اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد فیوز بیت ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد فیوز بیت ها

درود بر دوستان
    یه دونه اتمگا 16 را زمانی که میخواستم فیوز بیت هاشو برای کریستال خارجی تنظیم کنم به اشتباه کلاک خارجی تنظیم کردم :eek: حالا دیگه پراگرامر نمی شناستش به نظرتون راهی نیست برای شناسوندنش به پراگرامر و تنظیم مجدد اون
    :read:

پاسخ : کمک در مورد فیوز بیت ها

نوشته اصلی توسط masoud70
    درود بر دوستان
    یه دونه اتمگا 16 را زمانی که میخواستم فیوز بیت هاشو برای کریستال خارجی تنظیم کنم به اشتباه کلاک خارجی تنظیم کردم :eek: حالا دیگه پراگرامر نمی شناستش به نظرتون راهی نیست برای شناسوندنش به پراگرامر و تنظیم مجدد اون
    :read:
    سلام چون کریستال خارجی در مدارت نداری این طوری شده یک کریستال به اندازه همونی که برای خارجی تعریف کردی بزار درست میشه
    معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
    اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
    آموزش Modelsim

دیدگاه

نوشته اصلی توسط skiboys
      سلام چون کریستال خارجی در مدارت نداری این طوری شده یک کریستال به اندازه همونی که برای خارجی تعریف کردی بزار درست میشه
      دوست عزیز من میگم روی کلاک خارجی تنظیم شده بعد شما میگی کریستال بزارم! :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud70
        دوست عزیز من میگم روی کلاک خارجی تنظیم شده بعد شما میگی کریستال بزارم! :angry:
        ببخشید اشتباهی خوندم این کار را انجام بده ببین درست میشه یا نه :mrgreen:
        اگه دستگاه سیگنال ژنراتور داری ، اگهر هم نداری یک میکرو دیگه بگیر وبا اون همون کلاک را بساز بده به پایه xtal میکرو اولیت بعد ببین می تونی فیوزبیت ها را تغییر بدی یا نه
        معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
        اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
        آموزش Modelsim

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X