اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

باتری قابل شارژ و شارژر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

باتری قابل شارژ و شارژر

سلام
    اگه حال ندارین کل متنو بخونین فقط قسمت های Bold رو بخونین

من یه دستگاهی دارم که 6 تا باتری قلمی 1.5 ولتی میخوره که برعکس کنار هم گذاشته میشن که میشه موازی و همون 1.5 ولت
    یه دستگاه دیگه ام هس که باتری کتابی 9V میخوره ولی مثل اینکه این عدد سایزشه و ولتاژش 8.4 ایناست که واسه این دستگاه میتونم از آداپتورم استفاده کنم ولی اولویت با باتریه
    میخواستم واسه هر دوی این دستگاه ها از باتری قابل شارژ استفاده کنم که در اینصورت باید شارژر هم بخرم
    یه جوری بشه که هر دو اینا تعدادی از یه نوع باتری مصرف کنن که با یه شارژر مشکل حل شه یا اگه نمیشه فقط واسه دستگاه اول پیشنهاد بدین
    (مثلا 6 تا 1.5 واسه هر کودوم از این دستگاه ها)
    (با مثلا یه نوع باتری 1.5 ولتی قابل شارژ با جریان بالا (اگه هست!) یا همون 6 تا باتری شارژی 1.5 ولتی واسه دستگاه اول)
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین (حتی با یه جمله کوتاه و ساده) که بهترین باتری و شارژری که میتونم استفاده کنم چند ولت و چه نوع یا مدلی هست؟
    با تشکر

پاسخ : باتری قابل شارژ و شارژر

باتریهای 1.5 ولت قابل شارژ با جریان 2500 میلی امپر به همراه شارژر تو بازار موجوده.

دیدگاه

پاسخ : باتری قابل شارژ و شارژر

نوشته اصلی توسط drust
      سلام
      اگه حال ندارین کل متنو بخونین فقط قسمت های Bold رو بخونین

من یه دستگاهی دارم که 6 تا باتری قلمی 1.5 ولتی میخوره که برعکس کنار هم گذاشته میشن که میشه موازی و همون 1.5 ولت
      یه دستگاه دیگه ام هس که باتری کتابی 9V میخوره ولی مثل اینکه این عدد سایزشه و ولتاژش 8.4 ایناست که واسه این دستگاه میتونم از آداپتورم استفاده کنم ولی اولویت با باتریه
      میخواستم واسه هر دوی این دستگاه ها از باتری قابل شارژ استفاده کنم که در اینصورت باید شارژر هم بخرم
      یه جوری بشه که هر دو اینا تعدادی از یه نوع باتری مصرف کنن که با یه شارژر مشکل حل شه یا اگه نمیشه فقط واسه دستگاه اول پیشنهاد بدین
      (مثلا 6 تا 1.5 واسه هر کودوم از این دستگاه ها)
      (با مثلا یه نوع باتری 1.5 ولتی قابل شارژ با جریان بالا (اگه هست!) یا همون 6 تا باتری شارژی 1.5 ولتی واسه دستگاه اول)
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنین (حتی با یه جمله کوتاه و ساده) که بهترین باتری و شارژری که میتونم استفاده کنم چند ولت و چه نوع یا مدلی هست؟
      با تشکر
      برعکس کنار هم باشن که میشه سری! میشه 9 ولت ولتاژ دستگاه اول
      دستگاه دوم هم 9 ولتی هست دیگه!
      میتونی برای هر دو باتری9 ولتی شارژیبل بگیری یا میتونی برای هر دو 6 تا باتری قلمی شارژیبل رو سری کنی که مورد اول فکر کنم به صرفه تر باشه!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X