحت چاپ بزنه؟ پرینترتون این کاغذ رو خوب میکشه؟ و طرح روش فیکسه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
          سلام دوست عزیز روی همون کاغذهای زرد و چرب که پشت برچسب هست روی قسمت چربش میتونه راحت چاپ بزنه؟ پرینترتون این کاغذ رو خوب میکشه؟ و طرح روش فیکسه؟
          آره خیلی خوبه. برا اطمینان من چند بار هم پرینت میگیرم.خوشبختانه میتونه کاملا 2 تا طرح رو رو هم بندازه.
          [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
            سلام این خیلی عالیه که بگین چه پرینترهایی روی اون کاغذ پرینت میگیره من ازتون واقعا ممنونم منم چند وقته میخوام پرینترمو عوض کنم چون خیلی اذیت میکنه راستش در نظر داشتم hp1101 بخرم که با دیدن پیام شما نظرم عوض شد البته شاید اونم جواب بده. نکته دیگه اینه که الان شما وقتی با این پرینتر CANON روی اون کاغذ چرب پرینت میگیری بعد از چاپ وقتی مثلا دست روش بکشی پودر از روی کاغذ نمیریزه؟(کنده نمیشه؟) (فیکسه؟)
            البته من الان یکسری کاغذ گلاسه نازک از لوازم التحریر ها میخرم که اونها هم عالیه برای اینکار ولی انداختن تو آب داره.
            بازم ازتون به خاطر اطلاع رسانی ممنونم. خدا خیرتون بده.موفق باشین.
            دوستان دیگه هم که اطلاعاتی دارن بیان بگن لطفا.
            سلام
            اره طرح فیکس فیکسه
            فقط نکته مهم این هست که معمولا اگه دقت کنید پرینتر هایی که در یک رنج قیمت قرار دارند از شرکت های مختلف معمولا از یک نوع کارتریج و پلتفرم استفاده میکنند(معمولا برای کاهش هزینه ها شرکت ها این قرارداد ها رو با هم میبندند) فقط در کنار این قطعات زائده های مخصوص هر شرکت طراحی میشه که فقط روی پرینتر همون شرکت قابل نصب باشه
            مثلا من که در بین فروشنده ها تحقیق کردم میگن کارتریج و بسیاری از قطعات دیگه lbp6000 و p1005 و p1102 و .. تقریبا یکی هست و طراحی اصلیشون یکی هست
            با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
              مثلا من که در بین فروشنده ها تحقیق کردم میگن کارتریج و بسیاری از قطعات دیگه lbp6000 و p1005 و p1102 و .. تقریبا یکی هست و طراحی اصلیشون یکی هست
              با تشکر
              سلام علی جان ممنون از توضیحت ولی قیمتهاشون فرق میکنه من قیمت lbp6000 رو حدود 154 و 1102 رو حدود 184 قیمت گرفتم پس با این توضیح به نظر شما خرید lbp به صرفه؟؟ خصوصیتی داره 1102 که lbp نداشته باشه؟ یا عیبی که یکی داشته باشه و یکی نداشته باشه؟موفق باشی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
                سلام علی جان ممنون از توضیحت ولی قیمتهاشون فرق میکنه من قیمت lbp6000 رو حدود 154 و 1102 رو حدود 184 قیمت گرفتم پس با این توضیح به نظر شما خرید lbp به صرفه؟؟ خصوصیتی داره 1102 که lbp نداشته باشه؟ یا عیبی که یکی داشته باشه و یکی نداشته باشه؟موفق باشی.
                احتمالا باید قابلیت هایی داشته باشه ولی من اینو فقط برای این کار گرفتم و جواب این کارو میده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mmh1
                  سلام به رفقا
                  من یه پرینتر گرفتم :angry:
                  اینه :NO: :NO:

نزدیک به 470 تومان شد فک کنم :cry2: :cry2:
                  ولی تنها چیزی رو که نمی زنه لیبل هست :angry:
                  اصلا میره توش و در می آد و هیچ اتفاقی نمی افته :cry:
                  فک کنم یه سنسوری داره که وقتی اینجور کاغذا می آد تو
                  روش پرینت نگیره :angry: :angry: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
                  سلام دوست من چطوری؟ خب من یکی از این کاغذها دستم گرفته بودم و هر جا که میخواسم پرینت بخرم میگفتم اگه یک دست دومشو تو مغازه دارین باهش برام روی این کاغذ رو تست کنید و اگه طرف نداشت میرفتم جایی که این پرینتر رو داره و مصرف میکنه ازش میخواستم که برام امتحان کنه.کلا قبل از خریدن هر چیز باید دید که اون رو برای چی میخواهیم و ببینم برای اون کار بدرد میخوره یا نه.پرینتری که شما خریدی هم به نظر پرینتر قوی ای میاد ولی شاید این کاغذ رو نزنه و مورد مصرفش کارهای دیگه باشه.موفق باشی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanarn
                    سلام دوست عزیز
                    منظور شما خود کاغذ لیبل هست یا قسمت زرد رنگ که برای فیبر مدار چاپی استفاده میکنی؟؟؟
                    سلام چون من فیلمی که دوستمون گذاشتم دیدم میدونم که منظور ایشون همون کاغذ زرد و نازک و چربیه که پشت کاغذ برچسبه یا کاغذی زرد و چربی که پشت عکس برگردونه و چاپ روی قسمت چربش منظورشونه. اتفاقا من یکبار یک پرینتر فروشی رفتم که گفت هیچ پرینتری روی همچین کاغذی پرینت نمیگیره که با توجه به نظرهای دوستان اشتباه کرده. با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
                      سلام چون من فیلمی که دوستمون گذاشتم دیدم میدونم که منظور ایشون همون کاغذ زرد و نازک و چربیه که پشت کاغذ برچسبه یا کاغذی زرد و چربی که پشت عکس برگردونه و چاپ روی قسمت چربش منظورشونه. اتفاقا من یکبار یک پرینتر فروشی رفتم که گفت هیچ پرینتری روی همچین کاغذی پرینت نمیگیره که با توجه به نظرهای دوستان اشتباه کرده. با تشکر
                      جانا سخن از زبان ما می گویی
                      اره منظورم قسمت زرد هست
                      یه کاغذایی پیدا کردم که فک نکنم با وجود اون ها دیگه نیازی به کاغذ زرد باشه
                      قطرش در حد یک سوم ورق a4 هست و تقریبا چربیش مثل کاغذ زرد
                      کاغذاش رو از تو یه مجله کندم
                      ببینم این با دستگاه پرس مسعود جواب داد خبر می کنم :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

دیدگاه

سلام دوست عزیز
                        کافی هست شما وقتی برچسب را از کاغذ زرد رنگ جدا کردی به قسمت پشت کاغذ زرد رنگ به چسبونی این کار باعث میشه تا ضخامت افزایش پیدا کنه و کاغذ سفت تر بشه و پرینتر بتونه بکشه داخل و بعد روش چاپ کنه
                        هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

آقا سلام
                          می دونین چون هر پرینتری روی ورق روغنی نمیزنه و الانم دیگه نمیشه با این قیمت پرینتر خرید من یه روش دیگه براتون دارم
                          بجای چاب روی ورق روغنی روی ورق گلاسه چاپ کنید ( ترجیها گلاسه ی یک رو موقعی که می خوای از روی برد بکنیش راحت تر از گلاسه دو رو هست)
                          الت دیر پستتون را دیدم ولی این روس جالبیه نیازیم به تعویض پرینتر نیست
                          اگه خدا بخواهد مي شه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SAJAD-G
                            الان این سوال منه، بعد از این مدت کسی این پرینترو تست کرده؟
                            سلام من این سوال رو پرسیدم ولی کسی جواب نداد :NO:
                            من LPB6000B رو خریدم 240 چن ماه پیش روی برگه ترنسپرنتی و کاغذ گلاسه تست کردم عالیه.برچسب لیبل هم نمیدونم چیه.بنظرم بهترین چاپ روی برد هم با برگه گلاسه میشه زد که واقعا محشره
                            چه يافت آنــکه تــو را گم کرد وچه گم کرد آنـکه تــو را يافت.

دیدگاه

پاسخ : معرفی پرینتر مناسب برای چاپ روی کاغذ ه

hp 1102 خیلییییییی عالیه من خریدم 90 تومن دو سال پیش الان شده 380 تومن تجعب اینکه ساخت وی ات نام هست فک کن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X