اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال و دریافت اطلاعات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال و دریافت اطلاعات

سلام دوستان
    ما داریم رو یک روبات تقریبا میشه گفت Rescue کار می کنیم. این ربات از طریق یک اپراتور کنترل میشه. داده هایی که از ربات به اپراتور فرستاده می شود، عبارتند از صدا و تصویر و داده GPS. داده هایی که از اپراتور به ربات فرستاده می شود، شامل یک سری فرمان کنترلی می باشد.
    تقریبا میشه گفت هیچ گونه اطلاعات عملی راجع به بخش مخابراتی قضیه نداریم
    اگر میشه لطف کنید و بگید از چه سیستمی ( میکسر و فرستند و گیرنده بی سیم ) باید استفاده کنیم. ما قصد داریم این اطلاعات را از فاصله یک کیلومتری به ربات بفرستیم.
    با تشکر
    لطف می کنید اگر سریعتر جواب بدید
    ajjad Najafi

پاسخ : ارسال و دریافت اطلاعات

:rolleyes: :rolleyes:
    سلام دوستان
    من هم دنبال اطلاعاتی راجع به ربات Rescue میگردم. اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره بذاره
    ممنون :nice: :nice:

دیدگاه

اگه این مطلب رو تو انجمن الکترونیک قسمت رباتیک و مکاترونیک مطرح کنی فک کنم بهتر باشه

دیدگاه

سلام
        برای قسمت کنترلی میتونید از ارسال و دریافت دیجیتال سریال استفاده کنید

مدار دیتا شما حتما باید یک رفرنس کریستالی داشته باشد ( به علت کاری که قرار است رباط انجام دهد ) پس دنبال ماجولهایی که بصورت گیرنده ریجنریتیو ساخته میشن نرید

تصویر رو هم فکر میکنم توی اون فاصله بهتره انالوگ منتقل کنید چون دیجیتالش هم کمه هم قیمتش یکم بالا میره در ضمن برای یه همچین کاری اگه اون اطلاعات دیتا سریال (تصویر) اگه یک لحظه پس و پیش بشه دیگه ممکنه کار بیخ پیدا کنه ( یعنی طرف میره امداد برسونه بعد خودش احتیاج به امداد پیدا میکنه )

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X