اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

افزودن چوک در پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

افزودن چوک در پروتئوس

با سلام خدمت دوستان
    می خواستم بدونم چطوری میشه تو پروتئوس چوک کوچک 6 پایه داخل آداپتور موبایل رو اضافه کرد؟تا بتونم PCB رو درست کنم

پاسخ : افزودن چوک در پروتئوس

سلام.چرا از آلتیوم استفاده نمیکنین؟ همین چوک اصولا باید تو لایبرری های آلتیوم باشه.اگه هم نباشه مشابه ش رو پیدا کن جای پایه هاش رو خودت دستی edit کن . یا اگه حوصله ش رو داشتی یه لایبرری واسه خودت درست کن . و اگه همچنان به استفاده از پروتئوس اصرار دارین فایل های آموزشی برای PCB پروئوس هست تو سایت.یه ذره باید بگردین... :redface:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
      سلام.چرا از آلتیوم استفاده نمیکنین؟ همین چوک اصولا باید تو لایبرری های آلتیوم باشه.اگه هم نباشه مشابه ش رو پیدا کن جای پایه هاش رو خودت دستی edit کن . یا اگه حوصله ش رو داشتی یه لایبرری واسه خودت درست کن . و اگه همچنان به استفاده از پروتئوس اصرار دارین فایل های آموزشی برای PCB پروئوس هست تو سایت.یه ذره باید بگردین... :redface:
      ممنون از راهنمای شما چاره ای نیست باید از آلتیوم استفاده کنم ببینم چطور جواب میده به پروتئوس عادت کردم کوچ کردن ازش یکم سخته

دیدگاه

ولی با آلتیوم کاربکنی میبینی که خیلی راحته . (ولی اول ها پدر آدم رو در میاره! :mrgreen: ) کمک هم خواستی تا جایی که بتونم و بلد باشم کمکت میکنم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X