اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن کلید تبدیل به روش های "بازاری" و "حرفه ای"

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بستن کلید تبدیل به روش های "بازاری" و "حرفه ای"

سلام
    دوستان مدار کلید تبدیل به روش بازاری .حرفه ای رو می خواستم
    اگر کسی کمکم کنه ممنون میشم. :eek:

پاسخ : بستن کلید تبدیل به روش های "بازاری" و "حرفه ای"

اگه اشتباه نکنم فقط یکی از سیمها رو می بندن
    هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست عزیز در بستن بازاری که استاندارد نیست و خطر اتصال کوتاه در دراز مدت وجود داره ما در دو کلید تبدیل فاز و نول را به غیر مشترک ها میدیم و از مشترک آنها برای مصرف کننده استفاده میکنیم در روش استاندارد یا حرفه ایی ما ول را مستقیم به مصرف کننده میدهیم و غیر مشترک های کلید اول را به کلید دوم متصل میکنیم و در آخر به مشترک یکی از کلید ها فاز میدهیم و از مشترک کلید بعدی برای مصرف کننده استفاده میکنیم
      موفق باشی.
      در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پژمان اکبری
        اگه اشتباه نکنم فقط یکی از سیمها رو می بندن
        میشه بیشتر توضیح بدین؟
        علی (ع)فرموده است :در علم و ادب بکوشید چه آنکه عالم ، عزیز و گرانقدر است ، اگر چه خاندان بزرگی منتسب نباشد ، اگر چه فقیر بی بضاعت باشد ، و اگرچه جوان باشد.

دیدگاه

کلید تبدیل

نوشته اصلی توسط bodyforlive
          با سلام خدمت شما دوست عزیز در بستن بازاری که استاندارد نیست و خطر اتصال کوتاه در دراز مدت وجود داره ما در دو کلید تبدیل فاز و نول را به غیر مشترک ها میدیم و از مشترک آنها برای مصرف کننده استفاده میکنیم
          تا اونجایی من میدونم سیم نول به کلید تبدیل نمیره و مستقیم به بار میره شایدم من منظور شما رو نفهمیدم!!!!
          علی (ع)فرموده است :در علم و ادب بکوشید چه آنکه عالم ، عزیز و گرانقدر است ، اگر چه خاندان بزرگی منتسب نباشد ، اگر چه فقیر بی بضاعت باشد ، و اگرچه جوان باشد.

دیدگاه

با سلام دوستان ببینید در تبدیل بازاری به این گونه عمل میکنیم که: ما در هر کلید تبدیل دو تا غیر مشترک داریم و یک مشترک درسته در این نوع سیم کشی ما فاز و نول خودمون رو به کنتاکت های غیر مشترک هر دو کلید میدیم و هر دو مشترک رو به مصرف کننده میدیم نقشه هر دو مدار رو براتون گذاشتم موفق باشید.

در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bodyforlive
              با سلام دوستان ببینید در تبدیل بازاری به این گونه عمل میکنیم که: ما در هر کلید تبدیل دو تا غیر مشترک داریم و یک مشترک درسته در این نوع سیم کشی ما فاز و نول خودمون رو به کنتاکت های غیر مشترک هر دو کلید میدیم و هر دو مشترک رو به مصرف کننده میدیم نقشه هر دو مدار رو براتون گذاشتم موفق باشید.

مدار دوم مداریه که بعضی از برقکارا استفاده میکنن ولی روش درستی نیست چون ممکنه که لامپ خاموش باشه ولی هر دو سیمش فاز باشه و این قضیه ممکنه باعث خطرات جانی برای مصرف کننده یا برقکار مثلا موقع تعویض لامپ بشه.

دیدگاه

دوستان راهی هست که در مدار بتونیم سه تا کلید تبدیل استفاده کنیم؟
                هر طور حساب کردم دیدم راهی نیست!
                پیشنهادی برای استفاده از سه کلید دارین؟

دیدگاه

پاسخ : بستن کلید تبدیل به روش های "بازاری" و "&#

نوشته اصلی توسط Haswell
                  دوستان راهی هست که در مدار بتونیم سه تا کلید تبدیل استفاده کنیم؟
                  هر طور حساب کردم دیدم راهی نیست!
                  پیشنهادی برای استفاده از سه کلید دارین؟
                  منظورت اینه که یه مصرف کننده رو از سه نقطه کنترل کنیم؟؟؟؟

اگه منظورت همینه که باید از دوتا کلید تبدیل و یه دونه کلید صلیبی استفاده کنی

https://www.google.com/search?q=%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF+%D8%B5%D9%84%DB% 8C%D8%A8%DB%8C&biw=1024&bih=631&tbm=is ch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahU KEwims5Ca9brKAhWC_SwKHbpZDocQsAQIGw

دیدگاه

بله بله خودشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X