اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد ازمونهای استخدامی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد ازمونهای استخدامی

با سلام

من فارغ التحصیل رشته الکترونیک هستم ولی بنابه دلایلی دروس را بصورت پایه ای یاد نگرفته ام که این وسط استا ها هم بی تقصی نیستند حالا بگذریم من که داشتم ازمونهای استخدامی را نگاه میکردم دیدم که سوالات تخصصی در حد ارشد میدم که باید از این ازمون موفق بشی تا به مراحلی بعدی راه پیدا کنی. حالا من پایه ام ضعیفه و نمیتونم این سوالات را حل کنم از دوستان میخاستم راهنماییم کنم که اولا منابع معتبری که این ازمونها را بصورت تشریحی حل کرده باشند معرفی بفرمایید و نیز کتابهایی سبک که بتونم با خوندن اون کتابها در این این ازمونها موفق بشم
    لطفا کتابهایی برای الکترونیک و مغناطیس و مدار و ریاضی مهندسی و کنترل معرفی بفرمایید البته میگم کتابهایی باشه که سنگین نباشن

با تشکر فراوان
    با هزار تومان چیکار میشه کرد؟
    میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردو...

http://www.mahak-charity.org/main/iwanttohelpmahakrightnow

پاسخ : کمک در مورد ازمونهای استخدامی

کتابی برای سوالات ازمون استخدامی ندیدم اما یکی دو مورد از ازمونهای استخدامی رو که دیدم سوالاتش دقیقاااا سوالات کنکور کارشناسی ارشد سالهای قبل بوده.
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

کتابهایی برای دروس عمومی هست در بازار و قطعا همتون دیدین ولی برای آزمونهای تخصصی رسته ها نمیدونم هست یا نه.برید ببینید شاید انتهاش باشه آخه من اصلا ورق نزدم و فقط در قفسه مغازه ها دیدم.
      جانم به فدای ائمه اطهار
      می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

دوستان دیگه هم لطفا راهنمایی کنند

همچنین لطفا منابعی ساده و کم حجم برای کتابهای رشته الکترونیک معرفی بفرمایید که با خوندن اونها بتونم ازمونهای استخدامی تخصصی را جواب بدم

با تشکر

دیدگاه

art of electronic

عالیه !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alirf
            art of electronic

عالیه !
            علی آقا می خواد آزمون استخدامی شرکت کنه نه اینکه وارد بازار بشه و یا پروژه بسازه!! باید درسهاش رو خوب بخونه و چاره ای نیست.خلاصه باید یکجایی بیخیالی رو تمام کرد.
            جانم به فدای ائمه اطهار
            می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام

لطفا راهنمایی کنید و منابع خوب و کم حجمی را برای خوندن دروس برای ازمونهای استخدامی معرفی بفرمایید

منابع خوب و ساده ای برای دروس تخصصی الکترونیک بیان نمایید

با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X