اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک : LPC2368-USB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک : LPC2368-USB

سلام

آقا من می خوام کار با USB این میکرو رو شروع کنم و اطلاعات زیادی هم در مورد USB و طرز کار ش تو LPC2368 نمیدونم اگه ممکنه یه مقاله یه اموزش PDF دارید بدبن اموزش هرجی شد مشکل نداره در مورد خود USB و یا کنفیگور کرن این میکرو سند و ریسیو کردن و... یکم می خوام اظلاعات بالابره

من مدتی هست که از AVR بهARM اومم
    ممنون

پاسخ : کمک : LPC2368-USB

نوشته اصلی توسط vahidsport
    سلام

آقا من می خوام کار با USB این میکرو رو شروع کنم و اطلاعات زیادی هم در مورد USB و طرز کار ش تو LPC2368 نمیدونم اگه ممکنه یه مقاله یه اموزش PDF دارید بدبن اموزش هرجی شد مشکل نداره در مورد خود USB و یا کنفیگور کرن این میکرو سند و ریسیو کردن و... یکم می خوام اظلاعات بالابره

من مدتی هست که از AVR بهARM اومم
    ممنون
    سلام
    برای یادگیریش می تونی از user manual همین سری استفاده کنید .
    برای مثال هم می تونی از خود سایت nxp دانلود کنی
    مثال های خوبی داره
    می تونی هم از مثال های خود کیل استفاده کنی

برای چه کاری می خوای این بخش رو استفاده کنی ؟
    شاید بشه با پروتکل دیگری پیادش کرد
    اما اگر بحث یادگیری هست که داستان فرق می کنه

موفق باشی
    کاری ندارم این وری هستی یا اون وری چپی یا راست
    همیشه ایرانی باش و به ایرانی بودنت افتخار کن
    ایران و هیچ وقت تنها نزار
    اگه خدا رو قبول داری اجرت با خدا

دیدگاه

ممنون
      کاری خاصی ندارم فقط می خوام یاد بگیرم

دیدگاه

ممنون
        کاری خاصی ندارم فقط می خوام یاد بگیرم
        سلام
        بسیار عالی

موفق باشی

دیدگاه

اقا فقط یه چیزی منطور از user manual همون datasheet هست؟ oo:

دیدگاه

اقا فقط یه چیزی منطور از user manual همون datasheet هست؟ oo:
            سلام
            نه دوست عزیز user manual با دیتاشیت فرق داره
            توی دیتاشیت اومده توضیح مختصری داده
            اما user manual حدود 700 صفحه هست و اومده هر بخش رو توضیح داده و شرایط راه اندازی آن را توضیح داده و ....

موفق باشی

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان محترم
              من مدتی است که در تلاش برای کار با یک برد آموزشی lpc2378 هستم و اکثر مطالب موجود در این زمینه را یک نیم نگاهی کردم .به نظر من user manual ها برای شروع کار خوب نیستند چون اون ها برای اشخاص صفر کیلومتر نوشته نشده اند و اشخاص تازه وارد به دنیای ARM را با دنیایی بی انتها از اطلاعات روبرو می کنند. من کتاب های موجود در زمینه ARM که در بازار ترجمه شده بودند را سه تایشان را دارم اما این ها هم بیشتر جنبه تئوری دارن و آبی برای آدم گرم نمی کنند. البته باید برای شروع کار یک سری مبانی تئوری را یاد گرفت.
              به نظر من باید انبوهی از مطالب را کنار هم قرار دهی تا بتوانی در این زمینه رشد بکنی.

دیدگاه

usb طرف میکرو خیلی آسونه چون اولا دیوایسه و نه هاست وثانیا سخت افزار نه نرم افزار یک آدرس در ram map داره و از طریق باس داخل میکرو و رم داخل میکرو داده مینویسی و می خونی ولی قیمت مشکلش طرف هاسته یعنس طرف کامپیوتر و برنامه نویسیش
                usb یک کلاس های استاندارد داره مثلا فلش درایو ها و صفحه کلید ها و گیم پدها و یک کلاس درایور و راه انداز داره مثل تی وی کارت ها و ...
                القصه احتیاج به برنامه نویسی حرفه ای طرف کامپیوتر داری تا طرف میکرو . کارت کمی مشکله

برا lpc مثلا زیاده من قبلا یک مثال دانلود کردم که یک ماوس یا گیم پد usb می ساخت
                تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
                داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliila
                  usb طرف میکرو خیلی آسونه چون اولا دیوایسه و نه هاست وثانیا سخت افزار نه نرم افزار یک آدرس در ram map داره و از طریق باس داخل میکرو و رم داخل میکرو داده مینویسی و می خونی ولی قیمت مشکلش طرف هاسته یعنس طرف کامپیوتر و برنامه نویسیش
                  usb یک کلاس های استاندارد داره مثلا فلش درایو ها و صفحه کلید ها و گیم پدها و یک کلاس درایور و راه انداز داره مثل تی وی کارت ها و ...
                  القصه احتیاج به برنامه نویسی حرفه ای طرف کامپیوتر داری تا طرف میکرو . کارت کمی مشکله

برا lpc مثلا زیاده من قبلا یک مثال دانلود کردم که یک ماوس یا گیم پد usb می ساخت
                  سلام به همه دوستان .. سال نوتون مبارک(میدونم یکم دیره من update نیستم!!! :mrgreen
                  منم شروع کردم کار usb رو برنامه کامپیتر مشکل دارم . C#.net کار میکنم .. پروتکلهایی مثل serial و کمی ethernetam پیاده کردم اما واسه usb هیچی نمیدونم ... میخواستم بدونم منبعی چیزی میزی نیست ما بتونیم از روش بخوانیم؟ :read:یا شایدم copy کنیم؟ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :redface:
                  اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
                  هيتلر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Saeed Saeb
                    منبعی چیزی میزی نیست ما بتونیم از روش بخوانیم؟ :read:یا شایدم copy کنیم؟ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :redface:
                    http://www.codeproject.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliila
                      http://www.codeproject.com
                      نه
                      توروخدا ارو دوباره ننداز تو codeproject
                      از سایت msdn میشه ؟
                      msdn.microsoft?
                      هيتلر

دیدگاه

http://www.developerfusion.com/article/84338/making-usb-c-friendly/

دیدگاه

این مثال کلید های جوی استک رو تشخیص میده

http://www.codeproject.com/Articles/185522/Using-the-Raw-Input-API-to-Process-Joystick-Input

دیدگاه

کاربردیترین و بهترین مثالی که به درد همه میتونه بخوره ساخت Virtual Com port هست که متاسفانه من هر چقدر گشتم نتونستم مثالی برای LPC داخل کیل پیدا کنم.
                            من فکر می کنم همین مورد کافیه جوابگوی بیشتر نیازمندهای دوستان باشه. لطفا اگر شما مثالی براش سراغ دارید قرار بدید تا ما هم ازش استفاده بکنیم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pswin
                              کاربردیترین و بهترین مثالی که به درد همه میتونه بخوره ساخت Virtual Com port هست که متاسفانه من هر چقدر گشتم نتونستم مثالی برای LPC داخل کیل پیدا کنم.
                              من فکر می کنم همین مورد کافیه جوابگوی بیشتر نیازمندهای دوستان باشه. لطفا اگر شما مثالی براش سراغ دارید قرار بدید تا ما هم ازش استفاده بکنیم.
                              usb هم comi هستش؟ :question:یا سیستمش کلن با serial فرق میکنه؟
                              هيتلر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X