اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شنی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شنی

با سلام
    برای استفاده شنی در ربات های Rescue باید از چه سازو کاری استفاده کرد ؟ آیا شنی در بازار به صورت آماده موجود است؟ یا باید برای ساخت آن سفارش داد؟ در این صورت باید به کجا سفارش بدهم؟
    پیشاپیش از لطفتان ممنونم، اگر امکانش هست سریعتر حواب بدید بچه ها
    ajjad Najafi

پاسخ : شنی

واقعا تو این انجمن کسی تا حالا با شنی کار نکرده ؟
    ajjad Najafi

دیدگاه

ببخشید میشه توضیح بدین این شنی چی هست ؟ :redface: من کهقبلا کار نکردم ولی اگر توضیح بدین شاید بتونم براتون سرچ کنم و ..... :nerd:

متشکر

دیدگاه

شنیدم توی توپ خانه ، خیابان اکباتان مغازه ای هست که کارش شنی فروشیه که به کارای رباتیک هم هههههههههههههههی آشناست .
        جز اون شادآباد مرکز شنی فروشی ایرانه .

خدمت آقای بلورچیان هم عرض کنم که شنی همون شی فلزی ، تسمه شکلیه که در سیستم چرخهای تانک استفاده می شه .
        اگه متوجه نشدید بگید بیشتر توضیح بدم .
        از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

سلام!
          اگه با شنی کار کنی توی گردش ها هم خیلی زمان رو از دست میدی هم خطا ی روبات زیاد تر میشه!
          از ما گفتن بود !
          کاری بود در خدمتم!
          [move]:.:.:.:.:.:.: who cares ? :.:.:.:.:.:.:[/move]

دیدگاه

شما برای ساخت ربات هایی مثل RESCUE مجبوری از شنی استفاده کنی . برای بالا رفتن از شیبهای تند و موانع ناهموار چاره ای جز استفاده از شنی نداری .
            از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

جناب امانی متشکر از توضیحتون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sni63
                واقعا تو این انجمن کسی تا حالا با شنی کار نکرده ؟
                جالبه از نظر اصطلاحی کسی نمی دونه ولی از نظر ظاهری همه می دونند

دیدگاه

پرسیدن عیب نیست ، ندانستن و نپرسیدن عیبه حسن این سوال تو اینه که 4 نفر دیگه (هر چند خیلی ناقص) متوجه شدن چیه .
                  و فکر میکنم هدف هم همین باشه درسته؟

دیدگاه

خیلی ممنون از همه دوستان
                    و تشکر ویژه از دوست عزیزم آقای امامی
                    اگر امکان دارد لطف کنید و آدرس دقیق تهیه شنی رو بذارید تا همه بتونیم استفاده کنیم.
                    از لطفتون مجددا تشکر می کنم.
                    ajjad Najafi

دیدگاه

آدرس دقیق ندارم
                      نوشته اصلی توسط مرتضی امانی
                      شنیدم توی توپ خانه ، خیابان اکباتان مغازه ای هست که کارش شنی فروشیه که به کارای رباتیک هم هههههههههههههههی آشناست .
                      جز اون شادآباد مرکز شنی فروشی ایرانه .
                      همینیه که بالا گفتم متاسفانه دقیق تر از این نمی دونم ولی آدرس توپخانه گفته شده در بالا رو توی همین سایت دیدم . توی یکی از این دو جا حتما پیدا می کنی .

دیدگاه

سلام
                        شما برای ثهیه شنی میتونی از تسمه تایم ماشینهای سواری استفاده کنی ویا مغازه هایی هست که میتونن برات تسمه رو به اندازه های دلخواه ببرند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X