اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای اتصال دوربین به FPGA-Xilinx

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای اتصال دوربین به FPGA-Xilinx

من دارم رو یه پروژه کار میآ‌کنم که میآ‌خوام یه دوربینو به یه FPGA-Xilinx وصل کنم و تصاویرو بگیرمو تو Memory Card ذخیره کنم . کسیآ‌ میتون کمکم کنه؟ مثلا کد آماده ی VHDL هست؟ سایتی یا مقاله یی که کمکم کنه؟
    دنیا هم به آدم های خوش بین احتیاج داره هم به آدم های بدبین...آدم های خوش بین هواپیما می سازند و آدم های بدبین چتر نجات.

پاسخ : کمک برای اتصال دوربین به FPGA-Xilinx

یه سر برو سایت opencore ببین واسش می تونی چیزی پیدا کنی . فکر می کنم که براش جیزی باشه.

دیدگاه

پاسخ : کمک برای اتصال دوربین به FPGA-Xilinx

نوشته اصلی توسط mohammad_m2
      من دارم رو یه پروژه کار میآ‌کنم که میآ‌خوام یه دوربینو به یه FPGA-Xilinx وصل کنم و تصاویرو بگیرمو تو Memory Card ذخیره کنم . کسیآ‌ میتون کمکم کنه؟ مثلا کد آماده ی VHDL هست؟ سایتی یا مقاله یی که کمکم کنه؟
      سلام،
      تقریبا همه دوربینها خروجی CVBS دارن، حرفه ای هاش هم SDI ویدئو میدن. برای CVBS که یک کارت آنالوگ به دیجیتال لازم دارید که ویدئو دیجیتال 10 بیتی پارالل بده. همون A2D اما با اینترفیس ویدئوی موازی. برای SDI هم یک De-serializer لازم دارید که SERDES هم میگن بهش که هر دوکار رو انجام میده. اونهم اینترفیس موازی 10 بیتی داره. برای درایوشون هم باید از پروتوکولهای ویدئویی که در خروجی میدن در fpga پیاده سازی کنید مثل CCIR-601.
      فکر نکنم کد آماده برای اینکار گیر بیارید، چون کاملا بستگی داره که از چه دوربینی، چه چیپی و .... استفاده میکنید و کدش هم متقابلا تغییر میکنه. :nerd:
      اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X